Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

 Jožko
#58318
Hojla!

Sreče, zdravja in veliko tekaških in vseh drugih užitkov vam v tem trenutku želi Jožko iz Baške grape, da bi se še dolgo srečevali na naših poteh!
 Jožko
#58332
Hojla!
Na žalost moramo prvo zimsko ponovitev preložiti! Velike količine novo zapadlega snega, niso prav dobra popotnica in je prenevarno. Proga od Kovc do Črne Prsti pa v nadaljevanju vzpon čez Durnik na Porezen je zelo izpostavljena in nevarena zaradi proženja plazov.
Datum bomo objavili takoj po praznikih, dvomim pa da bo to izvedljivo prej kod v februarju.
Lepo se imejte in lep pozdrav iz Baške grape vam želi Jožko
 aleksander
#58343
Po parih letih letos za novo leto nisem stopil na vrh Porezna...saj ne da se ne bi dalo samo glede na vreme ni tistega pravega užitka, tako da čakam prvi sončen dan,da vzamem fotoaparat pa v strmino....Pa še SREČNO vsem tu gor...

LP
 aleksander
#58344
Po parih letih letos za novo leto nisem stopil na vrh Porezna...saj ne da se ne bi dalo samo glede na vreme ni tistega pravega užitka, tako da čakam prvi sončen dan,da vzamem fotoaparat pa v strmino....Pa še SREČNO vsem tu gor...

LP
 Jožko
#58355
Hojla!
Lep pozdrav Aleksander,res nam vreme v novem letu ni naklonjeno tudi sam sem po dolgem času na novega leta dan ostal doma. Pa kaj hočemo leto je še dolgo bomo pa nadoknadili. Sem pa bil na Poreznu dan pred silvestrovim v prekrasnem sončnem dnevu, povzpeli pa smo se še na Hoč in tvoje gamse opazovali, tudi za njh sedaj ni prav lahko snega je kar precej in ga je zdej še nekaj zapadlo.
Lepo se imej in se kaj vidimo, ko se razmere uredijo pa lep pozdrav Jožko
 Jožko
#58657
Hojla
Lep pozdrav vsem skupaj, toliko dela imam s turno smuko , da še na forum nimam časa pisat. Ta vikend sem imel načes Hoč in Porezen. Smuka je idealna in je treba te stvari pred vrati svojega doma izkoristiti. Po drugi strani pa še nevarnosti pred plazovi ni in so doma malo bolj brez skrbi. Povem vam, če kdo še ni doživel zimske pravljice ima zdaj priložnost da jo. Narava je čarobna in res lahko uživaš seveda če ti je kaj do tega. V dveh dneh sem bil kar trikrat na vrhu in vam povem še bi lahko šel tako je res lepo.
Toliko za enkrat. Lepo se imejte in uživajte kjer koli že boste.
LP Jožko iz Baške grape
 Jožko
#58904
Hojla
Povem dragi moji bralci T Foruma, to kar sem danes doživel je vredno res vredno imena BOŽANSKO! Potepanje s smučmi po soriški planini v siju tako svetle lune je nekaj kar ne doživiš vsak dan. Mislim, da se to neda primerjati prav z nobeno stvarjo. Snega je več kod meter in še najdeš lepe Flanke pršiča. Povzpeli smo se po smučišči do vrha Lajnarja in pred nami je zasijala Baška grapa v vsem svjem sijaju in nehote so se mi utrnile besede iz prvega Slovenskega filma" Lej jo našo Baško grapo" obstali smo in nemo uživali trenutke podarjene sreče, ki se ne vrnejo, se ne ponovijo. Pogledi so nam objemali vse naše vrhove z očakom Triglavom pred nami, v dolinah pa megleno morje nad nami pa velika debela luna in na miljone svetlih zvezd. Res me je prevzelo tako močno, da kar nisem mogel z vrha. Smučanje pa ena sama pravljica, tako vživanje da smo vso zadevo še enkrat ponovili.
Lepo se imejte uživajte kjer koli boste in pa seveda lep pozdrav iz prelepe tokrat z luno obsijane Baške grape.
 Jožko
#58984
Hojla
Takih vikendov si še želimo, je včeraj na analizi pri Rutkotu na P. Brdu, bil sklep naše turno sučarske ekipe. Sicer je bila okrnjena pa sem siguren. da se s tem strinjajo tudi ostali člani. bilo je res enkratno. Najprej nočna smuka pri luni, potem smučanje s Savnika, Porezna, Koble po prekrasnem pršiču za ene še sprehod do Krnskega jezera ob lunini svetlobi. V nedeljo pa še enkraten spust z Hoča po novi trasi na P. Brdo. Kaj več si skoraj ne upamo želeti, kajti že vse to je skoraj več kod dovolj.
No pred nami je nov delavni teden in začnimo ga z veseljem in v pričakovanju novih dogodivščin.
Lepo se imejte pa lep pozdrav iz prelepe Baške grape, vam želi Jožko in ekipa!
 Jožko
#59783
Hojla
Danes pa sem se odločil in jo mahnil pogledati pod Črno Prst in povem vam, da so razmere kar v redu. Odjuga je naredila svoje in brez smuči ni misliti, da bi se podal na goro. S smučmi pa gre, seveda je sončen dan opravil svoje in popoldan je bilo kar mehko se pa sneg lepo predeluje in mislim, da bo konec tedna kar za vživat.
Lepo se imejte pa lep pozdrav v vsem iz Baške Grape vam želi Jožko
 Jožko
#60229
Lep pozdrav
Tudi TF-jevcem je prav, da povemo kako smo v nedeljo uživali na strminah Rodice, najvišje gore v verigi spodnje Bohinjskih gora, ki nas brani pred vdorom Gorenjcev v naše konce(se šalim). Bilo je res enkratno, smučati po strminah z velikim naklonom v prelepem vremenu in prekrasnih razmerah za smuko. Povem vam, da smo se počutili res blaženo klub premagovanju višinskih metro za gor in seveda za dol. Pa ne bi bili tapravi maratonci, če nebi vse zadeve še enkrat ponovili. Bilo je res lepo!
Lepo se imejte pa tudi vi in pridno trenirajte MARATON BO KMALU TU! Jožko
 Jožko
#163287
Ja tokrat nam ga je pa nasulo, da je le kaj. Pri Koucah ga je kar meter, na Črni prsti pa ga mora biti še enkrat toliko vsaj kolikor sem uspel videti s Porezna. :D Ja ni kaj kerlci smučke že pridno uporabljamo in vam povem, da ga ni lepšega kot zavoj za zavojem do konca.
Tudi na prvo zimsko ponovitev še čaka proga GM4O :D
 Jožko
#168753
Razmere se kar u redu štimajo in če nam bo zneslo bi poskušal opraviti še z prvo zimsko ponovitvijo :D
A je še kdo kandidat od tistih, ki ste bili :?: Žine, Boni.....
Poskušamo pa kar bo bo, več nas bo lažje bo men verjemte :!:
 NeMiran
#168756
Vrmenar je za prihodnje dni napovedal lepo vreme. :D :D :D

Najprej bo lepo snežilo :shock: , potem pa bo lepo deževalo :shock: (vsaj po nižinah).

Lep pozdrav
 Jožko
#168835
Imaš prav, kar se napovedi tiče, gre vse po tvojih besedah. :D
Bo treba še mal počakat :!:
 Jožko
#169254
Pozdravljeni!
Ja ni vse tko, kot bi si človek želel, prijavnica je v izdelavi in upam, da bo v tem vikendu zadeva postavljena na vsa mesta, kjer je se bomo lahko prijavili. Zadeve potekajo zaenkrat u redu, le sneg nas malo skrbi. V tem vikendu ali najkasneje v ponedeljek bomo objavili kakšno slikco s proge, da boste videli kako to zgleda pozimi in še sploh letos.
Tko lep vikend vam želim in srečno :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA