Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

Uporabniški avatar
 Krapez
#68351
Oleeee...!

Lep pozdrav vsem skupaj in vsa čast organizatorjem, ki so tako super zrihtali progo, da je bil pravi užitek tekmovati po njej. :clap: V nekaj dneh ste naredili pravo tekaško avtocesto. Koliko časa se že država muči popraviti en ovinek pri Koritnici? :lol: Malo mi je zal, da nisem uspel rezultata spraviti pod 5ur ampak 5:05 je tudi super, sploh ce pogledam, da sem pred 2 letoma tekel 6:19 :roll: .

Slike so super. Tudi jaz jih imam nekaj, na naslovu: http://community.webshots.com/user/krapezzz

Lep pozdrav, Saša.
 Jožko
#68673
Pozdravljeni!
Z radija Sora,(Škofja Loka) ki pokriva velik del Gorenjske in ga slišijo tudi še dlje po naši lepi deželici, so mi sporočili, da je bil gorski maraton 4. občin izbran v oddaji DOGODEK KI ODMEVA na prvo mesto z več kod polovico možnih glasov. Zelo sem bil vesel tega in nemorem drugače kod, da se preko foruma zahvalim vsem ki ste glasovali za naš dogodek in seveda vsem, ki širite dober glas o našem in vašem maratonu. Dokler ga bomo zmogli ga bomo organizirali predvsem za vas grai naši tekači.
Lep dan in lep pozdrav iz prelepe Baške grape vam želi Jožko v imenu vseh iz org. ekipe!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA