dogovori in pogovori o dogodkih in druženjih TFjevcev v Savinjski dolini

Moderatorji: editor, dusan

Uporabniški avatar
 EnerGy
#37710
...Patricija, še danes se vidiva na treningu...!!! ...[/img]
Uporabniški avatar
 lucy
#37750
Aloha,

sem slišala, da pridno trenirate... Vesela sem da se nam je pridružil tud Izidor (obljubil je, da še pride) tud Marjan se je dobro izkazal (nažalost sem zdej res čist zadnja na lestvici, ampak opravičeno izostajam, zato se v soboto vidimo v Golovcu). :laola

Pa še ena stara modrost (za tistega kateremu pripada, bo že vedel): :ignore:

Kdor pa goljufa, v trje pricaplja in ga potem v nogi ima!!!

LP, Lucy
Uporabniški avatar
 poldy666
#37764
Včerajšnji trening je bil spet zelo pester. Kot je vsem znano se tek parov bliža koncu in postaja vse bolj napeto. Ob žrebanju nekateri zgubljajo živce in opaziš lahko, da je trening podoben igri; ''človek ne jezi se.''
Srečo imam, da še nisem vložil jockerja - ( pecivo,……..)

Organizacija dobi oceno 10!!!! ( Hvala Dušanu in Kaji). Zelo lepo sta skrbela za tekače in na koncu ni čudno, da so bili časi tako dobri. ČESTITKE
Obiskal nas je Izidor in upam, da si se v naši družbi dobro počutil. Nam si odlična konkurenca.
Tudi Marjan nas je pozitivno presenetil in se Patriciji oddolžil za tek ob Savinji.

Ker pa Grosuplje že trka na vrata, se bo kilometrina povečala in prva preizkušnja nas čaka ( 7.5.2005) ko bomo imeli trening 12ur skupaj. Tu bomo prvič testirali sami sebe. Več informacij bo posredoval Dušan.
Jure pa v prihodnjih dneh praznuje roj. dan in včerajšnje sladke dobrote, so naredile dan še lepši.

Uživajte
Uporabniški avatar
 izidor
#37779
Dolgo sem odlašal, da vas pridem obiskat. Ampak mi je uspelo, čeprav bi vas skoraj zamudil. Vaši treningi so krasni in fajn mi jo blo tečt z vami.
Hvala Dušanu za lepo skrb. Sigurno še pridem.

Samo pa upam, da bom lahko imel kdaj Poldya na očeh dlje kot pol minute. ;)
Uporabniški avatar
 EnerGy
#38001
...Ne sluha ne duha o nikomer, kaj vas je sobotni tek tako zdelal...?!
 *maja*
#38005
SEVEDA NAS NI....
POLNI ENERGIJE :driver:
 *maja*
#38072
JURE

VSE NAJBOLJŠE ZA ROJSTNI DAN IN SEVEDA VELIKO KILOMETROV!!! :juhuhu:
 nivea
#38073
Jure tudi jaz ti želim vse najboljše in čim hitrejše noge!!!! :lauf:
Nives
Uporabniški avatar
 Barb
#38079
JA se mi je zdel da je tale vaš Jure dons :wink:

VSE NAJBOLJŠE :P
pa čim več krogov v Grosupljem :wink:
Uporabniški avatar
 kajar
#38098
JURE, VSE NAJLEPŠE ZA TVOJ ROJSTNI DAN!!!

Kaja in Dušan

P.S.: Dodatne točke lahko še vedno nabiraš vsako soboto :D :D :D (hvala mami)
Uporabniški avatar
 Jure
#38192
Hvala lepa, če se bodo vse želje uresničile, mi zmaga (pardon tretje mesto za Patricijo in Poldyjem) v Grosupljem ne uide. :oops:
Uporabniški avatar
 bigfrik
#38202
Tudi moje iskrene cestitke,mal z zamudo,ampak!Pa vidim da zna biti v Grosupljem hudo zanimivo! :wink:
Uporabniški avatar
 Barb
#38232
Kaja

VSE NAJBOLJŠE :laola,

da ostaneš še naprej tako prikupno nasmejano dekle
:wink:
Uporabniški avatar
 poldy666
#38387
Ko so sladice na urniku, pa nihče ne izostane na treningu. :wink:
Nives, veš kaj si zamudila?? :shock: :wink: Jaz si še sedaj ližem prste. Da bi pa moja desna roka to videla, se takoj preseli v Savinjsko.
Kar pogrešal bom te dneve, saj bo aprila kmalu konec.
Trening je super uspel, pa čeprav me je postelja težko spustila z objema.
Traso, ki smo jo tekli je bila namenjena ogledu terena, ki ga bomo premagovali 7.5 2005.
Se pa že veselim nočne ture v petek. Nočni ptiči na prežo. Sreča, da imamo Bojana, da bo naše lisičke ahtal. :wink:
Uživajte! :D :D
 djandy
#38469
Morm priznat da nedelski treningi niso ravnokar najbolši še posebi če maš mačka to so še pol dodatne točke ;)Dušan ka lahk dobim seznam tekmovanj za kolo:)k sma se menla ;)tek ,kolo,tek:)
Kaja dobr peciv si spekla res ,hmm ti si kr za v kuhno ni kej ;)
lepo se mejte se vidmo na treningih:) :lol:
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA