prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
Uporabniški avatar
 Tatjana
#67141
Sebi napisal/-a:Samo se najbrž prideva samo pokazati, ker sva danes že imeli trening (jaz in moja kosmata prijateljica)... Ali mislite, da je pametno, da grem kot začetnica še na en tek (zjutraj sem že cca. 5 km pretekla)?


Če se počutiš vredu, potem lahko. Izpusti pa potem tek jutri zjutraj.
Uporabniški avatar
 solatka
#67142
Jz pa ne morem danes :( , ker nisem v MB.
Bi pa šla v petek...ampak lahko šele po 18.00... sevedače bo suho.
še nisem ratala tak frik, da bi tud v dežju lavfala :oops:
Uporabniški avatar
 Sebi
#67146
Ok. Potem se vidimo ob 17h. Kje pa? Pri Pristanu?
 začetnica
#67159
Jaz bom doli pri Pristanu do 17.10 - se za tiste zamudnike. Kdor zeli, naj se pridruzi - jaz grem danes bolj zato teci, da malo noge pretegnem (spet pretiravala na fitnesu) - tako da od mene ne pricakujte cudezev (al pa steng)!
Torej Sebi pride - pa mislim, da Inot tud - lahko se samo upamo, da bo vreme zdrzalo!
Uporabniški avatar
 Sebi
#67160
Ja, jaz pridem. Samo od mene tudi ne čudežev pričakovati. Komaj 12 dni tečem - sem čisti začetnik. Zato NE ME MUČIT - prosim. Pa psa bom s seboj vzela, ker ne najdem baby siterja...
Uporabniški avatar
 Sebi
#67161
Aja, če bo deževalo, me pa ne bo...
Uporabniški avatar
 INOT
#67167
Z nami vsak vzdrži vse! Tud 2 kepici sladoleda,če je treba :wink: Pa za informacijo:zadnjič smo naredili celih 7 km :shock:

Ti Sebi samo glej,da boš psa prej dobro nahranila :wink: Da nam ne omaga revež.Ker sladoleda verjetno ne je ne? :D
Uporabniški avatar
 INOT
#67188
Ene so prestrašli temni oblaki...
Smo se pa zbrali jaz,Začetnica,Miro R. in Zdravko C.
Pa naredili res ležernih 6-7 km.Čist počasi.No Miro je zdaj prvič videl stopnice in se mu je takoj utrgalo in je moral sprobat :shock: :D .Mi ostali smo raje gledali kako je trgal gor po štengah :twisted:
Čas odličen 2,54...Bravo! Tud on je doživel "nirvano" tam zgoraj :D
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#67193
INOT napisal/-a:Miro je zdaj prvič videl stopnice in se mu je takoj utrgalo in je moral sprobat :shock: :D .Mi ostali smo raje gledali kako je trgal gor po štengah :twisted:
Čas odličen 2,54...Bravo! Tud on je doživel "nirvano" tam zgoraj :D

INOT, ti si gad. Dekleta na sladoled, dedce pa na štege, ha? Za vsakega imaš kaj naštudirano, ha? Drugič boš pa ti leto v nirvano pa bomo na punce že popazli, ha?

Se vidimo kaj, ha? :ignore:
Uporabniški avatar
 INOT
#67194
ZdravkoC napisal/-a:
INOT napisal/-a:Miro je zdaj prvič videl stopnice in se mu je takoj utrgalo in je moral sprobat :shock: :D .Mi ostali smo raje gledali kako je trgal gor po štengah :twisted:
Čas odličen 2,54...Bravo! Tud on je doživel "nirvano" tam zgoraj :D

INOT, ti si gad. Dekleta na sladoled, dedce pa na štege, ha? Za vsakega imaš kaj naštudirano, ha? Drugič boš pa ti leto v nirvano pa bomo na punce že popazli, ha?

Se vidimo kaj, ha? :ignore:


Vsakemu svoje :wink:
Uporabniški avatar
 Sebi
#67201
Saj sem kar vedela, da bi me mučili če bi prišla :oops: . Hvala bogu, da so me zadržale službene obveznosti! Naslednjič pa zagotovo pridem. Mogoče lahko že jutri? Kdo za?
Uporabniški avatar
 INOT
#67202
Sebi napisal/-a:Saj sem kar vedela, da bi me mučili če bi prišla :oops: . Hvala bogu, da so me zadržale službene obveznosti! Naslednjič pa zagotovo pridem. Mogoče lahko že jutri? Kdo za?


Mučili? O čem ti to? Še nobenega nismo mučili. :D Mogoče se boš edino mučila,da poješ sladoled? :wink:

Jutri lahko kaj odtečemo čeprav je spet napovedan dež :cry:
Ta april se pa letos res vleče ja :evil:
Uporabniški avatar
 Sebi
#67228
Meni bi jutri tam okoli 18h najbolj odgovarjalo. Potem zjutraj ne grem tečt, da imam malo fore za vaše mučenje :) . Za sladoled pa ne rabim placa delat... Skoraj nikoli, no...
Uporabniški avatar
 solatka
#67325
Sebi napisal/-a:Meni bi jutri tam okoli 18h najbolj odgovarjalo. Potem zjutraj ne grem tečt, da imam malo fore za vaše mučenje :) . Za sladoled pa ne rabim placa delat... Skoraj nikoli, no...


A potem greste tečt jutri? Jaz delam do 18.00, tako da bi meni bolj ustrezalo ob 18.30. a je to prepozno za vas?
Sladoled pa... eno kepico podarim nekomu :D
Uporabniški avatar
 Sebi
#67331
Jaz moram na žalost odpovedati današnji zmenek...
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA