Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

#352300
Pa smo jih le dočakali. Prijave na vse teke so odprte in kmalu sledijo tudi še ostale informacije o festivalu.
Med vse plačane prijave do konca leta bomo tudi letos razdelili nekaj nagrad SALOMON. Podrobnosti sledijo za začetek pa prijavnice:
PRIJAVA UPT 100KM 2017
RAZPIS UPT 100km

PRIJAVA GM4O 42KM 2017
RAZPIS GM4O 42km

PRIJAVA GT 12KM 2017
RAZPIS GT 12km

PRIJAVA MINI 1-3KM 2017
RAZPIS MINI 1-3km

Razpisi se bodo še nekoliko spreminjali, saj pripravljamo nekaj sprememb.
Verjetno ste opazili, da smo nekoliko znižali štartnino v posameznih obdobjih in omogočili prijave tudi na dan tekme :shock:

Verjetno me bo prijavno/izdajna ekipa nekam poslal ko bo to prebrala :twisted: :lol: 8)
#352302
Za pozdravit zadevo. Vendar to velja za tekače, ki smo že bili nekajkrat udeleženci in poznamo Graparski praznik, novih pa ne privablja in jih ne zanima, če je star ¨¨Grdi Marko 40¨¨. :D
Zato je smiselno dodat tudi razpis, da si zadeve sledijo v ¨vrsti, kot so hiše v Trsti¨
Pa veliko prijav vam želim!
#352461
Kot ste verjetno opazili so letos prijave prvzeli na Timing Ljubljana in fantje so sedaj uredili tudi pregled na predprijavami :clap:

Plačila se bo označevalo kar se da sproti, upoštevajte pa zamik pri nakazilih. Letošnja novost je tudi ta, da ob knjiženem plačilu dobite tudi račun o plačilu. V nekaterih primerih se zgodi, da dobite obvestilo v spam, tako da preverite tudi tam.

PREGLED PRIJAVLEJNIH NA PTRF 2017
#352607
V času obdarovanj smo se tudi mi odločili s pomočjo sponzorjev nagraditi nekatere izmed vas. Izžrebali bomo med tistimi, ki boste svojo štartnino poravnali do konca leta 2016 in tako tudi izkoristili cenejšo prijavo.

Žrebanje bomo opravili 6. januarja in bo objavljeno na naši spletni strani.

Za vas smo pripravili:
1 x SALOMON S-LAB ADV SKIN3 5SET (velikost M/L)
2 x SALOMONOV tekaški komplet

Slika
#352793
Dobili smo izžrebance nagradne igre:
1 x SALOMON S-LAB ADV SKIN3 5SET (velikost M/L)
dobi BRANKO HLADE iz Gaja nad Mariborom

2 x SALOMONOV tekaški komplet
dobi SLAVKO PREZELJ iz Bače pri Podbrdu
dobi TAMARA ČELESNIK iz Kamnika

Nagrajencem čestitamo 8)
#353039
Pozdravljeni
Čestitke dobitnikom nagrad.
Upam in želim, da vam oprema dobro služi na poteh, kjer koli že boste brusili pete.
No vsekakor upam, da tudi na kateremu od tekov Podbrdo Trail Ranning festivala ali tekov Pušeljca, ki ga skupaj s prjatli letos organiziramo že četrtič.
In prvi cvet Pušeljca, KBK Trail je pred nami, zato ne pozabite na prijavo.
Pa srečno
#353946
Pozdravljeni
Ogledna tura na trasi UPTja je bila danes izpeljana. Dva vodnika in trije udeleženci so bili res ekipa, kot se šika. Jožko pa je bil malo za suport in seveda fotograf. Po ocenah vodnikov je bila tura res super in se že načrtuje naslednja na trasi Železniki, Ratitovec, Soriška Planina, Lajnar, Petrovo Brdo, Podbrdo. Čakamo da še malo skopni sneg potem pa prisrčno vabljeni na traso in seveda na tekmo, ki bo prav kmalu TU.
#353949
Počasi se bo treba odločiti.
V soboto med tekmo me je parkrat obšlo, da "tole pa ni več zame", po drugi strani pa razmišljam: daljša trasa, počasnejši tempo, večja uživancija. :juhuhu: :juhuhu:

Ampak tale ogledna tura je bila pa bolj v tajnosti... :roll:

LP, vencelj
#353963
Hojla Vencelj

Res je bla objavljena na FB tu na TF pa mislim, da ni bila objavljena. Se pa opravičujem, ker nismo malo bolj oglaševali pa saj veš, kdaj kakđšen forum tudi uide. Sem pa mislil, da si kje na pripravah s klubom.

Lep dan
#353970
vencelj napisal/-a:Ampak tale ogledna tura je bila pa bolj v tajnosti... :roll:


Glede "tajnosti" se opravičujem tudi z moje strani :oops:
Prvotno smo nameravali narediti izobraževanje za "metle", pregled stanja prog, pridobiti gpx tracke za določene segmente proge, narediti kakšno dobro slikco in posneti kakšen dober kader za promocijski film...
Glede na poškodbe in odsotnost soorganizatorjev je do zadnjega datum visel v zraku in sem res samo na FB objavil dogodek.

Kakorkoli se oddolžim že kmalu in sicer 23.4. bo nova ogledna tura in sicer UPT Železniki - Podbrdo. Ta je ključna, saj je trasa iz Železnikov do Prtovča "optimizirana" :D

Podrobnosti sledijo tekom tedna, ko dorečemo še nekaj organizacijskih fines 8)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA