prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
#301522
Aja ? Pa ne spet sneg!? Ta zima nam hoče nekaj povedati .

Pa nekak ne znamo prisluhniti zakaj gre? Nekam oz. nekje bi bilo potrebno odteči, treba iti, neko preizkušnjo narediti, da jo potolažimo, pa se miru poslovi. Kaj bi le to moralo biti?

Ampak saj se teče po asfaltu, mar ne?
#301526
Torej še ni končne odločitve :?:
Vremena pa za dva tri tedne naprej ne more uganit nihče, napovedi pa so podobne zdravniškim "prognozam" za moje bolečine v desni peti po treh rentgenih in CT-ju ... pravijo, da je v peti vse vredu, da pa nekaj ni vredu kje drugje. Povzemam v znanstvenem smislu ... vreme bo, ne ve se pa še kakšno bo, ali pa vreme bo lepo, ne ve se pa kje :lol:

Kak je fajn :lol:
#301664
Evo me iz prizorišča zločina :D

Torej možnost z ciljem v Konjišču obstaja. Tam bo možno dobiti čevapčiče in pečene ribe - postrvi do 18 ure, odprti so do 20 ure. S tem pa skrajšamo originalno progo za slabih 10 km.

Verjamem pa, da si želite preteči celotno progo v dolžini 60 km in končati s tekom pri brodu na Muri. V tem primeru lahko analizo izvedemo v eni izmed bližnjih gostiln :wink:

Verjamem, da se vas bo po Čazmi več javilo v tej temi. :D
#301917
ZdravkoC napisal/-a:Malo se spreminja dobra volja za tole ... :--(


Upam, da si mislil, da te mineva volja v tem "zimskem :shock: " času :mrgreen:

Pametna odločitev :clap: . Vsekakor bi se dalo to traso preteči tudi po snegu, aja v soboto še pravijo,da bo dež, a verjamem,da nekega pravega užitka ne bi bilo. Zato je edino smiselno, da prestavimo na kasnejšo bolj ugodno vreme, ki upajmo, da pride :lol:
#301936
Vreme napisal/-a:
ZdravkoC napisal/-a:Malo se spreminja dobra volja za tole ... :--(


Upam, da si mislil, da te mineva volja v tem "zimskem :shock: " času :mrgreen:

...

:nono: :nono: :nono: problem je povsem drugje. Ne boli me desna peta, temveč leva mečna mišica :bum:
#301984
Zdravko, če potrebuješ blatno kopel, ti svetujem ta vikend Muraton :lol:

V resnici pa ojej, čim prej pozdravi svoje ultra mikro poškodbe.. če ti je kaj v uteho jaz sem za to potreboval kar nekaj mesecev :twisted:
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA