prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
Uporabniški avatar
 INOT
#288389
Res je vmes je bila suša, vidiš tudi koliko udeležencev je bilo lani. :D
Škoda za štenge, včasih smo se prav lušno imeli :?
Uporabniški avatar
 štenga
#288411
INOT napisal/-a:vsekakor se lahko tudi letos zberemo ob podobnem datumu, upam, da v malo večjem številu. Če bo človeške populacije spet tako malo, bom povabil okoliške mačke, srne, zajce in ostale živali :D .( Kategorija živali bo vsekakor ostala)
Raja razvajena, če ni nagrad, majčk, medalj in ostale šare se vam je očitno težko spraviti na kakšen tek! Treba vas je zdrobit kot....Šč... :lol: :lol:

Evo se javim, da povečam udeležbo za enega. Edino upam, da ni ta tek, ko je že mrzlo zunaj, ker moja pljuča ne bodo prenesla.
Uporabniški avatar
 alonso13
#288413
Tudi jaz sem bil dvakrat štengah,prvič 2007,samo štenge,prelep tek,nato drugič 2008,dva kroga in štenge,dobil lep pokal za 1.mesto :roll: in se spomnim,da je Inot rekel,da on ne bo več organiziral,lahko pa kdo drug in potem jih ni bilo :( :( :( .V tem kontekstu so bile štenge res super,na koncu še analiza ob Dravi v gostišču.Pogrešam te štenge....morda pa bodo spet zaživele. :D :D :D LP-ALONSO :D :D :D
Uporabniški avatar
 mirko1
#288459
sem bil na 1. teku, vmes nič, zato je čas, da pridem. bo s primorske organiziran kak avtobusni prevoz ? :D
Uporabniški avatar
 štenga
#288542
marjan napisal/-a:Imam pa "noro" idejo. Kaj ko bi organizirali 1 uro stopnic. Da se za 3 min ne vozim v MB :wink: Kaj pravite?

Uf jaz nisem za. Pazim na kolene, saj sem jih v preteklosti zaradi neumnosti zelo poškodoval. , je pa lahko več kategorij :) Naj ti pa povem, da tvoja nora ideja ni prva ampak, da dejansko obstaja v "naši bližini" nekaj podobnega. Skratka hrib v nemčiji s 397 stopnicami (torej nekje podobno kot kalvarija). Tek se organizira 100x gor in dol brez prestanka. Zraven je še vsakič čisto malo teka na ravnini pod in nad stopnicami. S temi 100 ponovitvami 397-tih stopnic se preteče 39700 stopnic gor in 39700 stopnic dol ter po 42km v vsako stran in premaga 8848 metrov nadmorske višine ... znane cifre? :). Rekord je 13:47:22. Imajo pa tudi teke trojk in teke stotic. Več info na: http://www.treppenlauf.de/

Je pa z naskokom najdaljši tek po štengah Niesen Treppenlauf (http://www.niesenlauf.ch/), kjer imajo 11674 stopnic. Ob tem se naša kalvarija s svojimi 455 stopnicami zdi čisto majceni hribček. Je pa lanski zmagovalec porabil manj kot uro do vrha, kar ustreza približno tempu 2:15 na našo kalvarijo s tem, da je on odtekel več kot 25 zaporednih kalvarij naenkrat!
Uporabniški avatar
 INOT
#291237
Na žalost je nočni tek na štenge odpadel, vsekakor pa lahko novembra spet organiziramo bezljanje po stopnicah v okviru TF z analizo pri Sobočanu ali kakšnem drugem lokalu.
Za datum se dogovorimo, in upam, da se bo vsaj podružnica TF udeležila teka v spodobnem številu.
Če ste danes slabe volje zaradi vremena pa si še enkrat ogledajte legendarni video TV maribor, da vas spravi v smeh :lol: :lol: :lol:

http://www.mojvideo.com/video-tek-na-ka ... 4a9ea65ee6

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA