Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

 klavdija
#41055
Bravo Simona!! Nimam besed k takšnemu podvigu.. Ta gorski maraton je res težka preizkušnja, vendar mislim, da je zate Simona izziv za čimboljši čas in vedi, da bomo navijale zate.
Če bi pa vedela, da vas je že tokrat na Poreznu čakalo pivo in pa še fanj "skret", bi jo tudi jaz ucvrla čez "durnk"... Se hecem, ne bi prišla niti do pol poti. Moram prišparati moči za dan tekme, da pridem do podelitve do cilja. Dušan, ti pa kar naroči pivo pri Rudkotu in reci, da časti Klavdija.
Lep dan vsem,
Klavidja
Uporabniški avatar
 Dušan
#41096
Čestitke Simoni tudi od mene! Upam, da svojega moža v drugem krogu nisi preveč terala!

Skret na Poreznu je zakon! Na lanski tekmi sem že misli, da so ga nekam odnesl, pa sem s zadnjimi močmi in krči v nogah ugotovil, da je še tam! Maraton štirih občin je za dušo in telo! Pivo pri Rudkotu, ta je za dušo! Klavdija, saj veš, da ga ne bom naročil sam!

Drugače pa mi kar malo zmanjkuje časa. Ne vem, če mi bo zneslo! V planu sem imel, da bi do maratona naredil še dve ponovitvi celega kroga! Da si zapomnim še tiste stopinje, ki mi do sedaj še niso sedle v spomin! In da si ogledam, kako je Jožko (in druščina) speglal progo. Ej, ne pretiravaj! Ko bom imel "vsak korak zapisan v glavi" ... potem pa na juriš!

Imejte se!

Dušan
 Jožko
#41542
Hojla!
Zjutraj se išče dan pravijo prinas.In jaz ga iščem že na vse zgodaj.Vse,ki bi si radi še ogledali progo vabim,da se oglasite pa bomo naredili še en krog pred tekmo.Je pa zato zadnji čas v nedeljo,potem pa pridejo na vrsto že druge stvari in za tek nebo več časa vsaj za prijeten-sproščen tek ne.
V soboto imamo akcijo čišenja poti od Petrovega brda do Črne prsti,tako,da uredimo še ta del.Kdor bi si rad ogledal kako to poteka je dobrodošel,vse informacije pa po GSM 041 837 551.
Vse ostalo pa teče po zastavljenih planih.Vreme je za vsa opravila super in upamo,da bo tudi na tekmi vsaj tako kod je sedaj.
Lepe pozdrave iz Baške grape kjer koli se boste potepali čez dan Jožko
Uporabniški avatar
 Dušan
#41546
Jožko, me zanima, kaj počnes sredi noči za računalnikom?! A ti maraton ne da spati? Glede na to, kako se lotevaš stvari, mislim, da si lahko čisto miren!!!

Danes bo dež osvežil progo! Višje na pobočjih Porezna in Črne prsti je bila že kar suša! Je prišel ob pravem času! Da bodo lahko spet zrasle tiste lepe rožce ...

Držte se!

Dušan
 Jožko
#66017
Pozdravljeni
Ogled proge vsekakor bo in računam, da bi to lahko bilo zadnji vikend v maju ali prvi vikend v juniju. Vam pa povem da sem bil danes na Kobli in nisem bil prav preveč dobre volje. Pogled z vrha proti Črni prsti je prekrasen vendar le za turne smučarje ne pa za organizatorje gorskega maratona 4. občin. Snega je s planine na Kalu do sedla čez Suho kar nekaj. No je pa danes še točno en mesec do maratona in toplo pomladno vreme tudi naredi svoje. Poti so ostale v dobrem stanju in ne bo potrebno velikih delavnih akcij, raze "kidanje snega".
Vse ostalo pa poteka tako kod mora in z božjo pomočjo nam bo tudi tokrat uspelo.
Datum za skupen ogled proge bomo pravočasno objavili.
Včeraj pa smo imeli tudi prvi delavni sestanek, katerega se je udeležil tudi gospod Robertson veleposlanik združenih držav Amerike v Sloveniji, ki je letos častni pokrovitelj našega maratona. in je nad našim maratonom navdušen.
Lepo se imejte in lep pozdrav iz prelepe z pomladnimi rožcami polepšane Baške grape. Jožko
 Jožko
#66513
Pozdravljeni
Zanima me ali bi kdo želel organizirano- skupinsko na ogled proge? En dan v prvem vikendu bi to organizirali(sobota ali nedelja), v istem vikendu bomo imeli tudi akcijo za ureditev proge. Zato bo prosil vse zaiteresirane da se napišejo ka na forum.
Drugače pa je vse OK, vse se počasi pripravlja za dan D.
Še enkrat vas moram opozoriti, da je za Črno prstjo še sneg in je potrebna previdnost. Raje počakajte še kakšen dan, ali pa pokličite predno greste na pot, pa vam svetujem kaj in kako. Potrudili se bomo da pot uredimo tako kod je treba, predvsem pa varno.
Lepo se imejte in uživajte kjer koli že boste, pa lep pozdrav vam želi Jožko iz Baške grape.
Uporabniški avatar
 Pingo
#66562
Verjetno misliš na prvi vikend v Juniju.Jaz sem že kandidat :wink:
 Jožko
#66694
Lep pozdrav
Mislim da bomo v prvem vikendu Junija urejali progo, možno je v petek. Drugače pa bomo to opravili v drugem vikendu seveda lepo počasi, da se preveč ne utrudimo pred tekmo. Če pa bi kdo želel med tednom se tudi lahko dogovorimo.
No pa lepo se imejte kjer koli že boste in lep pozdrav iz prelepe Baške grape vam želi Jožko!
 Jožko
#66866
Pozdravljeni
V vikendu, ki ga je navedel Ero bo to izvedljivo, sicer bomo imeli akcijo pa bomo že uredili da dobimo spremljevalca za vse, ki bi prišli na ogled. Jaz bom napravil ogled v petek, če je kdo interesent naj se javi.
Drugače pa mislim da je kar dobro obiskana naša proga in da kar nekaj obiskovalcev gre skozi. Samo vreme nam letos malo nagaja pa kaj hočemo oni tam zgoraj imajo vedno prav.
Lep pozdrav vsem skupaj. Jožko
 janezu
#66999
v nedeljo 4. 6. dva kandidata,če bo vreme primerno in ne bo zadaj še preveč snega,sicer pa enkrat ilegalno.LP janezu
 Jožko
#67078
Lep pozdrav
Mislim da bi v nedeljo šlo, sicer malo bolj počasi ker bo že v petek ena FURA in v soboto malo akcije na progi. Moram povprašat še Erota kako misli, ali je še interesent za v nedeljo.
Vsem skupaj en lep pozdrav Jožko.
Uporabniški avatar
 pia
#67084
Zdravo, Joško!

zanima me, kdaj in od kod štartaš v petek in kdaj v nedeljo? Ali bi kuža v dobri kondiciji zmogel ogled proge (kakšni neprehodni deli)? Smo kandidati za tvojo četico...
lp, pia
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#67114
pia napisal/-a:Zdravo, Joško!

zanima me, kdaj in od kod štartaš v petek in kdaj v nedeljo? Ali bi kuža v dobri kondiciji zmogel ogled proge (kakšni neprehodni deli)? Smo kandidati za tvojo èetico...
lp, pia


Woow , bravo za kuzeka...
...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA