dogovori in pogovori o dogodkih in druženjih TFjevcev v Savinjski dolini

Moderatorji: editor, dusan

 Seby
#24571
lucy dobra ideja, pa pol mal sprostitve za tekače in kakšen liter vode...aja pa na nosila ne pozabi... :lol:


...no družba brez straha, ker veselo v AKCIJO...da ne bo kdo obupal že pred štartom...
Uporabniški avatar
 poldy666
#24612
Živjo!
Opažam, da je podružnica res zaživela. Upam, da vas nisem preveč zamoril, na izrazu giro. Naj vas pomirim. Jutri bo super druženje, kamor sodi tudi tek. Proga je preprosta! Premagali jo bomo skupaj. Saj veste kakšen je naš skupni rek; skupaj smo močnejši. Ritem in tempo bomo prilagodili začetnikom. Čas jutri nebo igra nobene vloge! Lepo bo, če bomo skupaj uspeli, pa tudi, če bomo hodili.
Lucy in Seby, če imasta čas, pa nas le obiščita. Jaz bom tekel tudi za vaju. No tudi za našega Dušana, bom naredil kakšen kilometer več. Svečke imajo pač prednost.
Ne pozabite na tekočino in kakšno majčko več.
Uživajte! Lp od AKCIJE! :D
Uporabniški avatar
 editor
#24618
Ponavljam še enkrat jutri (sobota) ob 15. uri v vseh vremenskih pogojih
pred sla. Brglez v Šempetru. Udeležba obvezna, zadnji čas za kosilo ob 13.uri. Pojejte veliko makoronov in solate, spijte vsaj 1.l tekočine, pa ne alkohola po možnosti.
Papirnati robčki, brisače in dodatna oblačila toplo priporočamo kot je že napisal naš mučitelj Poldy.

Mejte se skrajno lepo, se vidimo jutri!

EDITOR :? :twisted: :evil: :lol: :--
Uporabniški avatar
 dusan
#24626
poldy666 napisal/-a: No tudi za našega Dušana, bom naredil kakšen kilometer več. Svečke imajo pač prednost.

Nič ne boš tekel za mene :D :D
Verjetno bom jaz prej na startu kot ti :D :D
Uporabniški avatar
 poldy666
#24638
Živjo!
Pa smo ga dočakali. Naš prvi skupni podvig. Vreme nam gre, kar na roko. Upam, da bo zdržalo do 15ure. Vesel sem, da bo Dušan z nami. Saj je on glavni mož postave. Vsi smo bili zaradi tebe, razočarani in ne prašaj kako so laufali sms. Meni se je skoraj tipkovnica užgala.
Glede prehrane; nič komplicirat, jejte tako kot vedno. Sabo pa prinesite,
še kaj toplega za popit.
Lep tekaški pozdrav do 15ure! :lol: :cry: :cry:
Uporabniški avatar
 dusan
#24640
poldy666 napisal/-a: Glede prehrane; nič komplicirat, jejte tako kot vedno.

Poldy če se jaz najem kot običajno, potem sigurno izpustim tek. :D :D :D
Uporabniški avatar
 lucy
#24655
Dober dan,

vreme vam je bil kr naklonjen, js sm pa kr mal žalostna, ko nisem se vem mogla pridružit. Dejte mi mal povedat kak je vse skupi ratal in kolk vas je sploh blo, itd...

Na koncu ste pa sigurn k Brglezu zavil, da ste si mal cuker povišal :-)

LP, Lucy
Uporabniški avatar
 poldy666
#24669
JU-HU pa smo ga spravili pod streho. Seveda, naš prvi skupni trening. Bili ste odlični, zelo ste me presenetili. Lučko, ti pa si prva liga. Koliko rabiš, da te lahko kupimo za naš tim. A si mogoče pripravljen za posvojitev? Naša mama in ata sta takoj zato. Nam, si bil blazno zanimiv in za svoja 23 leta kar kipiš od energije. Komaj že čakam, da nas spet obiščeš. Upam, da se vidimo čimprej. Lucy tudi tebe in Sebyja smo zelo pogrešali. Trudili smo se tudi za vaju. Vreme je bilo krasno , a kako nebi bilo, če pa so tekli sami sončki. :D :D :D
Lep tekaški pozdrav od AKCIJE! :D
Uporabniški avatar
 dusan
#24676
Danes nam je res vse šlo po sreči. Vreme je bilo odlično, Poldy je izbral dobro progo :evil: :evil: in tudi udeležba je bila odlična. In sedaj presenečenja.

Prvič:
LUČKO!!!! Kako si nas presenetil (to so službene navade). Upam, da si se lepo počutil v našem koncu in da še prideš kdaj na tekaški obisk. Lahko boš spozal (poleg postrežbe vode z limono :D :D ) veliko tekaških poti.
LUČKO res hvala za obisk.

Drugič:
Obiskal nas je tudi Stane(Maraton100). Stane danes ni tekel, vendar je že sam njegov obisk dovolj zgovoren, kako rad ima gibanje,tek. In to z velikimi črkami.
Stane veseli bomo vsakega tvojega obiska in kramljanja o teku na tak ali drugačen način.

Kaj naj napišem za konec. Težko je najti besede (pač nisem Fotr), da bi opisal vse, kar se je dogodilo v tistih nekaj urah. Hvala Poldy-u za organizacijo teka. Hvala Editorju za pridobivanje novih članov. Predvsem pa hvala vsem udeležencem z upanjem, da danes ni bilo zadnje srečanje.

Par fotografij (za pokušino):
http://www.sportosplet.net/galerija/dis ... =274&pos=0[/url]
 Lučko
#24681
Hoj forumci, :lol:
ja včasih se res vidi, da delam v vojski, sem poln presenečenj. S tem mislim na mojo nepredvidljivost, iznenada, v sekundi se odločim in grem (nekako tako kot IRSO, nenapovedano :twisted: ). Tokrat sem si izbral prvi trening, ki so ga organizirali člani SS-TF v Šempetru pri Celju. Še prej sem na TForumu z velikim zanimanjem spremljal njihove poste, dogovore o prvem skupnem treningu, kraju, času…tako, da sem bil že zdavnaj odločen, da grem na njihov prvi trening. Odločitev je bila idealna. :lol:
»Rana ura je zlata ura«, to je moje osnovno pravilo, moja taktika, biti na mestu malo pred vsemi, da raziščem teren, si ogledam kraj, v miru popijem kavico…tudi tokrat je bilo tako. V slaščičarni Brglez v miru srebam kavico, spremljam dogajanje okoli sebe in z nestrpnostjo čakam naše forumce in glej prvi pride, kot se spodobi, njihov duhovni vodja (od včeraj naprej tudi financer :-- ) Dušan, za njim Editor in končno tudi glavni odgovorni organizator Poldy in njegovi/e prijatelji/ce. :wink: Spoznal pa sem še enega člana foruma in to ne člana »kar tako«, ampak spoštovanja vrednega tekača, maratonca, ultramaratonca Staneta (Maraton 100). :shock: Ljudje božji, pa on je zmagal Logarsko 75 km, ima nevem koliko pretečenih maratonov po celem svetu (samo na Japonskem še ni bil), njegovi rezultati na tekmovanjih pa so zame ZF. :cast: Stane, na tem mestu te pozivam, napiši in predstavi nam svoje maratone, kje si jih tekel, razne zanimivosti, napiši nekaj o sebi in tvoji tekaški poti, skratka vse. Prosim!!! (Ma kva bom prosu, sej jz sm oficir! To je ukaz, Stane napiš, jasnoooo…). :wink:
:shock: Spoznal pa sem še enega zlo »nevarnega« TF-ca in to Poldya666 :twisted: :twisted: :twisted: . Fnt moj, ta pa je in bo nevaren (pa ne za nas TF, ampak za ostale tekače :lol: ). V zelo, zelo prijetnem fantu, polnem smeha in igrivosti, se skriva odličen, pa kaj odličen, vrhunski tekač (da bi vi vedel njegove rezultate). :cast: Poldy, dej se ti tud mal predstav, mal napiš!!! :wink:
Upam, da ste (da boste) dobili občutek, s kako »nevarnimi« člani TF sem se včeraj spoznal (vsa sreča, de sm šou mal povohat, izvidet, pošpijunirat…) in z njimi odtekel tek poln smeha, heca, pogovora…po poti med nasadi »zelenega zlata«, mimo prijetnih vasic mimo prijetnih ljudi, ki so nam ob poti celo ploskali in nas vzpodbujali. Kdo bi si mislil??? :shock: :lol:
Obvezna procedura (po TF standardu) pa se je nadaljevala v super lokalčku, kjer je bila ANA-LIZA. Tu smo izmenjali še par besed in tekaških planov naših članov SSTF, pojedli NADstandardno pizzo :shock: :shock: :shock: in si zaželeli čimprejšnje snidenje. Poln izjemnih občutkov in spoznanj sem se odpravil proti domu, ter ves čas vožnje premleval doživeto. Hvala vam fantje, še pridem. Drugič nas bo več, obljubim (vm bom še jz predstavu »zelo nevarno« NatašoP :twisted: ). :lol: :lol: :wink:
PS
Zelo, zelo pa mi je žal, da včeraj nisem spoznal našo TF-ko, SLO olimpijko v judu lucy. No še en razlog več, da bom še večkrat prišel v vaš Savinjski konec, da bomo mal laufal, da se bomo velik z lucy metal...jz se tolk rd z ženskami mečem :oops: :lol: :wink:
 Lučko
#24690
No danes je dež, pa se nimam kam dat, pa sem mal "šnofu" po netu (in Stanetu), pa sem najdu nekaj zanimivih, vsekakor pa "vesoljskih" informaciji o našem TF-cu Maratonu100 ali po domač povedan Stanetu. To kar bo spodaj napisano je samo informacija kakšne ase premore TF, kakšne "nevarne" ase ima naša izposta SS-TF :lol:
Peščica Stanetovih rezultatov, tko za predstavo o človeku, s katerim sem se včeraj spoznal:

2.LjM 1997 (42 km)
BARBER STANE, absolutno 13 mesto. Čas: 2:36:44 neto;

4.LjM 1999
BARBER STANE, absolutno 14 mesto. Čas: 2:43:57 neto;

6.LjM 2001
BARBER STANE, absolutno 8 mesto. Čas: 02:38:27 neto;

Radenci 1998 (42 km)
BARBER STANE, absolutno 8 mesto. Čas: 2:31:31 neto;

Radenci 1999
BARBER STANE , absolutno 9 mesto. Čas 2:34:41 neto;

2. gorski tek ZM 65 km (Slovenj Gradca preko Pohorja do Maribora)
BARBER STANE, absolutno 1 mesto. Čas: 4:58:41 (edini izpod 5 ur)

Logarska 2004, 75 km
BARBER STANE, absolutno 8 mesto. Čas: 06:01:24 neto;
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Ma mi Tf-ci mamo tud "vesoljce" v ekip :lol: :lol:
Stane vsa čast :cast:

PS
Upam, da mi ne boš zameril, k sm brskal po tvojem življenj :oops: :wink:

PSS
Kater "heroj" je enkrat dvomu v Staneta, da se 20 km ne da pretečt pod 1 uro :?: :--
Uporabniški avatar
 editor
#24694
Pozdravljeni forumci!

Še moji vtisi od sobotnega skupnega treninga.
Hm malo pozno kot vidim ampak vseeno se ne morem zadržati,
da ne napišem par besed.
Se bom potrudil, da kaj ne pozabim kako je zadeva izgledala.
Kot sta že Dušan in Lučko napisala prihod na zbirno mesto ob 15. uri
točno, kjer je tudi mene čakalo presenečenje najprej pred vrati je čakal Stane
s katerim sva se pridružila Lučkotu in Dušanu.
Nato so pricurljali še ostali laufarji in zajčice. :lol: :lol: :lol:
Dodajam sliko kar na začetku, da boste vedeli kdo je kdo!

Slika

V sami gostilni niso kaj veliko zaslužili ker smo kar vodo pili ali pa
sploh nič. Bodo drugič bolj veseli če pridemo na analizo.
Po 10.min smo se že odpravilo na štart pred Rimsko nekropolo v Šempetru. Po začetnem mazanju in preoblačenje v
ultrahvatno odjelo za zajčice smo se napotili na dolgo pričakovani skupni tek SSTF.
Poldy nas je vodil na dobro 13km pot po naši dolini z višinsko razliko 10m tako, da je bila primerna tudi za popolne začetnike.
Katerih pa tako ali tako ni bilo ker smo vsi opravili pot brez težav.
Na samem teku smo bili deležni nekaj čudnih pogledov ker so ljudje mislili, da je kakšen maraton al kaj.
Ker smo bili sami specijalci na cesti.
V dobri uri teka smo se malo načvekali tako, da sploh ni čudno,da je danes dež. :oops: :oops: :oops:
Po prihodu na cilj, ki je bil tudi štart pa direkt na analizo kjer smo si privoščili kot že napisano eno velikooooo pizzo,
ki pa ni zdržala tako dolgo, da bi jo slikali v kompletu seveda.
Meni osebno je bilo super in spet veselo upam, da bodo ta druženja postala
nekaj rednega. :lol: :lol: :lol:
Za drugi teden teden smo zmenjeni za Martinov tek v Radencih če se ne motim. Zapomnil sem si samo to, da tečemo čez vas Bukovci.
Se ne mislim kaj veliko ponavljati glede Lastovke in Lucy je že vse napisano, bi pa ob tej priliki še enkrat povabil vse ljubitelje teka, da se
nam pridružijo. Hvala Lučkutu in Stanetu, da sta se pojavila brez napovedi, in ostalim članom, ki so si uspeli vzeti čas za skupen tek.

p.s. Zajčic pa ne bom kaj veliko omenjal, naj kar samo kaj napišejo. :-- :-- So bile pa odlične za samo stimulacijo, vsaj meni je pomagalo.
Uporabniški avatar
 Bor
#24695
Lučko napisal/-a:No danes je dež, pa se nimam kam dat, pa sem mal "šnofu" po netu (in Stanetu), pa sem najdu nekaj zanimivih, vsekakor pa "vesoljskih" informaciji o našem TF-cu Maratonu100 ali po domač povedan Stanetu. To kar bo spodaj napisano je samo informacija kakšne ase premore TF, kakšne "nevarne" ase ima naša izposta SS-TF :lol:
Peščica Stanetovih rezultatov, tko za predstavo o človeku, s katerim sem se včeraj spoznal:

2.LjM 1997 (42 km)
BARBER STANE, absolutno 13 mesto. Čas: 2:36:44 neto;

4.LjM 1999
BARBER STANE, absolutno 14 mesto. Čas: 2:43:57 neto;

6.LjM 2001
BARBER STANE, absolutno 8 mesto. Čas: 02:38:27 neto;

Radenci 1998 (42 km)
BARBER STANE, absolutno 8 mesto. Čas: 2:31:31 neto;

Radenci 1999
BARBER STANE , absolutno 9 mesto. Čas 2:34:41 neto;

2. gorski tek ZM 65 km (Slovenj Gradca preko Pohorja do Maribora)
BARBER STANE, absolutno 1 mesto. Čas: 4:58:41 (edini izpod 5 ur)

Logarska 2004, 75 km
BARBER STANE, absolutno 8 mesto. Čas: 06:01:24 neto;
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Ma mi Tf-ci mamo tud "vesoljce" v ekip :lol: :lol:
Stane vsa čast :cast:

PS
Upam, da mi ne boš zameril, k sm brskal po tvojem življenj :oops: :wink:

PSS
Kater "heroj" je enkrat dvomu v Staneta, da se 20 km ne da pretečt pod 1 uro :?: :--


sori Lučko , k te bom mal dopolnil:

Logarska 2001, 75 km
BARBER STANE, absolutno 1.mesto. Čas: 4:58:21 (edini izpod 5 ur)


Logarska 2003, 75 km
BARBER STANE, absolutno 1. mesto. Čas 5:20:06


Logarska 2004, 75 km
BARBER STANE, absolutno 8. mesto. Čas 6:01:24
Uporabniški avatar
 Barb
#24697
Ne morem da ne bi,...na kaj me je najprej asociiralo tole
BARBER STANE :wink: ,........hhhhmmmm,mogoče bom pa jst tud še kdaj tolk dobra :P :wink:
 Lučko
#24699
He, he, he Borček, to se pravi "zavaravanje neprijatelja". Seveda sem videl tudi tanajtanajtaboljše rezultate, pa nism hotu preveč Staneta v "kič" spremenit, s tem pa sem želel tudi spodbudit ostale, da še kaj najdejo o Stanetu. :lol: :wink:
Pa še neki, gor sm napisal: Peščica Stanetovih rezultatov, poudarek na Peščicah. :-- :wink:
PS
Fnt sm pregnan :twisted: :wink:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 21

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA