dogovori in pogovori o dogodkih in druženjih TFjevcev v Savinjski dolini

Moderatorji: editor, dusan

Uporabniški avatar
 lone wolf
#101329
Bravo Poldy, še veliko tudi kolesarskih uspehov!

:laola
Uporabniški avatar
 poldy666
#101370
Preko vikenda sem se udeležil 12-urne kolesarske dirke v AUT- Kainachtal Trophy, ki šteje za svetovni pokal ultra kolesarske zveze UMCA. Start 12-urne dirke je bil ob 7.30h, dolžina kroga je 6,6km, z 2278m višinske razlike. Na startu 12-urne dirke je bilo 80 tekmovalcev. Startni položaj sem si izboril v drugi vrsti, v prvi je elita. Fizično,sem se dobro pripravil, psiha me je tudi presenetila, ko si v dirki nimaš kaj za mislit, le opazuješ reakcije kolesarja pred sabo. Leti kot strela, vožnja nad 40km/h, ostri ovinki, težki padci, prividi -( vidiš dve gumi, ker si v zavetrju tako koncentriran, na kolesarja pred sabo). Da sem si malo počil, sem vozil solo, tu pa je bila hitrost zaradi vetra v prsa med ( 30-37km/h). Prvi dve uri smo vozil med (44-48km/h, to te ubije). Padci so grozni, a je na srečo v bližini helikopter, tako, da vse poteka ne moteno. Proga ni ravninska, se vzpenja, tu sem pokazal slovensko trmo. Vse tudi ni šlo po mojem načrtu, saj mi je 5ur pred koncem odpovedala zadnja plat. Pomoč mi je ponudila in me oskrbela ekipa Marka Baloh, kateri je zmagal na 24ur in popravil svoj prejšnji rekord proge. Hvala jim, da sem lahko dirkal naprej. Vzdušje ob progi, fantastično, vriskanje, sirene, raglje, ..še sedaj me kurja polt, kako je bilo lepo. Slovenske športnike zelo spoštujejo, cenijo, počutil sem se kot doma, saj je moje ime vzklikalo veliko tujcev, me trepljalo po ramenih.
Kako sem vesel,tega uspeha, ne najdem besede, da bi vam napisal.
Še vedno, pa imam rad tek in brez njega, ne bi bilo rezultata.
HVALA moji ekipi. Najboljši ste bili !!!!!! Hvala Juretu, Maji,TFSS, za vse treninge, vzpodbudne besede, sms,….
Lučko, hvala tudi tebi, ki si me navdušil nad kolesom, najina kolesarska pot na morje, me je zasvojila.

HVALA ZA ČESTITKE

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA