prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#66143
solatka napisal/-a:Bo že konec maja pa še nič nisem šla lavfat.
A se še dobivate pa lavfate?

Zaj je pa res pravi čas za salatke, čuj. Zamujaš sezono. Hvala za utrjevanje trebušnih mišic ob zapisu štajerščine, kot je "lavfat". To še nismo jemali. Pa brez zamere, res sem se nasmejal. :wink:
Uporabniški avatar
 INOT
#66152
solatka napisal/-a:Evo... še ena ki je vstala od mrvih in zgleda približno takole :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Bo že konec maja pa še nič nisem šla lavfat.
Pa sem vam obljubila.
A se še dobivate pa lavfate?

Jaz bi se vam pridružila..... dejte me prisilit. sama se očitno ne bom spravila izza 4 sten.


Jaz sem tak al tak out pri teku.Ampak te bom vseeno prisilil (pa tud sebe),da odtečemo par počasnih kilometrov.
V bistvu se že dolgo več ne dobivamo če ima kdo željo it s kom tečt se pač sproti dogovorimo.Ko ti bo pokliči pa se zmenimo....
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#66180
Inot,

Kako pa se pri kolesarjenju dela iztek oz. ne vem ce bi temu rekel iztek
da malo omehcas spodnje ude predvsem tiste zasedene dele?
Tudi na kolesu ali s tekom ali s cim tretjim?
Uporabniški avatar
 INOT
#66196
tek_v_snegu napisal/-a:Inot,

Kako pa se pri kolesarjenju dela iztek oz. ne vem ce bi temu rekel iztek
da malo omehcas spodnje ude predvsem tiste zasedene dele?
Tudi na kolesu ali s tekom ali s cim tretjim?


Jaz sem ga naredil naslednji dan (ni blo druge so me prisilili :D )ampak samo 52 km lahkotnega kolesarjenja.
Čeprav sam osebno nikoli za nobeno stvar nisem delal iztekov ali česa podobnega.Naslednji dan se pač spet "ftrgaš do konca" pa je. :D
Jaz počivam tako,da še bolj tečem :lol:
Uporabniški avatar
 solatka
#66201
INOT napisal/-a:Jaz sem tak al tak out pri teku.Ampak te bom vseeno prisilil (pa tud sebe),da odtečemo par počasnih kilometrov.
V bistvu se že dolgo več ne dobivamo če ima kdo željo it s kom tečt se pač sproti dogovorimo.Ko ti bo pokliči pa se zmenimo....


INOT... kam pa naj pokličem? A se kar skoz okno zaderem :lol: :lol: hec!

No jaz bi se javla kar za ponedeljek, ker sicer iz tega vsega spet ne bo nič.
Uporabniški avatar
 Z*
#66340
Povej, kje in kdaj ... Če ne bo prej dopust ... :wink:
Uporabniški avatar
 INOT
#66356
100 x sem že napisal mojo cifro... :evil:

041 412 449

Danes sem pa v službi!!
Uporabniški avatar
 Z*
#66369
Viš, prej se oglaša in povprašuje, ko se ponudimo, pa ne duha ne sluha. :roll: Pa nič. Grem pa sama.
Uporabniški avatar
 solatka
#66375
Evo me.....
Tak je to če računalnik crkne.....

Z* če boš videla tole.... jaz bi šla tečt danes ob 19.30 (prej ni časa).
Bom čakala pri Fontani na avtobusni postaji.

INOT tebe bom pa poklicala ko ne boš v službi :wink:
Uporabniški avatar
 INOT
#66384
Z* napisal/-a:Viš, prej se oglaša in povprašuje, ko se ponudimo, pa ne duha ne sluha. :roll: Pa nič. Grem pa sama.



Samo tiho!!!! :evil: Niti besede več :D Kje ste pa bili celo zimo in pomlad??? :roll: :shock: :D

Se vidimo no... :lol:
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#66423
INOT napisal/-a:Banda mariborska se dobimo jutri na Nesovem teku???
...na Grajskem trgu...

Zgučano, čuj :rol:
Uporabniški avatar
 Z*
#66439
INOT napisal/-a:Samo tiho!!!! :evil: Niti besede več :D Kje ste pa bili celo zimo in pomlad??? :roll: :shock: :D

:shock: Ja no :oops: , hmmm :roll: , no, pa saj ..., no, saj smo tekli ..., res Slika, ne vem, zakaj se nismo nič srečali ...Slika, nimam pojma! :nono:
Škoda, Solatka, za včeraj :? - popoldne nisem omrežena, tako da nisem vedela za dogovor. Pa drugič. Si pa gotovo odtekla nekaj lepih km, ne ...? 8)
Kak Nesov tek, Inot, danes je dan za kolo! :juhuhu:
Uporabniški avatar
 Z*
#66440
INOT napisal/-a:Samo tiho!!!! :evil: Niti besede več :D Kje ste pa bili celo zimo in pomlad??? :roll: :shock: :D

:shock: Ja no :oops: , hmmm :roll: , no, pa saj ..., no, saj smo tekli ..., res Slika, ne vem, zakaj se nismo nič srečali ...Slika, nimam pojma! :nono:
Škoda, Solatka, za včeraj :? - popoldne nisem omrežena, tako da nisem vedela za dogovor. Pa drugič. Si pa gotovo odtekla nekaj lepih km, ne ...? 8)
Kak Nesov tek, Inot, danes je dan za kolo! :juhuhu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA