Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

#296970
Pozdravljeni
Ja zdej gre pa zares hehe, srečanje bo in upajmo, da nas tokrat res nič ne ustavi, da bi naše srečanje izvedli. Diplome novim članom se pripravljajo in vse ostalo tudi. Za to nič ne čakajte, kdor ima voljo in namen naj e kar hitro prijavi. No in člani kluba GM4O smo taki, da nam volje ne zmanjka.
Pa lep pozdrav in lep dan vam želim :)
#297134
Pozdravljeni
Ja Zdravko, da bi se odpravil po celi progi je res prenevarno. Na pot bi se moral podati v zimski opremi, kar pa verjetno ni tvoj namen. Je pa v naslednjih dneh napovedano zopet sneženje, kar zadevo seveda še popestri. Treba bo počakat in obiskat kakšno drugo lepo grapo za potešitev strasti. Lepo bodi Zdravko aja, kaj pa srečanje? Se kaj vidimo?
Lep pozdrav vsem :D
#297415
Pozdravljeni
Za osvežitev teme :D

V letu 2012 se nam ni uspelo zbrati, zato vas vabimo v soboto, 19.01.2013 v Podbrdu ob 14,00 uri. Parkirate lahko na železniški postaji in dobimo se na startu teka na Črno Prst.

Kakor vsako leto, bomo tudi tokrat poskrbeli, da malo razmigamo svoje ude s pohodom po lepi neokrnjeni naravi v dobri družbi ob spoznavanju zgodovinskih dogodkov iz naših krajev. Prav tako bomo poskrbeli, da žeje in lakote na našem srečanju ne bomo trpeli. Prispevek 20€ na osebo bomo poravnali na dan srečanja. Kdor se pohoda ne bo udeležil, pa naj pride ob 17,00 v Stržišče. Vse ostalo pa naj do našega srečanja ostane skrivnost.

Prijava na srečanje GM4O

Pregled prijav na srečanje
#297640
Pozdravljeni
Spoštovani člani kluba GM4O, sporočamo vam, da SREČANJE PRIJATELJEV KLUBA GM4O zaradi premajhnega števila udeležencev na ŽALOST ODPADE. Vseh skupaj z nami domačini se nas je nabralo komaj 10 in na žalost je res premalo za organizacijo srečanja. Pa tudi vremenski pogoji niso ravno najboljši za naše pototovanje po skrivnostnih stezicah prelepe Baške grape. Srečanje za leto 2012 tako odpade, vsem novim članom bomo priznanja podelili na sami prireditvi GM4O ali pa na srečanju v letu 2013 :D
Uživajte v snežnih radostih vendar previdnost ni odveč :D
Lep pozdrav iz prelepe Baške Grape :D
#297791
Žal je vreme (čeprav moramo priznati, da je točno takšno, kot je za ta čas prav :!: ) v veliki meri krojilo letošnje srečanje in bilo pravi vzrok za slab odziv.
Poletje bi bil bolj primeren čas...a je že itak dovolj dela s samim maratonom :?
Ja škoda...

LP
#297987
Pozdravljeni
Imaš čisto prav Vencelj, kar se tiče datuma srečanja. Je bla na to soboto v Stržišču taka Sibirija, zameti 3 metrski, da se spploh ni dalo prit v vas in bi zadevo res težko izvedl. Kar pa se tičeo rganizacije bolj v poletnih mesecih bi blo pa skoraj res bolj pametno, mogoče na dan ogledne ture, kaj praviš. Nove člane bi takoj sprejeli stari pa bi prišli pozdravit nove ali pa seveda z njimi napravit kak krog ali del......
Veš da si mi dal dobro idejo Vencelj, hvala TI :)
#298123
Pozdravljeni
Oj Boštjan, ogled proge vsekakor BO in seveda ne na isti dan, kot je vaš KBK to si pa lahko siguren :D . Bo pa tam nekje po tistem datume glede na vremensko - snežne razmere :)
#298236
Jožko napisal/-a: ... Lepo bodi Zdravko aja, kaj pa srečanje? Se kaj vidimo?
Lep pozdrav ...

Ej, Jožko!
Očitno se bomo videli na srečanju, vsaj upam tako.
Vidim, da so sami pozitivni premiki. To je danes že redkost :lol:
Baška grapa je v mojem srcu :heart
#299790
Bom kar tukaj napisal. Ta vas GM4O me je dobesedno fasciniral in mi je postal ena ogromna zelja in cilj. Sicer v nogah se nimam kondicije za taksno traso ampak casa je se nekaj, da se da na tem se kaj naredit. A je 'dobrodosel' nekdo, ki bi prisel s ciljem pridet do cilja, pa ce je 8 ur, sam da prides, oz. tud ce odstopim... Zaenkrat zmorem kakih 800 visinskih na uro, sej ni slabo, ni pa ne vem kaj, vem pa tudi, da bi vasa ura resnica zame bila prekleto tezka in borbena. Ampak zelja je ogromna.
#299803
Če ti kaj pomaga, sem se lani tudi sam, po letih odločanja odločil in s ciljem priti na cilj tudi tja prišel :D . Bilo je super in upam da letos ponovim :wink:
Drugače je pa do junija še nekaj časa, tako da veliko km v nogah in pogumno proti cilju.
PS
Ura resnice se mi sploh ni zdela tako težka. Le jasno mi ni bilo, kako lahko kdo tam teče :--
#299804
mikha napisal/-a:Bom kar tukaj napisal. Ta vas GM4O me je dobesedno fasciniral in mi je postal ena ogromna zelja in cilj. Sicer v nogah se nimam kondicije za taksno traso ampak casa je se nekaj, da se da na tem se kaj naredit. A je 'dobrodosel' nekdo, ki bi prisel s ciljem pridet do cilja, pa ce je 8 ur, sam da prides, oz. tud ce odstopim... Zaenkrat zmorem kakih 800 visinskih na uro, sej ni slabo, ni pa ne vem kaj, vem pa tudi, da bi vasa ura resnica zame bila prekleto tezka in borbena. Ampak zelja je ogromna.


Poznamo te občutke... :? Lep preizkus kondicije je lahko en mesec prej na KBK-ju...
podobni tereni,podobni pogoji, le krajše, pa vseeno se da dobro preverit trenutno pripravljenost...
več o tem si brez skrbi lahko pogledate na http://WWW.SDMH.si
#299805
mikha napisal/-a:Bom kar tukaj napisal. Ta vas GM4O me je dobesedno fasciniral in mi je postal ena ogromna zelja in cilj. Sicer v nogah se nimam kondicije za taksno traso ampak casa je se nekaj, da se da na tem se kaj naredit. A je 'dobrodosel' nekdo, ki bi prisel s ciljem pridet do cilja, pa ce je 8 ur, sam da prides, oz. tud ce odstopim... Zaenkrat zmorem kakih 800 visinskih na uro, sej ni slabo, ni pa ne vem kaj, vem pa tudi, da bi vasa ura resnica zame bila prekleto tezka in borbena. Ampak zelja je ogromna.

Bravo mikha!! :D Tud pri meni je bilo pred leti podobno. Pa je na koncu šlo brez večjih težav...
Pomoje je bolj kot višinske metre na uro dobro delat daljše teke. Priporočam tudi ogled proge, ki bo verjetno spet organiziran. ;)
Pa srečno! :laola
  • 1
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA