prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
Uporabniški avatar
 INOT
#53344
tak je to.Kaj pa ne čitaš. :wink: Evo dovolj vas je tam pa se lepo enkrat pripeljete v Maribor na trening.Pa še žensko družbo boš lahko imela,če pridete med tednom. :D
Uporabniški avatar
 klatez
#58186
Berem o nekih strašnih kilometrih v letu 2005.... :shock:

Pa o nekih željah po skupnih dolgih tekih v letu 2006... :D

Torej se lahko kaj dogovorimo?! :roll:

Kakšen januarski nedeljski dolgi tek okoli 30km? :wink:
 IWca
#58188
klatez napisal/-a:Berem o nekih strašnih kilometrih v letu 2005.... :shock:

Pa o nekih željah po skupnih dolgih tekih v letu 2006... :D

Torej se lahko kaj dogovorimo?! :roll:

Kakšen januarski nedeljski dolgi tek okoli 30km? :wink:


Odlična ideja! Jaz sem ZA!
Uporabniški avatar
 Damijan
#58196
Kaj če pokličemo še Snežnega tekača in ga peljemo nekam na Pohorje?
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#58200
Damijan napisal/-a:Kaj èe poklièemo še Snežnega tekaèa in ga peljemo nekam na Pohorje?



Slovenska Bistrica pravis...
Evo ture ki bi jo prakticirali: Slovenska Bistrica-Tinje-Trije Kralji ( po poteh enega bivsega lepega maratona ) potem pa vracanje preko Sumika in Areha v Maribor do obrambnega doma pa domov...

Lahko pa v obratni smeri...hehehehe...
Uporabniški avatar
 klatez
#58227
Ha, nekaj sem vas uspel predramiti...

Pričakujem še kakšen odziv (INOT, kacj, __Maja__,... - HALO!)

Torej - konkretne ideje, datum in ostalo!
Uporabniški avatar
 Tatjana
#58228
Jaz sem za :D Takoj, ko se pozdravijo moje nategnejene vezi v dimljah :?
Uporabniški avatar
 haupi
#58230
Serbus,

tud jst sem za. Upam sam da bomo kak pameten termin določli...

Lp
haupi
Uporabniški avatar
 INOT
#58257
klatez napisal/-a:Ha, nekaj sem vas uspel predramiti...

Pričakujem še kakšen odziv (INOT, kacj, __Maja__,... - HALO!)

Torej - konkretne ideje, datum in ostalo!


Vsekakor bomo kaj organizirali.Tud mene muči še vedno vnetje.(mehur ali prostata-Ša doktorji ne vedo kaj mi je :evil: )
Zato v bistvu nič ne tečem.Maja je že tud napisala,da se je rahlo "poklumpala" :D bo morala nardit remont na sebi :lol:
Ampak upam,da se čimprej pozdraviva in začnemo zopet normalno tečt.
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#58359
Naslednjo soboto so proslave na Osnakarici...in kar nekaj planinskih pohodov na Osnakarico...
Jaz sem razmisljal da bi kaj tekaksko marsevskega ubrali v teh dneh.

Je se kdo za kako podobno akcijo.
In ravno tukaj mi pade Slovenska Bistrica kar super izhodisce.

Recimo ena nora ideja povezati Slovensko Bistrico in Ruse v tekaksem stilu po Pohorskih cestah...zadeva bo precej zasnezena ampak glavne Pohorske magistralke so spluzene...Recimo Slovenska Bistrica - Tinje - Trije KRalji-Osankarica-Sumik-Ruse kaj pravite...

Potem sem imel v mislih se nocno zadevo recimo eno gazenje ali nocni tek
do Osankarice in vracanje potem v Maribor...

Jaz moram biti do sobote zjutraj doma zal...

Tako da mi preostane ali petek ( bi si poskusil vzeti prosto v sluzbi ...v sredo bi vedel zaisgurno ) ali bi v petek popoldan startal pa malo odvrtel R transverzalo ali pa ceste ob R trasverzali osebno mi pa disi gazenje in kombiniranje s tekom ?
Kaj pravite?
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#58360
Naslednjo soboto so proslave na Osnakarici...in kar nekaj planinskih pohodov na Osnakarico...
Jaz sem razmisljal da bi kaj tekaksko marsevskega ubrali v teh dneh.

Je se kdo za kako podobno akcijo.
In ravno tukaj mi pade Slovenska Bistrica kar super izhodisce.

Recimo ena nora ideja povezati Slovensko Bistrico in Ruse v tekaksem stilu po Pohorskih cestah...zadeva bo precej zasnezena ampak glavne Pohorske magistralke so spluzene...Recimo Slovenska Bistrica - Tinje - Trije KRalji-Osankarica-Sumik-Ruse kaj pravite...

Potem sem imel v mislih se nocno zadevo recimo eno gazenje ali nocni tek
do Osankarice in vracanje potem v Maribor...

Jaz moram biti do sobote zjutraj doma zal...

Tako da mi preostane ali petek ( bi si poskusil vzeti prosto v sluzbi ...v sredo bi vedel zaisgurno ) ali bi v petek popoldan startal pa malo odvrtel R transverzalo ali pa ceste ob R trasverzali osebno mi pa disi gazenje in kombiniranje s tekom ?
Kaj pravite?
Uporabniški avatar
 klatez
#58435
Čas je za povzetek:
- IWca, Haupi sta za;
- Damijan, tek_v_snegu sta za pohod/tek na/čez Pohorje;
- Inot, __Maja__ sta trenutno na "bolniški".

V mislih sem imel skupen "ravninski" tek.
Pohod/tek čez Pohorje je zame zaenkrat preveč.

Predlagam:
Dan: nedelja (recimo kar 8. januarja).
Ura: ???
Proga: ???
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#58437
klatez napisal/-a:Èas je za povzetek:
- IWca, Haupi sta za;
- Damijan, tek_v_snegu sta za pohod/tek na/èez Pohorje;
- Inot, __Maja__ sta trenutno na "bolniški".

V mislih sem imel skupen "ravninski" tek.
Pohod/tek èez Pohorje je zame zaenkrat preveè.

Predlagam:
Dan: nedelja (recimo kar 8. januarja).
Ura: ???
Proga: ???


Ja saj okolica Slovenske Bistrice res prav klice po enem lepem cross-country teku med tistimi polji proti Èrenjevcu...in za Èrešnjevcem se strinjam. Sedaj po spluzenih cestah je pravi uzitek taksen ravninski tek. Se 100% strinjam s teboj Klatez. Mimogrede kdaj je letos Bistriski tek...se nisem bil pa vem da mnogi z njim odpirajo tzekmovalno sezono.

Kar se pa moje udelezbe tice pa imam problem. V soboto in nedeljo mi ne bo zneslo ta weekend morda naslednjo. V Mariboru in bliznji okolici pa cez teden kadarkoli Bistrica pa mi pride v obzir samo weekend.

Imam pa res v mislih eno neumno in krasno idejo. V petek ce bi uspel dobiti dopust bi poskusil povezati Slovensko Bistrico in Ruse ne morem reci ce bo 100% ampak glede na to da je ta weekend obletnica Pohorskega bataljona in bo na osankarici precej zivo bi povezal nekaj s tem. Pa ko se je vasa provokacija pojavila s SLovensko Bistrico sem rekel dve muhi na en mah. Tako da razmisljam o eni avanturi tako z enim malim nahrbtnikom pa bi se drzal spluzenih cest zgoraj pa bi tudi malo zagazil ( vem da na Sumiku ni spluzeno in da tudi v Ruse cez Bozje stenge bi moral gaziti ampak bi s tem bilo malo bolj ekolosko za moje noge heheh...da ni prevec enolicnih gibov ).

Torej ideja bi bila: Slovenska Bistrica-Tinje-Trije Kralji-mimo Crnega Jezera ( verjetno so kaj zgazili planinci )- OSankarica-Sumik-Bozje Štenge ( ali Smolnik se ne vem ) - Ruse.

Ne morem reci sedaj ce je to iluzija ali resnicni cilj vsekakor pa racunam na to idejo.

Mimogrede ce ima kdo od Bistricanov kaksno dodatno idejo kako realizirati idejo Prek Pohorja povezati ta dva kraja se priporocam za nasvete.
 IWca
#58439
Jaz sem za ono bolj soft varianto cca. 3ure.
Uporabniški avatar
 Damijan
#58489
JAz mam tudi težavo: frdaman prehlad, ne spusti me, že pet dni me grlo boli, v zadnjih 10 dneh sem glih 6km skup spocal... Zato niti ne vem, če bi bil tudi ravninskih 30 skup spravit. Žal - itak sem sam najbolj jezn...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA