prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
#269405
Predlog za tiste, ki ne gremo v hrib:

Varianta1: dobimo se ob 19,00 pod vzpenjačo, spijemo borovničke in gremo v LaCantino na toplo hribolazce čakat.

Varianta 2 : dobimo se ob 20,00 v La Cantini.

Kdo je za katero varianto? :?:
Kaj se še kdo pofočka? :wink:
PS: Je kdo rezerviral mizo?
#269422
ZdravkoC napisal/-a:
oranžni napisal/-a:DRAGI PRIJATELJI! :D
Naj se vam leto 2012
prijazno smeji

Kaj to pomeni, da prideš :?:


Žal. :? ..sem že obljubil udeležbo drugje.. :wink: ..obljuba dela dolg-ega, saj veš :D
Se vidimo na novega leta dan na 7. vzponu :laola
#269437
Tekačiča napisal/-a:
Sebi napisal/-a:Kaj to sedaj pomeni: ob 19h pred LaCantino? Kaj morem sem blond in dolgo rabim... :oops:


Koliko jaz kot neblontna razumem zadevo, ja! :mrgreen:


To kak keri pride raj neb tule a ne :-- :--

Ka pa se barve tiče pa tud lahk vse zrihtamo, no k sreči pa te je neblontna rešla :lol:

Aja ka pa se teka tiče pa sem tud jaz obupal, bom sam pil pa jedu pa ka bo pa bo :mrgreen:
#269449
Glede na dežne kaplje bo menda res lepše pod streho :lol:
Čeprav sem spakiral derezice, pa gamaše, imam novo lučko, goretex, ...
... gremo ... :TF)
#269471
Ekola, čaga je za nami :laola

Uvodni del je sicer odpadel (pa ne mislim s tem na borovničke), Klatež nas tud tokrat ni pustil na cedilu :mrgreen:

Tud prvotno lokacijo smo mogli zamenjat, ampak na konc se je izteklo vse super, edin kakega več smo pogrešali, zgleda da je recesija vdarla na vsa področja, no eni se ne damo.

P.S. Upam, da ste si po našem odhodu ostali vzeli skrivnostni napitek, ki vam ga je prpravla Živa, ne rečem, da ne gre brez njega prelaufat 500 km na mesec, je pa velik lažje 8)
#269483
dexi27 napisal/-a:P.S. Upam, da ste si po našem odhodu ostali vzeli skrivnostni napitek, ki vam ga je prpravla Živa, ne rečem, da ne gre brez njega prelaufat 500 km na mesec, je pa velik lažje 8)


Uf, če bi tisti Živin "zvarek" pili, bi menda delali bolj intervale do wc-ja, kot pa kakšno ultrakilometrino. :--

No, jaz sem se včeraj najedla že prej kot smo sploh prišli v gostilno. :D (niste mi pa povedali, če sem bila zelo pobarvana po zobeh in jeziku). :mrgreen:
Res smo pa letos bili v okrnjeni postavi. :cry: Kaj češ, vsak ima svoje poti in obveznosti...Smo pogrešali nekatere.... :(
Fajn je bilo, klepeta več kot dovolj, nove izmenjave izkušenj in tudi smeha ni manjkalo. (predvsem mislim na štorije o čakanju na startu maratona in takratne potrebe po wc-jih :rol: )

Skratka, imeli smo se fajn pa drugič spet! :laola

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA