Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

#299806
mikha napisal/-a:Bom kar tukaj napisal. Ta vas GM4O me je dobesedno fasciniral in mi je postal ena ogromna zelja in cilj. Sicer v nogah se nimam kondicije za taksno traso ampak casa je se nekaj, da se da na tem se kaj naredit. A je 'dobrodosel' nekdo, ki bi prisel s ciljem pridet do cilja, pa ce je 8 ur, sam da prides, oz. tud ce odstopim... Zaenkrat zmorem kakih 800 visinskih na uro, sej ni slabo, ni pa ne vem kaj, vem pa tudi, da bi vasa ura resnica zame bila prekleto tezka in borbena. Ampak zelja je ogromna.


Še ena z enakimi pobožnimi željami, bolj hrepenenji kot željami. Ampak nekoč, morda,... Treniram pa že sedaj, da si telo zapomni, dolžine, višine...

Vsekakor pa že tretjič na KBK, ki je zakon. Kdo bi švical v Radencih, če lahko na KBK?!
#299818
mikha napisal/-a:...Ta vas GM4O me je dobesedno fasciniral in mi je postal ena ogromna zelja in cilj...

8) A veš, da nas je že kar nekaj takih, dobrodošel med nami :wink:

Če te prav zastopim iščeš družbo s tempom za 8 ur za na tekmo? Mislim, da se bo kakšen našel. Ti pa vsekakor priporočam ogledno turo, ki sicer še nima točnega datuma, a speljalo se jo bo sigurno. Pri treniningih ti svetujem tudi izdatno mero spustov, saj težava "ure resnice" je predvsem prehod iz spusta ponovno v hrib.
Koliko pa je trenutno tvoja najdaljša pretečena razdalja? Lani je na ogledni turi bil fant, ki v prostem času ne teče, igra nogomet, občasno pa hodi v hribe. Je bil tako zagrizen, da jo je obrnil v 8 urah :juhuhu: Je to sicer bila prvotna 35km trasa, se pravi letošnjo 42km bi verjetno naredil 9urah.

Če te še kaj zanima kar vprašej :wink:

maca napisal/-a:Še ena z enakimi pobožnimi željami, bolj hrepenenji kot željami. Ampak nekoč, morda,... Treniram pa že sedaj, da si telo zapomni, dolžine, višine...

Naj se ti uresničijo želje pa se že letos vidimo 8)
#299866
Super ste s spodbudo... :)

Daljse teke moram se vkljucit, trenutno pa sm tko, cist brez problema odtecem 10 km, ki vkljucujejo 2 km 10% klanca, in malo strmejsi 100m gric. 20 km nisem se sel tect. Dol sem pa kar hiter, sem ravno zaradi zelje po gm4o pricel teci tudi po bregu dol. Sicer se mislil, da bom ze sedaj malo podaljseval, samo je bilo malo mocnejsega prehlada, pa mraz... V hrib pa sem se kar hiter, vsaj tko se mi zdi, seveda ni to nic v primerjavi z super natreniranimi gorci, ampak jaz se kar vesel zase.
Kaj pa je KPK?
#304757
Slika


Evo, sel pogledat 1. Maja, Hudajuzna - Porezen - Petrovo brdo. Super je bilo, srecal pa sem le še eno gospo iz Kranja, ki se je že udelezila GM4O, bil delezen vzpodbude :), dodatne pijace, k precej vode je slo kužiju, in precej dobre volje.
#319517
Bojan Ambrožič napisal/-a:Danes sva z Marjanom Zupančičem za trening premagala to progo. Zaradi snega sva obrnila malo pod Črno prstjo in nadaljevala po rezervni trasi - tako da je na koncu naneslo 41 km in pa 3100 m vzponov in prav toliko tudi spustov. :)

POROČILO: http://bojanambrozic.wordpress.com/2014 ... rih-obcin/

No na istem mestu kot vidva ,sva nečak in jaz ubrnila pred 12temi dnevi nazaj. Prediralo se je in kar na enkrat zmankalo markacij+megla.
#319541
Bojan Ambrožič napisal/-a:Sedaj razmišljam da obstaja tudi rešitev- obvoz po brezpotju. Tik preden prideš na melišče bi lahko zavila navzgor na greben in poem brez težav dosegla Črno prst. Bomo imeli to v mislih za drugič.


Obvoz po brezpotju (beri: plezanje čez ruševje) je pred par leti uporabila trojka 3x j (janezu, joco in jaz) :mrgreen: . Po melišču smo še šli, potem je postalo prenevarno za zdrse in smo nadaljevali direktno navzgor čez ruševje...primorska stran je bila pa potem OK.

LP, vencelj
  • 1
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA