dogovori in pogovori o dogodkih in druženjih TFjevcev v Savinjski dolini

Moderatorji: editor, dusan

Uporabniški avatar
 lucy
#57592
Dober dan!

Vse skupaj bi vas rada povabila na 15. ze tradicionalni Sisev memorial.

Trasa je tek okoli Smartinskega jezera.
Zbor je 2.1. 2006 ob 9.30 uri na pregradi Smartinskega jezera.
V primeru zmage bogata nagrada! Vikend paket v Londonu ali Barceloni.

Veselimo se vase udelezbe! Vi ste najboljsi...

JK Sankaku
Uporabniški avatar
 miro
#57601
hojla Lucija !
Ker ponavadi ne berem podružnic , sem šele danes pogruntal kdo je to lusi , ampak šele zaradi tega spominskega teka in organizatorja JK iz Lopate.
Povej, a je treba prinest judogi , ali kar standardno tekaško opremo?
No nekaj možnosti je , da tudi jaz pridem, ker mi je v Velenju všeč.
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 lucy
#57629
Zivjo Miro!

Na tem teku ne rabis kimone, le tekasko opremo in veliko dobre volje.

Proga poteka okoli Smartinskega jezera v Celju. Ce bos imel cas se le oglasi!

Lp
Uporabniški avatar
 miro
#57631
Hoj Lucy
Ja moj EMŠO , zamešal sem Škalsko in Šmartinsko jezero.
No na Šmartinsko pa tako , ali tako hodim na triatlon , tako , da bi znal priti, samo povej mi bolj točno , kje je zborno mesto, a je blizu ladjice?
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 EnerGy
#58098
Aha, tole vabilo, je pa končno tudi mene prebudilo iz dilgega, (pedolgega) jesensko zimskega spanca in sem se odločil da s tem tekom začnem spet, kar sem avgusta zaradi vnetja pokostnice prenbehal...! SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO, SE VIDIMO!!!!!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA