Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

 marjeta
#127503
BRAVO DORICA :laola
LEP POZDRAV MARJETA
Uporabniški avatar
 jan_jan
#127511
Jožko napisal/-a: Je pa v soboto naredila krog tudi Dorica, ki ni mogla drgač kot tko. Seveda po južni obvoznici v lepem vremenu. <ČESTITKE>, Kaj več pa lahko napiše tudi sama.


Torej, Dorica, bo kaj s poročilom :?: :wink:

LP Jan_jan
 Dorica
#127619
Najprej je Jože kriv, da sem šla v soboto okrog, potem me pa še na forumu izda :lol: in mi pove šele po dveh dneh. Hvala za čestitke Marjeta in Vencelj.
Jani, ne vem kakšno poročilo ne morem napisat za lažjo varianto, saj sta moja dva predhodnika Boni in .... opravila s "ta težko varianto" v skoraj istem času. Vreme mi je služilo, tako da sem do Hudajužne kar lahko šla, naprej pa ta kmet "Durnik" ni bil prav prijazen. Najprej je še ravno tako pokonci postavljen kot je bil, potem pa, ko sem imela glavo najbolj pri tleh, v tisti drugi strmini opazim, da je nekdo hodil z "derezami" čeprav ni snega in tudi njegove blazinice so bile ogromne blazine. Čeprav mi je Milica na Žeklcu povedala, da jih je pred mano šlo že veliko, sem šla zelo previdno in tudi težko - resnično me je bilo strah. Na Poreznu je bilo nekaj ljudi, nekateri so še prihajali, s spustom na PB pa nisem pretiravala in sem prvič prišla na PB in ne pritekla. Potrditev, da sem šla okrog imam - pri Kovcah je bil Slavko, na Kalarskem brdu sem srečala koga drugega kot Joškota in Tinkota, pa Tilka na Kalu, v Znojilah mislim da ni več Sulči pač pa Muri in priteče bliže kot prejšni pes, pa Milica na Žeklcu in še Boni na PB.
Lepo se imejte in nasvidenje v naslednji vojni.
LP Dorica
Uporabniški avatar
 jan_jan
#127642
Pozdravljena Dorica,
sem te namerno malo provociral, ker vem, da ti je lažje narediti en krog okoli Baške grape, kot se spraviti k računalniku in kaj napisati. :wink:
Kot berem, je na trasi vse po starem, sneg bo počasi skopnel in takrat se bo začelo znova dirkanje po običajni poti. Seveda so najbolj vztrajni že opravili s krogom :clap: :clap: :clap: , ostali pa - če ne prej, potem na tekmi junija. Upam, da bo prijazen gospod Durnik do takrat že odgnal "tistega z blazinami" in da si bomo lahko dali duška do konca.
Čestitke za opravljen krog, lep pozdrav vsem Kerlcem.
LP jan_jan
 Jožko
#127666
Pozdravljeni!
Ja Jani lep pozdrav tudi tebi in vsem maratoncem z vašega konca. Mislim, da medo postaja stalnica naših krajev in kaj hočemo življenski prostor si bomo morali deliti tako, da bo za vse prav. Na tekmo pa le pridi, slišim, da kar migaš, kar je tudi prav. :D
 Jožko
#128440
Pozdravljeni!
Proga počasi kopni, danes sem šel popoldan pogledat na Koblo. Sem bil kar zadovoljen do okrepčevalnice na Kobli ni več snega, od planine na Kalu naprej pa ga je še vendar ga pobira. Od zadnjega ogleda ga je že kar dobro znucalo. Kar naj sonček lepo greje, zime je konec, pa čeprav grem jutri še malo posmučat. Proga je super do KOBLE in od sedla čez SUHO naprej. Snega je samo še za 20 minut teka. :D
Uporabniški avatar
 Pingo
#128519
Kolk pa je štartnina za medota :lol: Do sedaj se je največkrat o njem slišalo za odsek Kal-Znojile...aa zdej pa že na Durniku trenira :lol: ...no ja malce šale,ni pa neč kaj prijetne če vidiš sledove derez ko si sam nekje v tistih hostah :wink:
 Jožko
#128644
Pozdravljeni!
Ja Bojan štartnine mu pa res ne bomo računali, saj hodi po progi in s svojimi tačkami lepo čisti traso, in pospravlja veje in listje, da bomo - boste lažje tekli. Se hecamm da ne boste mislili, da je medo res vsak dan na progi. No jaz pa sem bil včeraj na delu od Petrovega brda do Hudajužne. Ogled proge in tudi že malo čiščenja, da ne bo vse naenkrat. O medotu pa ne duha in sluha, bog ve kje je že sedaj Mih, kakor smo ga poimenovali. :D
Uporabniški avatar
 žine
#128662
Pingo napisal/-a:Kolk pa je štartnina za medota :lol:

naj pride za pace makerja na dirko....pa da pade potem nagradni sklad za nov rekord proge :D
lpŽ
 janezu
#128692
rekord bi padu,če bi mih štartal za nami.če bo vreme primerno,zna biti v nedeljo en ogled (proge,ne medota) LP ju
Uporabniški avatar
 Janez F.
#128728
Se moram malo oglasiti,
Tudi mene vleče prvič na ta maraton, pa se že kar zares pripravljam, če mi bo le hrbet zdržal priprave. (do sedaj sem maraton le gledal in parkrat ozvočil start, na začetku)
Danes sem jo mahnil iz Sorice čez Petrovo na Baško sedlo (od moje hiše 1h1min, iz Pb pa 38min). Ja tisti klanec od Rutkota mi je dal pihati, je kar hud, hoditi pa tudi nisem hotel. Seveda se bom tekme lotil bolj previdno (upam).
Sedaj grem na cesto za tekmo na Zalem logu 24.5.08, v nedeljo naslednji dan, pa upam, da gremo en krog, kot je omenil Vencelj. Manjka mi še časovne dolžine, po kilometrih bi že skoraj zdržal en bolj počasen tek.

Tako sem malo pobrskal po odgovorih tukaj in vidim, da so zadeve res fantastično zrihtane (bravo Joško in pomagači).
Ugibal sem koliko je kilometrov do sedla, pa vidim da je vse izmerjeno, poslikano, sem rekel slabih 5 in všina kot Soriška 1300m, sem bil kar blizu. Torej pišem danes 18km in 1h55min. neto treninga. Klima za tek je bila super.

LP Janez - Sorica
 Jožko
#128740
Ja bravo Janeza, več ko nas bo bolj se bo moral Miha skrivati po grmičevju, kjer mu je tudi mesto. Je pa seveda tudi njegov prostor samo naj ga lepo razumno deli z nami pa bo vse v redu. :D
Ja sem te videl Janez, da si bil malo zaripel v obraz ni mi pa prišlo na misel, da si opravil to kar si napisal, za to čestitke še enkrat.
Kar pa se tiče meritev imaš pa vse na grafikonu proge, tako, da ni problema. Sam na žalost ta vikend ne bom mogel na progo, bo pa potem to intenzivnejše.
Proga pa je razen dela s planine na Kalu do sedla čez Suho, kjer je še sneg v odličnem stanju. samo na Durniku je malo polomljenih smrekc, ki pa bojo mogoče že do nedelje pospravljene.
Drugače pa je vse OK, priprave tečejo, prijave tudi čakamo na dan D
:D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA