prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
#226228
Zdravo družba
V tej temi vam posredujem link do
Športnega društva TAO, Tekaške akademije za odrasle
http://www.sd-tao.si/

... in bom pomagal pridobiti odgovore na morebitna vprašanja ali pa bom poskrbel za kakšno informacijo, saj se v TAO stalno kaj dogaja.

:laola :laola :laola :laola
#226802
Pozdravljeni. :D
Že nekaj časa tečem. Zjutraj pred službo, za dober začetek delovnega dne. Zadnje leto so me - bolj prijatelji prepričali, da sem pričela teči tudi na maratonih. Večjih razdalj od 10 km na maratonih še nisem pretekla, sem pa na treningu zjutraj pretekla 19 km brez večjih težav. Moja želja za letošnje leto je preteči mali maraton z nasmehom :D .
Priznam, da me je tek nekako zasvojil in da bi se rada priključila kakšni organizirani skupini z namenom pozitivnega druženja in pridobivanja novih izkušenj na področju teka oziroma gibanja.
Zanima me, kako je organizirana tekaška akademija, ali imate skupne treninge. Če jih imate - katere dneve in ure imate treninge. Kakšni so pogoji za vključitev v akademijo.
Hvala za odgovore :laola
#226874
VERAKUMPERSCAK napisal/-a: Pridem jutri na Ptuj. :juhuhu: :juhuhu:

Dobrodošla Vera :D

Med dekleti TAO je kar nekaj takšnih, ki so že uspele preteči svoj prvi veliki maraton in še mnogo več takšnih, ki so z nasmehom pretekle polmaraton. Večina pa se podaja z nasmehom na razdalje okrog 10 km.

Obstaja seznam uradnih tekov, katerih se udeležimo masovno in to od krajših ... vse do maratona.

Zadnja tri leta smo zaključevali z maratonom v Firenzah, letos pa v Amsterdamu.

Se vidimo na Ptuju :wink:
#227602
Pozdravljeni. :laola
Najprej se moram zahvaliti za topel sprejem in za prijetno druženje z vami. :D :D :D

Za vse "velike in male" tekače bi rada napisala nekaj:
Če imaš rad tek, če bi rad na tem področju napredoval, če bi rad delil pozitivno energijo, potem pridi pogledat na Ptuj - imenitno vzdušje.
Človek kar pozabi na skrbi.
Zase lahko rečem, da bi rada z vami pretekla svojo prvo 21-ko. Tek v Amsterdamu se sliši kot neverjetne sanje, vendar zakaj se ne bi uresničile. :rol:
#228947
Da malce zbudim tole temo

TAO se je uspešno udeležil viteške nočne 10ke na Bledu. Morda kasneje (ko se vrnem iz morja) dodam kakšno fotko.

Po nočni 10ki se je kar nekaj veseljakov odpravilo na regeneracijo na morje. Tako smo se v AC Čikat na Malem Lošinju našli kar tapravi in odtekli jutranji tek. Simona in Vanja sta žal že odpotovali proti Ptuju, eni se pa še trudimo na grozni vročini.
#232327
ZdravkoC napisal/-a: ...kasneje (ko se vrnem iz morja) dodam kakšno fotko...


Kar nekaj dogodkov je za nami, pa nisem utegnil nič poročat.

Velik dogodek sam po sebi je nočna Blejska 10ka. TAO-vci smo se ponovno udeležil tega tekaškega praznika v velikem številu. Vila Čira-čara na obrobju blejskega morja je bila polna in vzdušje, kot da bi bili na ptujskem karnevalu. Super.
Evo še fotke
Pred vilo Čira-čara
Slika
Na startu
Slika
v cilju
Slika
#232328
Ker je nočni tek čez Ptujski grad odlično uspel, se je organizator TAO odločil, da naredi fešto za vse prostovoljce, ki so prispevali k uspehu. Tako se tudi jaz odpravim na ta dogodek, čeprav sem bil na dan prireditve na UltraBalatonu.
Fešta je odlično uspela, največje presenečenje pa je čakalo mene. Podarili so mi kapo in tekaško majico, polno energije za prihajajoči tek Spartathlon. Vsem se zahvaljujem, saj to energijo bom res potreboval.
Slika
Slika
#232813
Ja in ko bo naš Zdravko tekel na Spartathlonu, bo ekipa TAO krepila moči v Medulinu . :D
Pogrešali te bomo :--(, a v mislih boš vedno z nami. :)

Upamo, da bodo spremljevalci posrkrbeli za neposredno poročanje iz kraja dogajanja.

Navijali bomo zate in za celotno slovensko ekipo. :heart :Fslo :laola

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA