Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

Uporabniški avatar
 NANIKA
#134281
zz topka napisal/-a:Ojoj, jaz sem pa že cel teden ponoči na turbo extreme GM4O. To sem ga pretekla in prehodila že neštetokrat...
Saj bom jutri, če se pojavim na štartu, utrujena samo od sanj, kaj šele od resničnosti....
Bem, bomo vidli..
Se odločim danes ponoči....


Ma dons ponoč bomo pa počival. :wink: Se vidimo na štartu :lol: .
Uporabniški avatar
 zz topka
#134287
Mene pa moj ZZ top straši, da je tam, kjer je sneg, res zelo nevarno ....
Kaj veste kaj o tem?
Ko ga namreč silim, naj mi kaj več pove, je tišina. Pa moram druge vprašat!
Uporabniški avatar
 Dušan
#134288
Letos o snegu ne duha ne sluha!

Držte se!

Dušan
Uporabniški avatar
 NANIKA
#134290
BRAVO ZZ TOPKA :laola pol je že narjenga. :wink:
Uporabniški avatar
 BO-JAN
#134293
Po eni strani mi je kar lažje pri srcu, ko berem tole debato in vidim da nas je kar nekaj, ki se nameravamo spopasti s progo in nimamo mirnega spanca :wink: , tudi sam premlevam in študiram Slika kaj vse nas čaka , kako se obleči piti jesti

Ampak bo že kako Slika

LP Bojan
Uporabniški avatar
 zz topka
#134295
NANIKA napisal/-a:BRAVO ZZ TOPKA :laola pol je že narjenga. :wink:


Prav takoj, ko sem poslala prijavnico, sem tekla na.... ( bom pol lažja jutri)

Ja, mene je tolko strah, da vam res ne morem povedat.
Vse mi hodi po butari, od lakote, žeje, utrujenosti, vročine, mraza, žuljev, krčev, ....
Pa do ponosa, da sem šla skozi cilj. Ojoj, čez 24 ur bom imela že vse razčiščeno. Kar bo pa bo!
Uporabniški avatar
 bojanu
#134297
Psihično si že pripravljena, saj slabše od vsega naštetega ne more biti. Lahko je pa boljše :wink:
 janezu
#134323
še zadnje priprave(bolj v glavi),kot berem,vendar nič bat. na gm4o je vedno vse pod kontrolo. jožko z ekipami poskrbi zato, treba se je le poslužit okrepčevalnic ob progi in pametno razporedit moči.za tiste,ki niso tekači,palice zelo prav pridejo,sploh zadnji vzpon na porezen.udeležba izgleda rekordna(glej vpise 12.6. :D )vsi,ki še oklevate,jutri ob 8.00 se vidimo pred rudkotom LP ju
 JAG
#134326
hmm...mogoče butasto vprašanje, kam pa pospravite ključe od avtov??
Uporabniški avatar
 zz topka
#134327
JAG napisal/-a:hmm...mogoče butasto vprašanje, kam pa pospravite ključe od avtov??


Ja, to smo pa imeli mi na našem vipavskem teku prav lepo zorganizirano. Prav v tistem času so namreč neki mladi lumpeki načrtno hodili na teke in opazovali, kam tekači spravijo ključe. In se seveda po startu takoj poslužili stvari v avtih.
Doživeli smo tudi to izkušnjo, le da je na teku na Jelenk bil oropan sosedov in ne naš avto.
Tako smo se odločili, da bomo na našem teku zbirali na prijavnem mestu ključe avtomobilov.
Škatla za šolne, nalepkica, gor napišeš , čigav avto je, nalepiš na ta malo vrečko za vlaganje, spraviš ključke v škatlo in konec.
Po teku lepo poveš ime, in ključe dobiš.
Tisti, ki so se poslužili tega, so bili kontenti.
 janezu
#134328
kluče lahko bo pazil rudko v koči na petrovem brdu.pa tudi palice bodo lahko odpeljali vhudo južno,vsaj tako je bilo vsako leto LP ju
Uporabniški avatar
 vencelj
#134340
Letos bo udeležba spet rekordna. Lani prvič več kot 200 tekmovalcev, letos je številka po predprijavah okrog 250...
Seveda, ob odlični organizaciji, lepi progi...sploh ne more biti drugače :D
Vsem želim lep dan in dober tek :juhuhu:
lp, vencelj
Se vidimo kdaj drugič kje drugje :wink:
 marjeta
#134383
KOT VSA LETA DO SEDAJ SPET ODLIČNA ORGANIZACIJA BRAVO JOŽKO IN VSI POMAGAČI :laola ČESTITKE TUDI VSEM SOTEKAČEM
LEP POZDRAV MARJETA
 tumi
#134387
najhitrejši ( bom napisala samo imena, ker točnih časov si
nisem zapomnila)

moški : Zupančič Marjan
Potočnik Rainhold ( Avstrija)
Šubic Marko

ženske : Kovačič Danica
Mrak Valerija
Tušar Mihaela


Nalašč sem napisala "najhitrejši", ker je bilo zmagovalcev veliko več,
čez 200.


lp, mihaela
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA