dogovori in pogovori o dogodkih in druženjih TFjevcev v Savinjski dolini

Moderatorji: editor, dusan

Uporabniški avatar
 EnerGy
#42361
Hy družba! Ker sem v časovni stiski, bom kratek vendar jedernat! Danes sva v Celju na olimpiskem teku, edina z (mislim, da že našo) novo simpatično članiso Cherry5 zastopala naše barve in čast, sicer ne na najboljši način, ker sva bila brez reklamnega materiala, za kar niti ne vem, koga moram naslednič povleči za rokav, ali pa celo ušesa, pojma nimam.
Naj povdarim in se pohvalim, da sva barve zastopala zelo častno, za kar pa gre zasluga predvsem Cherry, saj je na krajši (4,5 km) progi odnesla PRVO mesto, (jep, prav ste prebrali, PRVO!) Čestitke še enkrat...! Meni, pa ni šlo tako dobro od nog. Po pol pretečene poti, se je pojavila utrujenost iz Grosupelj, tako, da sem skoraj odstopil, vendar le stisnil zobe in pritekel do konca, v še, (glede na okoliščine), kar doglednem času (40.40min / 9 km), vendar izmučen, kot bi jih pretekel 30km.
Drugače pa je bilo super, ena izkušnja več..., vendar pa sem vas pogrešal, (ni isto brez vas)!
Vreme je bilo skoraj malo hladno, konkurenca huda, udeležba odlična, organizacija malo slabša, saj ni bilo točno ozačeno obračališče za 4,5 km progo, na koncu pa so se izkazali z žrebanjem 50-ih nagrad sponzorjev (giga sport, intersport...) kjer sem prejel prav super nahrbtnik.

No upam, da kmalu pozDravite žule, da nas bo na naslednem teku več!

By "smrkci" in "smrkete"!!!
Uporabniški avatar
 klatez
#42369
EnerGy napisal/-a:...Danes sva v Celju na olimpiskem teku, edina z (mislim, da že našo) novo simpatično članiso Cherry5 zastopala naše barve in čast, sicer ne na najboljši način, ker sva bila brez reklamnega materiala, za kar niti ne vem, koga moram naslednič povleči za rokav, ali pa celo ušesa, pojma nimam....


Skoraj edina, če misliš TF (za savinjsko podružnico pa ne vem). Nisem Savinjčan, sem pa kar blizu, tako da se mogoče tudi kdaj vidimo na vaših treningih. Torej bil sem tam, res pa nisem nosil nobene TF oznake (bil sem undercover 8) ). Ker pa sem od predvčerajšnjim lastnik zelo lepega TF dresa, bom naslednjič vsekakor opazen.

EnerGy napisal/-a:...Naj povdarim in se pohvalim, da sva barve zastopala zelo častno, za kar pa gre zasluga predvsem Cherry, saj je na krajši (4,5 km) progi odnesla PRVO mesto, (jep, prav ste prebrali, PRVO!) Čestitke še enkrat...! Meni, pa ni šlo tako dobro od nog. Po pol pretečene poti, se je pojavila utrujenost iz Grosupelj, tako, da sem skoraj odstopil, vendar le stisnil zobe in pritekel do konca, v še, (glede na okoliščine), kar doglednem času (40.40min / 9 km), vendar izmučen, kot bi jih pretekel 30km...


Čestitke Cherry :D , pa tudi tebi, da si zmogel (tekači smo predvsem vztrajni in trmasti, a ne?)! Tudi jaz imam še vedno stare probleme s kolenom, tako da so se bolečine pojavile nekje po 5 km. Tekel sem 34:47, razdalja pa je bila malo krajša, kot je bilo najavljeno - cca. 8,5 km (Garmin press)!

EnerGy napisal/-a: ...Vreme je bilo skoraj malo hladno, konkurenca huda, udeležba odlična, organizacija malo slabša, saj ni bilo točno ozačeno obračališče za 4,5 km progo, na koncu pa so se izkazali z žrebanjem 50-ih nagrad sponzorjev (giga sport, intersport...) kjer sem prejel prav super nahrbtnik...


Meni je temperatura zelo ustrezala, edino sunki vetra malo manj. Je res, da so malo zamočili na 4,5 km. Pri žrebanju nisem dobil nič :cry: ; sem pa lani, ko nas je bilo manj in je vsak dobil nekaj :wink: (toliko o moji sreči pri teh zadevah, zato pa ne igram lota :D ).

Tisto glede smrkcev pa je kar res - danes kar nekaj smrkam in kašljam (sem zgleda vreme vseeno malo podcenjeval :roll: )...
Uporabniški avatar
 cherry5
#42386
dobro jutro!!!
Najprej en lep pozdravček Energyju in seveda vsem ostalim...
Nja, še mal mojih vtisov....Blo je luštno..:) :P
Folka je blo presenetljivo dost, čeprav smo bile punce v ornk manjši udeležbi :roll: ... ne vem zakaj celjanke nočejo tečt...
sam smo ble pa zato tiste tok bolj zagnane :juhuhu: !
Ja tekli smo fajn, vsaka čast Energyju, da je sploh teku...jst mislim da bi po 24.urah teka bolj na mestu stopicala kot tekla :oops: !
Ja nagrade so ble fajne...celo planinski čevlji, pa ura polar...ampak, nekteri pač nimamo sreče, pa nismo nč dubil... :(
Ja proga sama je bla kr solidna, sam na nekaterih mestih je blo prevč peska, pa bolj k s teku, manj si naredu...
Mal je blo tud vetr"čk"a v prsa, sam je kr šlo.

Ampak višek vsega.... :twisted: grrrrrr.....
Tam kjer bi mogl obrnat za 4.5km, stojita 2 pjeba.jst jih vprašam, kje se obrača za kratko progo, se mi zadereta še naprej...si mislim oki(zdel se mi je nekam dauč pa tečem jst pa vsi ostali naprej....
No in pol ko mi še en km zram pretečemo, stoji nasledn tipo, k se nam dere, da smo predauč!!!folk je noreu... :argue: !

Ampaak oki, pač smo pretekl 6km(nekateri tud manj), bli mal bolj utrujeni, ampak drgač je blo suuuuuuuuuuuuper. :piti:

Ja, upam, da vas bo 24. kej več na malem maratonu državnosti, tam se bom tud sama podala na 9.km...sam bomo vidl kako uspešno :rol: .

Še en mini popravek:) Bla sem 3.(uradni rezultati... :bum: ).
Eto, moje poročilo, upam sam da bo naslednje leto mal boljša organizacija in dogovor glede dolžine proge!!!Ajde, fino bodte!!!!
papa
Uporabniški avatar
 cherry5
#42387
popravek...tečem10km :bum:
mal dolga proga, sam upam da bo šlo.....
čauuuuu
Uporabniški avatar
 klatez
#42391
EnerGy & Cherry5 - aha, to sta vidva, ki sta debatirala o istem priimku?! Smo pri srečelovu skoraj skupaj stali. No pa se bomo drugič spoznali, pa še kakšno rekli.
Uporabniški avatar
 cherry5
#42401
jaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
to sma mi2:)
zej se bova pretvarjala, da sma brat pa sestrca :--
P.s na teku je biu tud en forumovc!!!
sam identiteta še neznana- meu majčko tf!
lp
Uporabniški avatar
 EnerGy
#42438
No vidim, da sem malo premalo opazoval, se opravičujem za kako dezinformacijo, glede kilometrine (8.5 km) se pa ne strinjam ker imam že tudi sam 2 leti premirjeno progo in se popolnoma ujema s meritvami organizatorjev.

P.S. pa hvala za čestitke!
Uporabniški avatar
 cherry5
#42450
klatež, zahtevamo tvojo identifikacijo, če nas zej ti poznaš:)!!!
Naslednjič, da pocukaš za rokav, da se mal spoznamo!!!!!! :piti:


čauuuu
Uporabniški avatar
 klatez
#42495
Indetifikacija - ja Cherry5 tako gorilo z banano boš pa ja opazila :wink: . Če bom na kakšnem teku na tem področju, vama sporočim, pa lahko gremo nato še na kakšno pijačo. Pa še TF dres bom dal gor, potem pa bom tako ali tako zelo viden.

Kilometrina - vau, EnerGy "da se ti reči pozlate". Zame bi bilo odlično, če bil imel takšen čas na 9 km :shock: . Žal pa nisem sposoben teči tako hitro (poglej uradne rezultate, kjer je izračunan tempo na km - moj je 3:50, kar je zame vseeno res "too much"). GPS signal je bil zelo dober, zato po izkušnjah verjamem Garminu. Pa še podatke sem prenesel v različne programe in dobil nekje med 8,5 in 8,6 km. Tudi, ko sem prišel v cilj, me je nekdo vprašal za razdaljo, saj se je tudi njemu zdelo, da je imel prehiter čas za 9 km.

Tudi jaz sem opazil še enega z majico TF (tisto, ki ima veliko reklamo za TS2). :TF)
Uporabniški avatar
 Jure
#75031
Včeraj je bil super trening, čeprav smo se ga udeležili le štirje. Vreme je bilo idealno, s Poldyjem pa sva srečala še enega kar divjega tekača. Prav to me je spodbudilo, da še enkrat povabim vse ljubitelje teka, kolesarjenja ali tiste ki hujšate:), da se nam kako soboto pridružite. Smo iz vseh hitrostnih in kilogramskih kategorij, tako da kar brez strahu. Včeraj je padla tudi ideja, da bi se poskusili v dvojicah enega tekača in enega kolesarja.

Nedelja je tudi dan za čestitke in pozdrave, zato seveda iskrene čestitke Kaji za diplomo Vsi ji želimo, da zaradi tega ne bi prehitro prenehala študirati.

P. s. V hrvaški judo ligi držimo pesti za naše Vinkovce.

Jure
Uporabniški avatar
 Jure
#75385
Včerajšnji trening je bil bolj umirjen, sak smo trimčkali okoli 45 minut, nato pa šli na topel čaj.

Čeprav nam je bilo zelo žal, da sta manjkala Dušan in Kaja, pa smo bili veseli razloga za to. Baje sta nosila pohištvo v nove klubske prostore, ki bodo odslej ponos naše podružnice. Menda bodo v njih tudi tuši, masažni salon in konferenčna soba. Na podrobnosti iz prve roke komaj čakamo. :roll:
Uporabniški avatar
 poldy666
#76105
Jutri v TOREK ( 31.10.06) imamo trening.
Zborno mesto: R. NEKROPOLA ( 14.45 ) - let ob 15uri, ne pozabite na metle.

p.s.: po teku, gremo v Laško na …………….
Uporabniški avatar
 poldy666
#78250
Udeležba na treningu zadovoljiva. Ob prihodu sem jih pošteno slišal, sankcije še sledijo. :oops:
Vrhovni štab je ne zadovoljen z našo podružnico in bo vodenje vzel v svoje roke.
Vesel sem novice, da smo dobili slike, ''piknika leta''. 8) :lol:
Ob toplem čaju, pa debata, o zaključku tekaške sezone ( prosti vikend 9.12.06) in ne rešenih dvobojih….

Lep tekaški pozdrav
Akcija :wink:
Uporabniški avatar
 lojzeP
#78291
včeraj popoldne sem bil spet prisoten v Šempetru, a nisem vedel, kje imate analizo :cry: imam pa v soboto spet tekmo na štejerskem, tako, da vas priden z veseljem pozdravit - samo ne delat treninga zaradi mene :wink:
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA