prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
#41729
Tako dovolj je bilo provokacij kdo je boljši in hitrejši,sedaj bo šlo zares.Zato moramo ugotoviti kdo bo kralj (ica) stopnic.
Moj predlog je naslednji:
-vsak,ki ima vsaj okviren namen priti naj se tukaj vpiše.Kajti stvar bo imela smisel le ,če nas bo dovolj.
-zadeva naj bo čisto rekreativnega in zabavnega značaja
-po teku se dobimo na srečanju v kakšni bližnji gostilni ali kmečkem turizmu,da se malo spoznamo med seboj štajerci in ostali svet
-pri datumu prireditve bi bili zelo zaželjeni vaši predlogi,tako,da bi se nas lahko zbralo čimveč
-za dobro voljo,merjenje časa in statistiko poskrbimo sami
-prav tako za vse ostalo
-pohodne palice ne bodo dovoljene
-nagrade bodo mogoče al pa tudi ne


Vsi dodatni predlogi,pripombe,želje in ostalo bodo dobrodošli


Vabljeni ste vsi od koderkoli pač ste!!!!!



prijavljeni:1.Inot



Pa ne se zdaj izmikat,da ne bom sam gor tekel....haha :D
 snezni_tekac
#41739
3. ok snezni tekac

Kaj ce bi Inot postavi kaksen kovinski "kesl" kjer bi noter bila beleznica in vsak ko bo prisel na trening noter vpise cas.
Pa se prepucavamo na terenu sicer bo to neverending story in komentar o komentarju preko net-a in akcija na terenu pa bolj suhoparna.

Moj problem je da so mi te stopnice iz vseh tranvezarlnih poti pa moram virtualni namen realizirati skratka beseda je meso postala.

Namrec za tistih nekaj ( koliko stopnic ste nasteli ) stopnic bi se moral vsaj iz Kamnice prestaviti...za krepko stevilo stopinj proti SV-u.

Zadeva bi mi bila lazja ce bi ti napeljal kaksno turo ki bi sla preko stopnic.
Recimo trening treh mestnih gricev ali kaj podobnega...
Ampak kakorkoli...

Sedja ko berem vidim da nisem nic pametnega napisal ...grem ...

prijeten dan,...
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#41762
3.TOMAŽ
Moj komentar:
"Naj se rajanje začne od jutra do večera, kadarkoli sam da bomo noreli :wink: .Taka vrsta tekmovanja internega značaja je presneto znana tudi meni.Saj imava z kolegom ki hitiva na Storžič nekakšno beleženje najboljših časov iz vasi Povlje in iz Bašeljske smeri.Tako imava čudovit poligon za treniranje na Grintovec :lol: .Ravno tako imam interno tekmovanje za tek na Dobrčo.Štartam iz Brezij pri Tržiču in na vrh Dobrče, kjer poteka tudi dirka 10 tržiških vrhov za en dan.
Potem imamo tukaj še trening tek na Jošta iz Zabukovja, pol na Križko goro po strmi varianti in še bi lahko naštevali.Takih variant je nizbroj :lol: .
Take vrste treningov so najbolj koristni in najboljši.Aha zatorej vem zakaj je Veggie tako dobro šla na Šmarno goro, ker je tako univerzalno osvojila te znamenite
"štape" :lol: .
O nadaljnih kalkulacijah in variantah pa se seveda dogovorimo sproti, ko bomo imeli čas.
Kar se tiče pa analize ne bi bilo slabo kak kmečki turizem, če bi bili po anaaaaaaaaaaaaaaliiiiiiiiiiiiiiiiziiiiiiiiiiiiiiii utruuuuuuuuujeni :lol: , da bi lahko kar prespali tam gori kjer bi pač bi obravnavali naše norije :lol: .
ČAO!
 marjan
#41778
4 Marjan

Čas imam edino v nedeljah. Sicer po stopnicah nič ne treniram, je pa izziv. Predvsem me zanima kam bo šel pulz.

Imejte se,
Marjan
Uporabniški avatar
 tadejk
#41794
5. Tadejk

Hitrost bo obratno sorazmerna bolečini v kolenu :lol: :lol: .
Dol pa s kolesom :shock: :shock:

Odgovarja mi vikend 11-12.6. ali 2-3.7.
Uporabniški avatar
 gorazd
#41812
Kje pa so te stopnice :?: , tudi meni se namreč zdi zanimivo :D
Uporabniški avatar
 S*
#41814
7. S*

(Tomaž, ti bi moral biti št. 4 :D )


To je krasna ideja, Inot! Mimogrede, kaj si pa delal, da te je tako ožgalo?! A tako dost treniraš :D .

Za datum pa ne vem. Ker sem od blizu, načeloma vsi pozni popoldnevi, večeri in vikendi (vse ostalo žal na šihtu :( ).
Uporabniški avatar
 Z*
#41815
8. Z*
Ampak, da ne bi kdo od mene pričakoval, da laufam! :nono: Jok, niti slučajno, jaz bom kar lepo korakala gor!Slika Hec mora bit! :juhuhu: In v strašno veselje mi bo navijat za vse tiste zariple obraze Slika z jezikom pri kolenih Slika, ki bodo skušali potolči Veggin čas. :hehe:
Nazadnje spremenil Z*, dne 02 Jun 2005, 14:04, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 tadejk
#41824
gorazd napisal/-a:Kje pa so te stopnice :?: , tudi meni se namreč zdi zanimivo :D


Praktično skoraj v centru Maribora, vodijo pa na hrib, ki se imenuje Kalvarija (že vedo zakaj), ki se nahaja na severni strani Maribora. Vidne so zelo od daleč.
Uporabniški avatar
 J F K
#42087
kavarija pravite? :?
tudi mene zapišite
9. JFK 8)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA