prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
Uporabniški avatar
 50cent
#168039
Ti si to slučajno danes oddelal? Ker se mi je zdelo, da sem te srečal v Slovenija vasi danes zjutraj okrog 7.25 ure :wink: ....
Je pa definitivno za probat čeprav "nevarna" ker ima dosti sodelavcev tam blizu oz. čisto ob poti svoje vikende, kleti, brunarice.... :wink:

Lp :)
Uporabniški avatar
 INOT
#168051
50cent napisal/-a:Ti si to slučajno danes oddelal? Ker se mi je zdelo, da sem te srečal v Slovenija vasi danes zjutraj okrog 7.25 ure :wink: ....
Je pa definitivno za probat čeprav "nevarna" ker ima dosti sodelavcev tam blizu oz. čisto ob poti svoje vikende, kleti, brunarice.... :wink:

Lp :)


Zna bit, da sva se srečala ja :D
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#168068
Bravo, spet si za dve trase spredaj.
To bo dobra baza :D
 klopotec
#168070
Ej, to pa gre skoraj mimo mene. Malo dolga sicer, ampak. Inot malo več prosim napiši. Pograbim z obema rokama.
Uporabniški avatar
 bernarda
#168078
8) Eeeeeeeeee, da bi to vedla, da nehče hodi :oops: pardon dirka po mojem koncu, delno po moji trasi :roll: , bi se mu pridružila, gnes, pa je že prepozno :(


ČESTITAM, DOBRA TURA :clap: :clap:
 klopotec
#168082
Evo Bernarda, interes se že kaže, se boš pa pridružila komu drugemu.

A kdo ve kje se najde opis poti?
Uporabniški avatar
 INOT
#168094
Pot zelo podobna šentiljski ali haloški, na začetku lahkotni vzpončki, ki se dajo brez težav pretečt, kasneje pa tudi ta pot pokaže svoje zobe :D
V Jeruzalemu sem zgrešil smer in zato naredil dodatne 2-3 km, ki sem jih potem skompenziral pri Savcih z krajšo bližnjico. Markacije so tako-tako, treba je biti zelo pozoren še najbolje je pa, če imaš s seboj opis poti: http://www.pdrustvo-mmormoz.si/vsebina.php?str=4_1. Veliko je asfalta, nekaj pa tudi kar direkt variant čez gozd :shock:
Na trasi sta dve trgovini in nekaj gostiln, tako, da za okrepčilo ni problema. Hudih živali tudi ni, razen v Kogu dva purana, ki ga nažgeta za teboj :D
V trenutnih razmerah je bila pot dokaj blatna in mokra, drugače so pa najboljši cestni copati. Z ene točke se ob lepem vremenu vidi tudi Blatno jezero.
 klopotec
#168097
INOT napisal/-a:Z ene točke se ob lepem vremenu vidi tudi Blatno jezero.


Z blatne poti pogled na Blatno jezero. A to kaj pomeni?
Uporabniški avatar
 bernarda
#168098
klopotec napisal/-a:Evo Bernarda, interes se že kaže, se boš pa pridružila komu drugemu.

A kdo ve kje se najde opis poti?



8) Bom, bom :lauf: , z moje strani krajša trasa. Trenutni plan so krajše proge, da se nabere nazaj (UPAM :oops: ) malo hitrost. Proti koncu sezone pa je samo za :heart

LP
Uporabniški avatar
 zvone
#168118
INOT napisal/-a: Z ene točke se ob lepem vremenu vidi tudi Blatno jezero.


Bravo Inot!

Kot kaže, te noge in srce "vlečeta" na madžarsko ...

Še naprej dobre priprave za Balaton in TransSLO ti želim! Zvone
Uporabniški avatar
 Vreme
#168141
Osvajanje planinskih poti se kar nadaljuje. Super!!!! Amak Inot to pa si ga res žgal..... :lauf: , očitno si se spet bal lastnikov brunaric, vikendov.. :toast:
Uporabniški avatar
 INOT
#168142
Vreme napisal/-a:Osvajanje planinskih poti se kar nadaljuje. Super!!!! Amak Inot to pa si ga res žgal..... :lauf: , očitno si se spet bal lastnikov brunaric, vikendov.. :toast:


Nič ga nisem žgal to lahko vidiš tudi po tempu. Še dobro, da sem bil sam ker , če bi šla zraven še ostala kompanija bi me verjetno tako pobralo :cry:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA