vabila, najave, poročila, ... vse o vedno bolj priljubljenih 'avanturističnih' prireditvah

Moderator: haupi

 denisgrc
#216443
Pozdravljeni!

Zanima me ali mi lahko priskočite na pomoč z kakim nasvetom glede same sestave treningov za AR!!

Iščemo pa tudi zainteresirano punco z okolice Dolenjske, ker naša sedanja je žal odpovedala!!
 katy
#217149
Ojla.

Vprasanje, kaj ti bos sel na Mestno avanturo ali na ARS?

Ker ce gres na mestno ti lahko povem kako smo si zastavili mi treninge, za ARS, ti pa zal ne morem pomagat.

Se beremo na forumu.

Lp,
Katy
 denisgrc
#217160
Živjo!
ŠLi bomo na mestno avanturo in na ARS!

Bi pa prosil za kak podatek, kako se pripravljate, ker smo bol ˝novi˝ v tovrstnem tekmovanju.
 katy
#217164
Primer treningov:
- 1x do 2x na teden laufat
- 1x na teden za vzdrzevat kondicijo in moc kak fitness
Treningov je nekako 3-4 na teden: 2 - 3 trajajo uro maximalno, eden pa je daljsi za vikend gremo laufan ta primer.

Pomembno pa je, da treniras tako, da imas tudi kombinirane treninge saj je najvec tezav moznih, ko preides iz ene discipline na drugo. Pride do krcev in podobno, zato je fajn, da treniras tako da recimo najmanj en trening na teden naredis tak, da teces in potem kolesaris naprej, ter ce je mogoce naredis vec takih menjav.
Kolo - tek - plavanje - kolo - veslanje - rolanje.
Da se telo navadi na menjavanje uporabe misicnih skupin in da ne bo to takrat prevelik sok, ko bos sel.

Sicer pa je vse odvisno od tvoje fizicne pripravljenosti, starosti in moznosti za trening.

Upam, da ti bo tak nasvet kaj koristil.
Javi se kaj, kako ti bo slo in kaki bodo tvoji rezultati.
Ce bos kaj v Ljubljani in okolici za vikende pa lahko organiziramo skupne treninge.

Lp,
Katy
 katy
#217375
Ja pa se to, ne pozabi, da preveris ali vse sporte obvladas, pa se opremo je fajn sproti prechekirat :wink: .

Jaz in kolegica sva sli na MA in nisva nikoli prej veslali skupaj...
... porabili sva vec kot 40 min za progo, ki so jo ostali naredili v 15 - 20 min.
Nasmejali sva se sicer full, ampak sva se kar izcrpali... :)

Tako da obvezno pregledat ali vse sporte poznas vsaj osnove (kolesarjenje, tek, rolanje, plavanje, kenjoning, jamarstvo, upzajl, veslanje, orientacija, ...)
:laola :laola

Veliko srece pri treniranju.
Se vidimo v Snoviku! :D

Lp,
Katy
 denisgrc
#217376
Ja Katy potem sta imeli pa zares zanimivo dogodivščino z veslanjem! :)
Je pa dobr, da mi veslanje ni tuje, ker aktivno treniram rafting in veslanje na divji vodi že 9 let, jamarstvo mi tudi gre, mam narejen izpit za jamarja in tudi ostale stvari niso problem, samo orientacijo bo treba fino sprakticirat! :D

Se bomo pa komot dogovoril za trenig veslanja in vsega zraven :D

lp
 klas
#226502
Bliža se Adventure race Slovenija (ARS), ki je letos prilagojen vsem profilom udeležencev in obeta veliko zanimivosti.

Naša skupina petih prijavljenih (Pustolovec rajd) išče še enega sotekmovalca, da bi lahko sestavili dve ekipi (eno štiričlano in eno dvočlano).

Torej če želiš na to pustolovsko tekmovanje naslednji teden, se javi...zagotovo ti ne bo žal več na www.adventurerace.si


LP

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA