Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

#354125
Dragi prijatelji in organizatorji PODBRDO TRAIL RUNNING FESTIVAL-a!

Že smo zakorakali v mesec april in do našega festivala nas ločita le še dva dobra meseca.

Tako kot lansko leto, smo se odločili, da vas tudi letos povabimo v Podbrdo, najprej na piknik, v juniju pa seveda še na festival, ki ga brez vaših delovnih rok in dobre volje ne moremo izpeljati.

Vabimo vas na
Piknik za vse prostovoljce, ki bo v ČETRTEK, 27. 4. 2017.

Program, ki bo ta dan potekal je naslednji:
08.00 uri – Pohod po progi Graparskega trimčka (vodi Jože Dakskobler)
09.00 uri – Tek po progi Graparskega trimčka (vodi Teodor Markoč)
12.00 uri – Kosilo za udeležence teka in pohoda (kdor želi, predprijave, cena obroka 4€)
13.30 uri – Slavnostna prireditev ob jubilejnem 15. Gorskem maratonu 4 občin (telovadnica OŠ Podbrdo)
15.00 ure dalje – PIKNIK J (Na Bazenu, v primeru slabega vremena v Štali)

Prosimo vas, da kot vodja ekipe obvestite vašo celotno ekipo, ki sodeluje na festivalu (tudi tiste člane ekipe, ki ne sodelujejo več v vaši ekipi, a so kakšno leto sodelovali z vami in nami).

Prijave pa sporočite najkasneje do nedelje, 23.4.2017 na elektronski naslov: jercad@gmail.com ali na telefonsko številko 031 405 835 (Jerca) ali prek spletnega obrazca, zaradi lažje organizacije dogodka.

Prijave na ogledno turo GRAPARSKEGA TRIMČKA (pohod/tek)

PRIJAVE NA PIKNIK PROSTOVOLJCEV PTRF 2017 ​

V priponki vam pošiljamo tudi obrazec za prostovoljce, kateri boste v letošnjem letu sodelovali z nami na festivalu.

S seboj prinesite le kup dobre volje, lahko pa tudi kakšne nove ideje za popestritev dogajanja v vikendu PODBRDO TRAIL RUNNING FESTIVAL-a (16. – 18.6.2017).

SE VIDIMO V PODBRDU!
Veselimo se ponovnega srečanja z vami!

Ekipa PTRF:
Jerca Dakskobler
#354166
Kakorkoli se oddolžim že kmalu in sicer 23.4. bo nova ogledna tura in sicer UPT Železniki - Podbrdo. Ta je ključna, saj je trasa iz Železnikov do Prtovča "optimizirana" :D


Naslednjo nedeljo, torej čez en teden.
#354174
Ponoči so se nekateri hribi ponovno odeli v belino. Na sliki je Ratitovec, sicer tudi malce v megli oz. oblakih, slikan s trase UPT nekje med Martinj vrhom in Ojstrim vrhom.

Slika

Na poti sva bila z Romano, naredila sva vsega 8 km, od tega slabo polovico po UPT trasi, krožno pa sva obiskala tudi Rovte. Podrobnosti + fotke na
https://www.sports-tracker.com/workout/ ... 47c7a5f898
#354215
Ogledna tura UPT (Železniki-Podbrdo)

V nedeljo 23. aprila 2017, Vas vabimo na ogledno turo UPT (samo del od Železnikov do Podbrda ~ 34km).
Zbor za ogledno turo UPT bo v Železnikih pri športni dvorani ob 8.00, od koder se gre po novi trasi UPT preko Ratitovca, Soriške planine do Podbrda. Dolžina ogledne bo cca. 34km in jo bomo naredili v tempu najpočasnejše skupine. Za lažjo logistiko lahko zjutraj organiziramo prevoz iz Podbrda v Železnike. Tako vas bo avto čakal na cilju. V tem primeru odrinemo iz Podbrda ob 7:30.

PREDPRIJAVE ZAŽELJENE :D

Na ogledni turi boste lahko tudi testirali izdelke, ki bodo na okrepčevalnicah na tekmi: High5 napitki in prigrizki, Magnesija mineralna voda in Ice Power za sprostitev mišic.

Po ogledni turi bo na voljo kosilo (prostovoljni prispevek 4€) ob predhodnem naročilu.

Ob 17 uri ste še lepo vabljeni na prestavitev ekipe mladih zdravnikov, ki so lani prostovoljno delovali v Matangi. Predstavitev bo v OŠ Podbrdo.
Ob tej priložnosti bomo še predstavili letošnjo dobrodelno plat PTRF, ki bo namenjena ekipi prve pomoči iz Podbrda.

Evo Vencelj, nisem pozabil objaviti 8)
#354220
bossteb napisal/-a:Ce bodo razmere kot danasnje, se fajn oblecite. Gor je se prava zima. Mojih sledi se pa tudi ne bo vec videlo, ker jih bo zapihalo (se dobro, ker sem parkrat prav zaradi snega za par 10m zgresil pot :roll: ). :--

https://mysports.tomtom.com/service/web ... ormat=html


Bravo, Boštjan, za lepo in dolgo turo :!:
Par vprašanj:
Kaj si "telovadil" na poti proti Prtovču :?: Nisi šel po markirani, pač pa si nekje zavil nazaj v plenšak in po drugi, daljši nazaj gor :?:
S tuškovega griča v Davči si šel v dolino, na Zali log, po cesti :?:

LP, vencelj
#354222
Ja, z Zalega Logu cez Suso do Jesenovca, potem tam gor na koncu grape levo proti vrh Grobelj in do Povdna, potem pa spust na Prtovc in na Razor gor, nazadnje po grebenu na vrh. Sem si zracunal, da bo tako naneslo 50km z lepimi visinci.
Zamislil sem si turo, da bi vkljucil se Blegos, pa mi sta mi sneg in veter prevec pobrala moci in casa, da bi utegnil. Tako sem potem kar po cesti stisnil nazaj v dolino. En tak lep Trojcek bi nastal iz tega, 55km in okrog 4000 visincev, nekak Puseljcek iz Puseljca. :D
#354247
Danes sva z Markom "skočila" po optimizirani varianti iz Dašnjice na Prtovč, dol pa po še malo bolj direktni. Na vrisani trasi je torej prava daljša, desna...:
https://www.sports-tracker.com/workout/ ... 0ea5835c51
#354300
Tedi napisal/-a:Zadnje čase na oglednih turah nimamo sreče z vremenom :( Vremenska napoved za četrtek 27.4. je izredno slaba, tako da smo primorani ogledno trimčka odpovedati...

Kot kaže so prejšnja leta ogledne z namenom bile v maju :lol:


Kaj ko bi se ti mal pogodil in bi tale 27.april na maj nekam prestavil?! :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA