prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
 snezni_tekac
#43417
Ejdo MB branch office? Se tu kaj dogaja?
Bomo organizirali kaksen skupinski trening ali kratko spoznavalno turo?

Kaj ce bi proglasili enega moderatorja ( najstarejsega TKjevca po stazu iz MBja ) ta pa recimo poskrbi da se vsak teden enkrat dogovori za kaksno turo. Vedno jo eden predlaga glede na situacijo predvsem pa neponavljanje da je zadeva pestra in raznolika...
Uporabniški avatar
 Tatjana
#43483
Jaz sem za :)
Prvič se lahko srečamo na olimpijskem teku, ki bo v petek na Lentu.
 snezni_tekac
#43486
__Maja__ napisal/-a:Jaz sem za :)
Prvič se lahko srečamo na olimpijskem teku, ki bo v petek na Lentu.


Aja v petek je olimpijski, ....?!? Ejj seveda tocno prihaja lent festival in olimpijski tek je vedno bil v teh terminih....

Ja jaz sem za petek zvecer imel namen nekaj speljati ampak lahko bi se zgodilo da bi to speljal naslednji weekend ....jaz puscam odprto..

Kaj pa ce petek ne bo slo ali je zadeva obsojena na nadaljno obleplanje tovrstnih pobud ker itak vedno nekaj pride pa ni casa?

Ja morda bo pa vreme slabse v soboto pa bo nujno smiselno se pojaviti na olimpijskem hmmm

Ja bodimo v navezi...
Uporabniški avatar
 INOT
#43495
Ok jutri ob katerikoli uri kamorkoli.Samo ne grem vec kot kakih 20-25km.
Uporabniški avatar
 tadejk
#43599
Majak in Tadejk na olimpijskem teku.

Lahko pa tudi v soboto ob 6h zjutraj
Kamnica-Bresternica-Gaj-Urban-Kamnica cca. 25km na "easy". Sicer je asfalt, ampak bomo že pretrpeli.

Tadej
Uporabniški avatar
 Z*
#43603
Pridem na olimpijski tek, S* tudi.
 snezni_tekac
#43622
Z* napisal/-a:Pridem na olimpijski tek, S* tudi.


Ja jazt sem si najavil eno turo ta teden. Ampak sem s preizkusnjo prejsnim weekendom bil tako zadovoljen da razmisljam kaj bi pomenilo ce prestavim to turo na naslednji petek ...v tem primeru bom prisel. Prepoznal pa bom verjetno samo INOT-a, ce bo tam seveda.
Ostale pa po majicah.
Olimpijski tek bo verjetno sel ob Dravi mar ne? Moja priljubljena ravninska tura. 7km?

Skratka v petek zjutraj bom vedel kaj bo za narediti.
Uporabniški avatar
 Z*
#43633
snezni_tekac napisal/-a:Prepoznal pa bom verjetno samo INOT-a, ce bo tam seveda.
Ostale pa po majicah.

Saj se tako po malem že poznamo :lol: , snezni, boš videl, ko nas ugledaš ... :lol:
 snezni_tekac
#43680
Z* napisal/-a:
snezni_tekac napisal/-a:Prepoznal pa bom verjetno samo INOT-a, ce bo tam seveda.
Ostale pa po majicah.

Saj se tako po malem že poznamo :lol: , snezni, boš videl, ko nas ugledaš ... :lol:


Ob kolkih pa je start? IN kje natancno na Lentu? Bolj proti stari trti ali bolj proti Vodnemu stolpu?
Uporabniški avatar
 Barb
#43684
Bravo Štajerska podružnica :clap:
Končno ste se prebudili :D
Prav lepo vas je brati :wink:

Pa s polno paro naprej :laola :TF)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA