prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
 gornik1
#219831
Ja, za začetek bi rad lepo pozdravil vse tekače na tem forumu.

Z lanskim letom sem se tudi sam odločil, da sem bom pričel ukvarjati z tekom.
Do sedaj sem bil zelo aktiven na kolesu nap. iz MB v Graz "na kavo" in nazaj, s kolesom iz MB na morje v Punat, udeležba na maratonih...
Še vedno sem zelo aktiven v alpinizmu in gorništvu, tek pa je zame vsekakor najtežja disciplina.

Zanima me gorki tek, tek po gozdu in naravi, temu primerno imam tudi obutev.
Najraje se podam od Pohorske vzpenjače do koče Luka in nazaj, pa na Piramido in njeno okolico, na stopnice in Kalvarijo.

Zanina me, ali je tu gor kakšen interesent za skupen tek ob poznih popoldanskih urah in čez vikend z začetnikom.

V gorništvu imam kar nekaj prijateljev, prav tako tudi na kolesu, za tek pa sem še kar sam. Vemo pa vsi, da če nas je več se tudi najtežje trase in ture lažje premagajo in smo še bolj motivirani.

Bi se dobili in šli za začetek, nap. en krog po Piramidi in okolici ?

Pa lepe in vesele velikonočno praznike želim vsem.

Lep pozdrav, Uroš
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#219856
Kakšen dan v tednu ob primerno pozni uri bi tud meni zneslo. Samo ne vem če je to možno tolk zgodaj, da se ne zadene ob mrak. Tak, da brez čelne svetilke se še ne odpravljam.

Sicer pa so mi najbolj pripravne trase v smereh

1. BEtnavski gozd - Ledina - travniki pod daljnovodi- kurirska ulica - Golf igrišče - sp
postaja vzpenjače - Pekrska gorca - Maribor

2. Mestni park - Piramida - nad Vinarjami - Rošpoh/Vinarje - Kalvarija - Mestni park

3. Tabor - ob železnici - Snaga - OŠ Borci za severno mejo - Staržun - Brezje - čez njive do avtoceste nato obrat

4. Pa ob Dravi do Studenškega gozda oz. Čolnarne in nazaj...

S tem da jaz sem naporen ker si vzamem še čas za kakšne vaje iztega kje na poti...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA