Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

 Jožko
#134619
Pozdravljeni!
Se moram še malo oglasit na temo o zgrešenem rezultatu gospoda jpotoc, je res napravljena napaka to ne vem, moram dobiti sliko s cilja, kjer se bo pokazala ura. Zakaj je do tega prišlo v tem trenutku ne morem povedat, ker ne vem. jpotoc pravi, da je bil tudi napovedan narobe, se pravi, da je bilo že pri prijavi lahko kaj narobe. No vse bomo uredili in ti vrnili verodostojnost, da ne boš več izbrisan. Se pa res opravičujem in te prosim ne jemlji tega kot nekaj vsakdanjega pri naši organizaciji. Kdor dela lahko tudi zgreši.
 tati
#134622
jaz pa bom povedal takole zares fantastična organizacija za vse poskrbljeno s strani organizatorjev kot tudi ljudi ki so nas ob poti spodbujali čeprav sem bil ponekod zelo utrujen sem se ozrl po lepotah narave kaj nam vse daje tko da je bilo res lepo čeprav so bili napori
sigurno se še vrnem pa še kašnega navdušim na ta maraton in ha pripeljem sem

lep pozdrav tekačicam in tekačem
 Jožko
#134650
Še kratko veselo obvestilo, Marjan bo v kratkem odpuščen iz bolnišnice in se že veseli novih tekov in podvigov. Seveda pa bo treba čez poletje tudi kaj počivati to sonce, ki nas hvala bogu greje ni tako nedolžno kot zgleda.
res smo veseli, da se tako končalo :D
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#134669
50cent napisal/-a:...Ker proge sploh nisem poznal sem začel kar se da previdno in počasi...

Čakaj, sem gledal rezultate do 100-tega mesta pa te ni not :shock: te si pa ti tudi laufal :D Moram še enkrat pogledat.

Bravo 50cent :cast: :clap: :cast1:
V enem letu takšne tekme, pa ti boš ja letos vso lepoto sveta zaužil. Kaj boš pol lizal, če poješ vso smetano že letos :D

Bravo tudi Jožkotu in vsem aktivistom, ki so spet skupaj spravili takšno zadevo, da je ni mogoče prehvalit.

Pa seveda ZZ Čuferci, ki take lepe zgodbe piše, pa Darji ... in zmagovalcem ... zvezdicam in skratka vsem.
 Jožko
#134674
Ja Zdravko letos sem imel št.100 ampak karto samo do Hudajužne. Me je preveč utrudil 50 cent s svojimi vprašanji(se hecam,ha,ha) Ja ni zneslo kaj čemo. Mislim, da bom dolg popravil kaj kmalu. :oops:
Lep pozdrav vsem :D
Uporabniški avatar
 mitjas
#134684
Jožkotu & co. še enkrat :cast: in :cast1:
In pa vsem sotrpinkam in sotrpinom na progi tudi :!:
Kako smo vitezi do(pre)živeli pekel štirih občin pa preberite na teh straneh.
 Jožko
#134720
Pozdravljeni!
Danes pa sem poravnal svoj dolg in se spoštljivo odpravil v Durnik, brez ure in brez vseh obveznosti. Skupaj z Dorico sva ga lepo spoštljivo pričela v Hudajužni in na Žetlcu poklepetala z Milico in Andrejem. Še danes nista mogla verjeti, koliko vas je šlo v takem peklenskem dnevu mimo njihove hiše. Res sta bila vesela, da se je vse izteklo tako kot je prav. :D
Midva pa sva lepo mahnila naprej, v miru in tišini doživljala naravo in njene prebivalce. Ko sem v Durnikovi strmini rekel naglas, da danes pa ni tako hud kot po navadi sem se spotaknil in se komaj ujel nakaj cm. nad zemljico. Ja ni da ni, se ve kdo je gospodar. Martinove štenkce so res super in verjamem, da so pomagale. Drugače pa potka za ta slepe.Pobrala sva nekaj smeti in s Porezna, ki je bil poln obiskovalcev letela proti Petrovem brdu, kjer naju je že čakal Firbec.
Ja lepo doživeto dopoldan in res sem bil prav zadovoljen, da na dan državnosti lahko tako v miru hodim po naših prelepih gorah. :D
 And®ej
#134743
Jožko si predstavljam, da se je bila huda bitka v glavi preden si odstopil. Kot pravi kerlc si se pravilno odločil, danes pa v miru poravnal dolg.

Pa še par slikc Durnika in Porezena z druge strani.

LP,
Andrej
 Jožko
#134795
Pozdravljen Andrej!
Res je lep Porezen in Durnik, še posebno ko ga obsveti zahodno sonce in z vrha proti grapi zapihlja hladen vetrič, takrat najraje premagujem njegova prelepo strma pobočja.
 davjas
#134796
Zdravo

Tudi jaz se organizatorjem zahvaljujem in čestitam za dobro opravljeno delo. Gm4o sem se prvič udeležil in sem z rezultatom 6h 15min zadovoljen.

Zanima me ali še lahko plačam 5€ za slike, katere pošljejo po pošti.
#134875
Dragi forumovci, tukaj se ne oglašam prav pogosto, pravzaprav zadnja tri leta niti nisem imel kakšnega posebnega razloga (ena taka dolga pavza od teka). No, po tem času je bil prav Gorski maraton štirih občin, tisti, ki je vplival na to da se zopet počutim "in" ! S svojim časom zaradi pomanjkanja treninga sicer nisem bil v igri za dobre uvrstitve..pa tudi za tiste vmes ne, niti nisem dosegel svojih prejšnih uvrstitev vendar sem prav na tem maratonu doživel potrditev tistega, kar že dolgo vem, pa je treba vedno znova spoznavati, namreč, zmaga nad samim seboj je večja od katerekoli druge zmage ! Hvala organizatorjem za občutek da so tudi tisti "zadnji" zmagovalci ! O lepotah Baške grape in njenih ljudeh pa ne bi izgubljal besed..ste že drugi povedali vse !! Še enkrat hvala !
Uporabniški avatar
 T1
#134911
Pozdravljeni,

morda kdo ve, kje bi se dalo dobiti fotografijo prihoda v cilj?

LPT1
Uporabniški avatar
 BO-JAN
#134916
Ena varianta je na tejle št.051829847, kjer ti naredi slikco z logotipom za 5 ali 7 eurov, pošiljanje, najraje vidijo osebni prevzem.

LP Bojan

PS: pripravlja se poprava rezultatov

PS: kako pa je z DVD-jam od GM4o :?:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA