dogovori in pogovori o dogodkih in druženjih TFjevcev v Savinjski dolini

Moderatorji: editor, dusan

 Lučko
#38331
BRAVO LUCY :cast: :cast: :cast: tud sekundo nism dvomu vate :lol: :arrow: moja punca :wink:

ČESTITKE KAJA, ČESTITKE JURE za vajina roj. dneva :lol:

Ps
Sorči :oops: ful sm v zaostanku, je pa od srca :wink:
Uporabniški avatar
 lucy
#38359
Dragi moji,

zelo sem bila vesela, ko sem vas zagledala na tribuni. Dobila sem še dodatno moč in željo po zmagi. Seveda ste bili najboljša publika!!! (tud drugi so vas opazili).

Pravijo slab začetek, dober konec. Pri meni je bilo danes ravno obratno, bila sem zelo vesela, ko sem po 8mih mesecih doživela uspešen "come back",za nagrado pa sem dobila medaljo in ogromno torbo. Do tuki je še vse super. Potem pa sem torbo pustila na tibuni in odšla slikat ostale, ko pa sem se vrnila je ni bilo več. :twisted: Bila sem malo potrta, vendar pa to še zdaleč ni pokvarilo mojega današnjega veselja. :P

Še dobro da se iz vsake slabe stvari neki naučiš! 8)

Komi čakam, da vidim slike, ki jih je posnel Dušan.

Upam, da me pridete še kdaj bodriti na kakšno tekmo, js bom sigurno prišla vas na kakšen maraton! :TF) :laola

LP, Lucy
 *maja*
#38362
Ja LUCY je bila danes res super!!!
:clap:
Hm...ampak s sobotnimi točkami je bolj na slabem :oops:
:idea: :arrow: po vsem tem , kar smo videli danes, misliM da bi si zaslužila kakšno...
:?: KAJ PRAVITE :hack:
Uporabniški avatar
 poldy666
#38392
Ko so sladice na urniku, pa nihče ne izostane na treningu.
Nives, veš kaj si zamudila?? :shock: Jaz si še sedaj ližem prste. Da bi pa moja desna roka to videla, se takoj preseli v Savinjsko.
Kar pogrešal bom te dneve, saj bo aprila kmalu konec.
Trening je super uspel, pa čeprav me je postelja težko spustila z objema.
Traso, ki smo jo tekli je bila namenjena ogledu terena, ki ga bomo premagovali 7.5 2005.
Se pa že veselim nočne ture v petek. Nočni ptiči na prežo. Sreča, da imamo Bojana, da bo naše lisičke ahtal. :wink:
Uživajte!
:D :D
Uporabniški avatar
 poldy666
#38883
Živjo!
Po čudovitem dnevu je danes sledil nočni trening. Bil je tudi zadnji v tem mesecu. Seveda pa se je vse vrtelo okoli točkovanja. Oblačila za današnji tek so bila zelo živa, saj je varnost na prvem mesto. Težav z promet nismo imeli, saj smo bili zelo opazni. Hupanje mimoidočih pa nam da še dodatno moč, da prestavimo v višje obrate. Danes sem tekel v družbi Jureta, ki je mojemu tempu odlično sledil. Tudi ostali niso dosti zaostali in skupaj smo se veselili prvega nočnega treninga. Veliko pohval pa je bil danes deležen Andrej, saj nas je s tekom zelo presenetil in odlično prestal tekaški krst. Bravo!! Tudi Maja in Patricija sta bili s svojim tekom zelo zadovoljni. Na koncu pa smo bili nagrajeni z sladkim desertom, ki nam ga je poklonila Lucy in si prislužila dragocene točke. Zmagovalca bomo razglasili v soboto 7.5.2005, ko bo izžrebali današnje pare.
Uživajte! :D :wink: :D
Uporabniški avatar
 poldy666
#38884
NIVES VSE NAJBOLJŠE ZA ROJSTNI DAN
Uporabniški avatar
 Jure
#38888
Včerajšnji trening je bil enkraten, čeprav zasedba zaradi delovnih obveznosti žal ni bila popolna. Posebej je navdušil Andrej, ki je le za las zaostal za Patricijo. Od zdaj naprej mu s kolesom vstop na naše treninge ni več dovoljen. 8)

Nivse, vse najboljše tudi z moje strani.
 *maja*
#38890
POZDRAVLJENI!!!
Nočni trening je res super uspel.Upam, da bomo imeli še kakšnega.
Sicer pa se vidimo v soboto na celo dnevnem, do takrat pa uživajte in si naberite veliko moči :juhuhu:



NIVES VSENAJBOLJŠE ZA TVOJ ROJSTNI DAN!!!
Uporabniški avatar
 dusan
#38920
NIVES nerad se ponavljam, ampak vseeno VSE NAJBOLJŠE za tvoj praznik.

Ti želita Dušan in Kaja

ps. Malce pozno, ampak....saj še velja :D :D
 djandy
#38922
Kaj naj rečem folk sam nad sabo sm biu presenečen :lol: Mi je kr vredu ratu prvi trening glede na to da sm tekel...jah kaj naj rečem bolečine so pa zelo boleče še po stopnicah sm komaj hodil :lol: :D
Misilm da ne bom več pršu s kolesom bom kr teku:)kr opažam da sm dobil preveč pohval tko da kolo nastran :) :P
jah kaj naj rečem se vidmo na treningu v soboto lep pozdrav;)
Uporabniški avatar
 poldy666
#42599
Živjo!
Na današnjem treningu, je čast TFSS držal Jure. Ostali Savinjčani smo obujali spomine na 24 urni tek.
Obiskala in tekla sta Lučko in cherry 5 – Andreja. Obema čestitam za odličen rezultat na zadnji tekmi, enako tudi Marjanu. Bravo!
Analiza je bila zelo obširna in zanimiva.
Dan za skupinski trening, bo od naslednjega tedna SREDA. ( zbor na parkirišču Nekropola ob 18.45, start ob19uri)
V juliju bomo izvedli pohod Slovenj Gradec – Mb in kolesarski giro Šempeter – Portorož
Lahko se nam pridružite tudi ostali TF, da bo akcija še bolj nora!

Uživajte in dobro si spočijte do petka, ko sledijo raztezne vaje! :wink: :D :D
Uporabniški avatar
 Barb
#42606
poldy666 napisal/-a:...... in kolesarski giro Šempeter – Portorož
Lahko se nam pridružite tudi ostali TF, da bo akcija še bolj nora!

A kolesarski giro je planiran tudi v juliju.
Mogoče bi vam šla pa za kakšno podporo :roll:
Kolegiccccaaa, potem pa Socerb :idea: :roll: :arrow:
 Lučko
#42643
...kolesarski giro Šempeter – Portorož

Računajte name :lol: :arrow: tudi jaz bom štartal iz Šempetra :lol:
ZELO DOBRO, KOMAJ ČAKAM 8)
 *maja*
#42659
Pozdravljeni...
Giro di Pohorje :driver: (pohod Slovenj Gradec-Maribor) BO!!!
17. julij, dodatne informacije sledijo... :--

VLJUDNO VABLJENI, PASJE BO :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 poldy666
#42664
Živjo!
Kolesarski giro bo julija. Barb brez tebe ne grem! Saj si se v Grosuplju odlično izkazala in takoj postala del moje ekipe.
Nohteki ti na giru ne bodo trpeli, bo pa kaj drugega. :wink: :D :D
Lučko ti boš delal v izvidnici, da bomo laže sekali ovinke. :shock: 8) :D
Uživajte, informacije o startu sledijo naknadno.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA