prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
#296836
Ponoci izvedel malo potepanje po Dravski dolini. Ob 16.50 Startal iz Dravograda ( izstop iz vlaka ). Potem vzpon proti Pohorju do Cvitrskega sedla. Od tam spust na Trbonjske jezero. Potem ob Dravi ob Zeleznici do Podvelke. Od tam vzpon na Sv. Ignacij in Rdeči breg. Spust v Lovrenc. In preko mosta ter do Sturm Grabe in vzpon na Sv. Duh in potem vracanje v MAribor preko Zavcarja in Gaja.
Ker je bil oveliko ravnine sem eksperimentiral z eno finto kako naj ji recem vaje izvornega giba. Na ultrabalatonu pred letoma ponavadi sem imel tezave z otopelostjo spodnjega dela trebuha in s tem tezave s presnovo ( spodnji del zelodca otopel ). Tako sem na vsakih cca. 18km , recimo 2 uri...sem delal vaje po vseh stirih tekal v krogu s trebuhom dol in navzgor. :)Ponoci te noben ne vidi kaksne neumnosti delas po nnjivah in travnikih. Ampak je pa izziv preklopiti ko se ti najmanj da in si zrobotiziran in vsa kri v nogah. Pac poskus najti preventivo oz. varnostni ukrep. V nekaj naslednjih petkih poskusil eksperimentirati s tem, ce bi s tem se dalo narediit zivljenje na ultrabalatonu se lepse.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA