Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

 Jožko
#133883
Ja Žine ne bo nič z masiranjem, se bo treba kar matrat. Takih, ki bi masirali nekaj naših udeleženk je že tko več kot preveč. :D Za to dekleta nč bat je poskrbljeno za taprave gorske vile, ki svoj posel obvladajo profesjonalno :!: Vsem ostalim "maserjem" pa priporočam, da se kako drugače puncam prkupjo, pa bo mogoče padla kakšna masaža :lauf:
Vzdušje se pa že pripravlja in bo treba dat za eno mašo in to kar hitr, da nam z zahoda,kej ne pošljejo. Pr nas vse, kar pride z zahoda je po navadi dež in slabo vreme :toast:
 Jure_kolesar
#133899
Mene pa zanima, ali ima kdo pot v katerem izmed gps formatov(.gpx ali kaj podobnega). Bi bil zelo vesel zanjo, ker se mi zdi pot po slikah sodeč izjemno lepa in bi jo rad prehodil(izven tekmovalega smisla-> bi šel za cel dan). :wink:
Uporabniški avatar
 Dušan
#133905
Za orientacijo po trasi Gorskega maratona štirih občin ne rabiš GPSja. Tvoje orientacijske sposobnosti na takih terenih za svetlobna leta prekašajo navigacijski sistem GPS! Zato ... pusti tisto škatlo doma, da boš imel čas dojeti tamkajšni kraj in tisti trenutek.

Za komunikacijo s sateliti ti ni treba iti v Grapo!

pozdrav Dušan
 Jure_kolesar
#133907
Dušan napisal/-a:Za orientacijo po trasi Gorskega maratona štirih občin ne rabiš GPSja. Tvoje orientacijske sposobnosti na takih terenih za svetlobna leta prekašajo navigacijski sistem GPS! Zato ... pusti tisto škatlo doma, da boš imel čas dojeti tamkajšni kraj in tisti trenutek.

Za komunikacijo s sateliti ti ni treba iti v Grapo!

pozdrav Dušan


Sicer si čisto zgrešil. Jaz sem samo vprašal, ker pač ne poznam tistih koncem niti malo in bi pač bilo lepo če bi dobil .gpx datoteko.
 Jožko
#133923
Mislim, da GPS res ni potreben, ker je pot označene tudi drugače ne samo na dan maratona. Mislim pa da ima JanezU posneto progo, jo lahko vidiš v rubriki"za vse, ki še ne poznajo proge GM4O". Je res lepo nazorno prikazana. Kar veselo na pot pa z ali brez, izgubiti se ne moreš. :D
Uporabniški avatar
 Dušan
#133924
Jure!

Se opravičujem, če sem bil narobe razumljen. Hotel sem le povedat, da je doživetje vsega tistega živega kar te obdaja veliko bolj pristno, če se zaupaš svojim lastnim občutkom. Če ne najdeš poti, povprašaš. Stik z ljudmi, ki tam živijo je še dodatni čar!

Seveda je to moje mnenje. Ne zmeni se, če si prepričan drugače. Tehnologija kot je GPS in njena običajna komercialna uporaba iz nas ustvarja debilčke ...!

Jožko, a je vse pod kontrolo?!
A kratkodlaka popkoresa še cveti?

Pozdrav Dušan
 Jure_kolesar
#133925
Dušan ni panike...samo še vedno sem računalničar in somi igračke in stvari kot je gps zelo blizu. In seveda bom opazoval tudi naravo in se pogovarjal z ljudmi, samo lažje bi mi pa bilo pri srcu če bi imel vse skupaj še posneto na uri. :wink:
 gozdni
#133944
TUDI JAZ PRIDEM-UPAM SAMO DA ME NEBO TAKO PRALO KOT NA TEKU ČEZ POHORJE
 Jožko
#133962
Ja no vreme je pa tisto, ki ga skoraj ne moremo organizirati, no do sedaj smo ga in upamo, da nam bo uspelo zudi letos sprositi za vsaj delno suh dan. Seveda bo pa tudi v vedrem dnevu na progi več ali manj luže in blata. Je nekaj predelov, ki so še v sušnem obdobju mokri.
Nardili smo vse, da bo tko kot mora bit in sem trdno prepričan da BO :!: Za to GOZDNI, kar brez skrbi, moker boš tako ali tako
Na današnji dan nas je že 182, le koliko nas bo na startu.
Vsa tista ta prava navadila tehnične narave pa v naslednjih dneh. :D :D
 Jožko
#133990
Pozdravljeni!
Sedaj pa smo res že tik pred zdajci in pričakovanja naraščajo mislim, da na obeh straneh.
Organizatorji smo malce potolaženi z napovedjo, tekači pa mislim, da tudi :D vse se odvija po planih.
Parkirišče iz smeri Železnikov je pokošeno in tudi vsa ostala tako, da letos ne bo frke :oops:
Vse ostalo pa kot po navadi. Pridite do časa :!: tako, da ne bo zastojev v zadnjih minutah. Na voljo bo dovolj prijavnih mest, kjer boste vplačali štartnino vsi, ki ste se prijavili preko neta :arrow: za vse ostale, ke boste prijavili na dan teka pa bo posebno prijavno mesto. Za to preden se postavite v vrsto poglejte na napis, če ste na pravem kraju.
Posebno mesto bo za naročilo DVDja, ki ga bomo letos posneli. Kot sem že omenil je cena 5€ vseboval pa bo cc 1000 slik, rezultate in še kaj se bo našlo, kratki filmčki... :!: Dobili ga boste po pošti, seveda če nam boste zaupali vaše točne naslove. Ob prijavah jih namreč vsi ne napišejo zato Vas prosim napišite natančen naslov :!:
Toliko za enkrat lep dan!
Uporabniški avatar
 husein
#133995
Kaj pa majice? Lansko prav s ponosom nosim :D
 Jožko
#133999
O tem ti ne morem še nič povedat, mislim pa da boste zadovoljni z praktičnim darilom :!:
 JAG
#134089
no tak...

202. vpisan
 Jožko
#134114
Pozdravljeni!
Še zadnje zadeve so za pripravit in proga je pripravljena :!:
:arrow: Progo smo letos označili skoraj v celoti s trakci Hervis sport
:arrow: Po Durniku uredili potko po najboljših močeh
:arrow: Skrb za svojo varnost in varnost drugih na 1. mestu
:arrow: Pridite do časa, da ne bo nepotrebnih zastojev
:arrow: Upoštevajte navodila gasilcev in ostalih služb
Za vreme vsaj mislimo, da smo poskrbeli, za vse ostalo pa tudi :!:
 tati
#134136
mene pa zanima kako je s progo ker se nameravam udeležiti prvič do sedaj tekel bolj po ravnem ali je tudi možno da se vmes hodi kjer je težavno.
kako je z okrepečvalnicami in ostalo organizacijo
vse skupaj malo cagam ali bi se udeležil pa rabim malo spodbude da se mi malo pove koliko bi naprimer rabil časa za ta krog bolj počasen tekač limit je baje 8 ur

hvala vam v naprej za informacije in lep pozdrav
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA