dogovori in pogovori o dogodkih in druženjih TFjevcev v Savinjski dolini

Moderatorji: editor, dusan

Uporabniški avatar
 Jure
#59423
Dovolj je bilo novega leta in vseh mogočih Substralov. Zbralo se nas je res bolj malo, a smo si imeli po enem mesecu povedati toliko, kot bi imeli obletnico mature. Tudi jaz moram zahvaliti Dušana za izvrstne kape, ki so predvsem ušesom prijazne, kar je najpomembneje.

Vidimo se spet v soboto, kot vedno pa ste vabljeni tako stari kot novi člani. Kdor bo prišel, mu bo vroče, ostale pa naj vas kar zebe :wink:
Uporabniški avatar
 Jure
#59639
Na včerajšnjem treningu nas je prvič letos obiskal Marjan, ki je precej dvignil moralo. Vsi smo občudovali njegove prekrasne nove kratke hlače in z odprtimi usti poslušali pripoved o novoletnem teku okoli Šmartinskega jezera. Govora je bilo tudi o lahki hrani, ki se je loteva, in ugotovili smo, da je zaseka čisto vredu, a le na olivnem olju. Maja spet trenira plavanje (komaj čakam na dvoboj), s Poldyijem pa sva udarila malo daljši skupni tek.

Če se bo trend zviševanja števila tekačev nadaljeval s stopnjo 33%, kakor je bilo tokrat, se nam za prihodnost ni bati.
Uporabniški avatar
 poldy666
#59651
Včeraj je bil zelo vroč trening. Punce zamudile ste marsikaj. ( Patricija zajčki prihajajo)
Marjanu kapa dol, fant je za vroče. :shock:
Škoda, da ni šel v Kranjsko G., saj bi lahko zamenjal akcijo in njegov lanskoletni striptiz. 8)
Maja nas je predčasno zapustila, saj njene oči niso zdržale takšnega pogleda. :shock: :D
Jure je postal pravi tekaški strup in dihanje za ovratnik se mi še danes pozna. :oops:

Zelo se veselim plavalnega dvoboja, saj so to kvalifikacije za poletni piknik.

Lep teden in se vidimo v soboto. :wink: :D
Uporabniški avatar
 Barb
#59663
Lepo brat take dobre novice :P

Pozdrav vsem v Savinjsko

p.s.:table dance je pa bil :lol: :wink:
Uporabniški avatar
 Jure
#59981
Včeraj je bil pa en zelo mrzel dan z meglo po nižinah in nevarnostjo poledice (v bistvu je bila ta povsod). Na naš trening so poleg domorodcev Dušana, Kaje, Poldija, Patricije in moje malenkosti prišli tudi Barb, Simona in Damjan iz Ljubljane. Trening smo začeli s spominom na Runnerja, nato pa smo se eni počasneje, drugi pa hitreje pognali na Goro Oljko. Sam sem ubral srednjo pot, tako da sem, dokler so me dame še lahko gledale, tekel za Poldijem, nato pa prihodil in pridrsal do vrha.

Da ne bom predolg, moram le še spročiti Maji, ki je včeraj ni bilo, da Dušan že nestrpno pričakuje najin plavalni dvoboj. Mene je kar malo strah, ampak nekaj bo treba ukrenit :lol:
Uporabniški avatar
 poldy666
#59990
Jure kar naj te bo strah. Maja pridno trenira in je prava konkurenca Sari Isakovič. Tehnika je popolna, želna je zmag.
Včeraj je opravila dva treninga, z opravičilom, da ima inventuro. Njen trener je zelo strog in nič ne prepusti naključju. 8)
Tudi kazen je že pripravljena. :shock: :D :D :D

p.s; zelo me je razveselila mama šefla z druščino.
Vabim te v Grosuplje, kjer boš lahko navijala iz jacuzzija. :wink: :D
Uporabniški avatar
 patricija
#60010
Včerajšnji trening mi je zelo dobro del, vendar je bilo premalo, saj smo se tretino poti kar drsali, tako, da sem morala danes užgati še eno off road turo ( Reška koča - Mrzlica, in tek navzdol do doma ), ki pa me je po nekaj več kot 4 urah lepo polegla v kavč.
Ampak to je dobro za kondicijo. Tako, da kar pridno trenirajte, kajti treningi se bodo stopnjevali.
Hvala vsem, ki ste nas obiskali in pokramljali z nami, radi mamo goste, tako, da vabljen še kdo, če si upa! :lol:
Uporabniški avatar
 Tea
#60099
Zadnji trening je bil pa res zelo zanimil,kar žal mi je bilo ,da se ga nisem mogla udeležiti.Komaj čakam sobote,da se vam pridružim,čeprav mi bo kar težko,ogreti moje noge ,po tako dolgem premoru-upam da ne bo prehudo-se vidimo! :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 Jure
#60415
V soboto smo se zapodili na Reško kočo. Prvič letos se nam je pridružila tudi Mateja, sam pa sem kot ponavadi sopihal za Poldyjem. Ne prvič se mi je zgodilo, da sem zašel s proge in pristal v slepi ulici. Nekaj dodatne rekreacije zaradi teka nazaj na progo mi ni škodilo. Še posebaj (hudoba do groba) sem se razveselil, ko se je enako zgodilo Patriciji in Mateji, ki sta sledili mojim stopinjam v snegu. :P :twisted:

Pa da ne pozabim, čeprav en dan prezogdaj, vse najboljše Poldy. Bodi še naprej najhitrejša kača na divjem zahodu 8)
Uporabniški avatar
 Barb
#60431
Akcija,

VSE NAJBOLJŠE :P
 *maja*
#60453
POLDY ŽELIM TI VSE NAJ NAJ!!!
Uporabniški avatar
 dusan
#60461
Poldy, naj se ti uresničijo vse želje in sanje.

dusan
Uporabniški avatar
 lucy
#60465
Za trenutek naj odloži delo in si spočije žuljeve podplate dragi prijatelj Leopold Oblak, po domače Poldy-akcija. Ob viskokem življenskem jubileju ti želimo mnogo zdravja, sreče, kilometov in ti kličemo še na mnoga leta!


Mateja, Bojan in moja malenkost
Uporabniški avatar
 poldy666
#60539
HVALA za čestitke in želje.
 *maja*
#62005
VČERAJ JE BIL RES SUPER DAN! TISTI, KI SE NISTE UDELEŽILI "TRENINGA" VAM JE LAHKO POŠTENO ŽAL!!!
ORGANIZACIJA BREZHIBNA (ŠE SREČA, DA IMAMO TAKO SUPER ORGANIZATORJE) SEVEDA VSA POHVALA.
MARJANU PA ČESTITKE ZA NAJBOLJŠEGA TEKMOVALCA.
PARICIJI PA ZA NAJBOLJ IZVIREN KOSTUM.
SE VIDIMO NA POLETNIH IGRAH :lol:
VERJETNO PA ŠE PREJ NA KAKŠNEM TEKU. :oops:
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA