vabila, najave, poročila, ... vse o vedno bolj priljubljenih 'avanturističnih' prireditvah

Moderator: haupi

 tejamakoter
#171549
Živijo,
sama zbiram pogum, da bi se udeležila kakšne od mestnih avantur, pa iščem koga, ki bi mi vplil malce motivacije :lol:, in ki bi z mano prestajal peklenske muke na progi. Je kje kdo, ki potrebuje partnerja za tovrstno športanje?

Pa lepo nedeljo :wink:
 katy
#205681
Zivijo Teja.

Tukaj na teh forumih je dosti takih kot si ti, ki se ne upajo iti, imajo zeljo po udelezitvi, ampak potem na koncu je tezko, ker ne najdes nekoga, ki bi sel s tabo.
Se sama sem si zelela veckrat iti in glej se ratalo mi je!
In to ze dvakrat.
Predlagam ti, da budno spremljas to kar pisejo se ostali, saj sem opazila kar nekaj podobnih sporocil, kot je tvoje.
In ti se kar pridno pripravljaj in vedno, ce si zelis se udeleziti napisi na ta forum.
Se bo ze kdo oglasil oz. bomo naredili naprej reklamo se drugim.
Sej ce kera od naju (moja sotekmovalka in jaz) ne bo mogla iti bo tudi ta druga iskala koga.
Samo ne obupaj!


Veliko srece!
Lp,
Katy
 *ajda*
#205851
Verjetnost , da se bo našel kdo, ki bi rad tekel s teboj, da bi drug drugemu vlivala motivacijo je verjetno bolj majhna. Sedaj smo že novembra, hitro pade noč, temperature so nizke, poleg tega pa gre obdobje organiziranih tekov oz. tekmovanj h koncu. Žal. Mogoče pa se pridružiš kakšnem športnemu društvu/klubu, ki je v bližini in bodo s treningi nadaljevali tudi preko zime.
 katy
#207260
No no.... sej se kak/a najde.

Recimo jaz in moja sotrpinka se bova lotile ze decembra trenirati skupaj in naslednje leto nadaljujeva.
Ce si iz Ljubljane in te zanima, bi se nam lahko pridruzila.
Iscemo se kako punco, ali pa tudi fanta, da se bomo lazje motivirali in naredili treninge... da bo zabavno in da bomo trdo delali :D

Ce te zanima ali pa koga, ki bere ta forum naj pise zasebno sporocilo, pa se potem lahko dobimo ali pa zmenimo.


Lp, Katy
 katy
#208915
Hello....

Vse vabim, da se mi pridruzite, ce ne zelite sami trenirati in ce se zelite se zabavati zraven.

Medve sva sicer ze zacele z treningi, ampak bova se nadaljevali in se veseliva vsakogar, ki bi se nama pridruzil.

Lep pozdrav,

Katy
 katy
#208949
Moj trening:

2x na teden imam trening za moc, kjer malo delam na temu da razvijam svojo moc in vzdrzujem svojo misicno maso. Treningi so razlicni in raznoliki, ce bi rad podrobnosti se lahko enkrat zmenimo in prides enkrat pogledat kako izgleda tak trening (Po navadi trening izgleda tako, da v eni uri naredim nekaj vaj za zrbet, nekaj za roke in nekaj za noge, in nekaj vaj ki povezujejo vse.).

2x na teden pa imam trening vzdrzljivosti
Ker sem sele zacela imam trenutno samo enkrat na teden, ampak v naslednjih nekaj tednih bo to iz enega preslo na 2x oz. trikrat na teden cez kak mesec.
Na tem treningu bodo na vrsti intervalne vaje, stabilizacija trupa in se kaj.
Tudi tukaj si vabljen, ce bi te tak trening zanimal bolj v podrobnosti.

Ter se zadnji del tega treninga... to se se nisva zmenili s kolegico koliko pogosto ampak domnevam da najmanj enkrat do dvakrat na mesec bova za vikend malo dlje trenirali, kako kolesarjenje z tekom in morda rolanjem - to bo seveda odvisno od casa, vremena in nasega plana vadbe.

Ce te zanima se nama lahko pridruzis za kak trening.... potem se pa odlocis, ce te kaj takega zanima ali ne.
Informacije dobis pri meni, kar napisi zasebno sporocilo, pa se lahko preko maila in tukaj preko foruma zmenimo.

Lp,

Katy
 katy
#208951
Ja pa se na hitro, ko si vprasal kje in kdaj...
Kje: v Ljubljani in okolici.
Kdaj: eni treningi so popoldne po 18h pa eno uro do ene ure in pol, drugi treningi so pa zjutraj od 7h do 8h. Tej, ko bodo pa za vikende pa se bova se sproti menili.

Ce je se kako vprasanje pa pisi...
 katy
#224434
Tokrat pa jaz iscem sotrpinko za naslednje dve avanture - SkofjeLosko in Velenjsko.
Naj se mi katera javi, ki bi poizkusila in ki bi tudi trenirala za to.

Lp,
Katy

P.S. Tejamakoter, ce bi se vedno probala se mi javi.
 katy
#225748
Ojla.

A je potem kdo od vas sel na kako mestno avanturo ali na ARS (tejamakoter, *ajda*, MihaPR)?
Ce se vedno cakate... je letos lepa priloznost.
Ce berete se druge forume boste vidli, da jaz tudi iscem eno dekle, ki bi z mano tekmovalo.
Tako da se javite, da se kej dobimo pa kako recemo in ce boste za se lahko lotimo trenirati skupaj ali pa vsak posebej.

Lepo se imejte.
Pa uzivajte v sportih v naravi!

Lp,
Katy

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA