Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

Uporabniški avatar
 zvone
#169297
Pozdravljen Jožko!

Kot kaže, bo maraton letos dobil "nove (višje) razšeznosti" in pričakovati je izjemno prireditev. Ob že sedaj visoki organizacijski ravni, ga gotovo ne bo nihče hotel zamuditi.Upam, da bom zraven!

Že sedaj lahko le rečem- hvala Jožko!

Drži se in lp. Zvone
 Jožko
#170186
Pozdravljeni!
Če bi v nedeljo koga, ki ni še bil pozimi na Črni Prsti postavil na sedlo čez Suho bi rekel, da to ni res. Vse je zaglihano z debelo snežno odejo, opasti pa tako velike, da ne vidiš čez! Samo ugibal sem lahko koliko ga je šele odzadaj na melišču. No to bom šel pogledat v naslednjih dneh, če mi bo le uspelo(me nekaj lovi gripa)se obdržati se na nogah.
Snežna pravljica je popolna samo upam, da ne bo trajala predolgo :D
Uporabniški avatar
 žine
#170189
Jožko napisal/-a:Razmere se kar u redu štimajo in če nam bo zneslo bi poskušal opraviti še z prvo zimsko ponovitvijo :D
A je še kdo kandidat od tistih, ki ste bili :?: Žine, Boni.....
Poskušamo pa kar bo bo, več nas bo lažje bo men verjemte :!:

Yess! definitivno kandidat. Ko boste prštiman za it, sem zraven!
lp v grapo, Žine
 Jožko
#170225
Zimska ponovitev je tudi letos uprašljiva. Nad 1000 m snega res preveč na odseku Kal, Znojile, Obloke, Hudajužna in vse do vrha Durnika pa kopno in rastejo zvončki tko, da to ni to :oops:
Seveda so te nadmorske višine krive in če že je sneg na celi progi je pa višje v hribih lahko preveč nevarno. Ni kej takle mamo :D Pa ni hudir, da nam enkrat tudi to ne uspe, graparji se ne damo :D
 Jožko
#171433
V gorah nad grapo je pravo pravljično okolje. Snega je res veliko in vse je lepo zaobljeno, da se ti ne hote pred očmi porajajo slike take in drugačne. ja res je lepo še posebno v takem dnevu kot je bil danes. :D Smučarija pa neverjetno dobra.
 Jožko
#176227
Pozdravljeni!
Danes me pot zanesla iz sedla vrh Bače tja proti Črni Prsti, seveda po trasi GM4O. Vam povem, kaj takega pa že dolgo ne. Ko prideš z naše strani do sedla skoraj po kopnem od koče naprej pa pravljica in to zimska. Sicer je sneg razmočen in peš se ni za podat v ta konc. Vseskozi čez Koblo pa čez planino na Kalu in še malo naprej potem pa je blo treba obrnit. Snega je ogromno in nevarnost plazov je velika.
Ja nič ne bom reku, ampak bo treba lopate namazat, sicer je pa 20. junija tudi še nekaj dni.
Nekaj slikc pa tudi priroma na forum, da boste videli kaj in kako.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA