prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
#47791
Neverjetno prijetno presenecen sem dobil informacijo da se je nasel nekdo, ki je v prijetnem hvala bogu malo pozabljenem zelenem okolju trenutno se vedno Schengenske meje postavil Geo-Cache tocko. Gremo jo poiskat in razgalit.
Jutri start y malim nahrbtnikom in tekaskem ritmu start iz Selnice ob 5h zjutraj v osrcje hribovja potem pa spust v Radlje in cez most preko Drave pred Radljami in potem v smeri Podvelke, Lovrenca in cilj v Rušah ce pa bo volje potegnem se do MBja

Neverejtno lepa in zanimiva avantura , jiip jiip ce le ne bo prevec malin in robid bo dokoncana do vecera.
Lp Snezni tekac
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#47905
Geo-Cahce tocke nisva zadela ( sva usla mimo nje ). Ampak sedaj veva kje je. Bova na kaksnem treningu mimogred skocila do nje.

Napaka ker sva bila prevec furjasta na startu in nisva umerila GPS-a ali vsaj uskladile zemljevida z opsiom Geo-Cache tocke.

Ampak tura uspela.
127 km od tega cca 45 km asfalta ostalo vse hribin , vzponi, spusti...

Najbolj noro je to da potem ko sva prispela iz grebenov na levi strani reke oz. nad recno dolino in sva pri kraju Podvelka ko sva imela se 37km asfalta do doma se odlocila da vendarle poskusiva se vzpon na Rdeci Breg in tako sva se dvignila se na Pohorsko stran in naredila dodatnih 620m vinsnskih metrov.

Vse skupaj ocenjujeva cca. 2500m visinskih metrov ( stejem samo vzpone ).

Kolega s kolesom jaz tekasko.

Nosile Camel BAck z tremi litri vode ko je bil poln, v nahrbtniku rezervne majice.hrana, camel back z vodo...

PRhrana: zjutraj suhe slive, sol, limone, popoldne avokado in nekaj malega mandeljnov in seveda voda.

Pogoji ugodni skoraj idealni edino za kolo je bilo problem ker so steze in kolovozi bili precej mehki od preteklega dezevja.

SEdaj pa grem jest sadje in spat.

Veliko prijetnega,...
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#47963
Pozabil sem povedati:

Tura se je zacela ob 4h15 zjtraj v Mariboru in koncala ob 18.20 v Mariboru.
Sodelavec na kolesu je moral na nekih tockah potiskati kolo ker se mu je izplacalo vztrajati na tekaski varianti poti.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA