prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#212816
TomazPI
Skorc
Tulček
Natasa
ZdravkoC

To bi bila lepa skupina. Pa še kdo bi se našel. Drava bi še bolj z veseljem tekla kot mi :-)

Jutri greva s semjulom v zasavske gore na zimski treking, pol bom pa videl, kako bo s palcem na levi nogi. Po zimski ligi v nedeljo se pa spet :hack:
 skorc
#212899
O.K. Potem jaz sredin dolgi tek spustim, pa grem namesto tega na nočno bordanje. Dolgi tek pa v soboto nadoknadimo. Klavdija, zimska liga mi ne bo potegnila. Z mojimi letnimi copati še na pekarsko komaj prilezem. Dva koraka naprej, enega nazaj... drsi kot zmešano. :)
 skorc
#212909
Nekako sem dobil občutek, da si se odločila, da se mi maščuješ za tisto sekundo, ko sem bil hitrejši od tebe na "nočnih stopnicah"... :D
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#213266
Vreme bo menda lepo
ne vidim ovir
javite, kdo vse bo v bataljonu :D
Nazadnje spremenil ZdravkoC, dne 21 Jan 2010, 00:48, skupaj popravljeno 1 krat.
 skorc
#213311
Klavdija, jaz sem pa mislil predlagat če bi se dobili prej. :) Kompromis? Ostane isto - ob 8.00? :)

A bi mi samo še kdo povedal kam točno moram pridit in kako je z logistiko? Se bo dalo za pit kupit kje po poti ali nesemo sabo?

Robocop pride? Emm... a nisem jaz zasledil nekje tempo 5.30min/km? Bo njemu dolgčas ali sem ja narobe razumel, pa bom jaz švical? :)
Uporabniški avatar
 natasa
#213319
tulček napisal/-a:Meni pa je včeraj preden sem Slika kapnilo, da sem si malo preveč naložla v v prihodnjih 10tih dneh, tak da bom Drava cros tokrat izpustila. Uživajte v soboto! :D


Tulček, ne no. Nočem bit spet sama punca, sicer pa tempo ne bo tako hud. Jst se nimam namena "kurit"

:wink:
Uporabniški avatar
 natasa
#213323
skorc napisal/-a:A bi mi samo še kdo povedal kam točno moram pridit in kako je z logistiko? Se bo dalo za pit kupit kje po poti ali nesemo sabo?

Robocop pride? Emm... a nisem jaz zasledil nekje tempo 5.30min/km? Bo njemu dolgčas ali sem ja narobe razumel, pa bom jaz švical? :)


Ko sva tekla z Zdravkom sva parkirala pred OŠ v Miklavžu. Vodo bomo kupili po poti v trgovini. Zdravko popravi me, če imaš tokrat drugačen plan, ti si vodič 8) .

Škorc ne boj se Robocop je izven forme in je na zimskem spanju :shock:.

:wink:
 skorc
#213324
O.K.. Hvala za Info. Potem bom samo v žep naklačil nekaj gelov. O.Š. Miklavž? Bom poiskal na zemljevidu... Se bi dala na ZS dobit še kakšna telefonska če se slučajno izgubim?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA