prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
 matovilcica
#60127
Sej ne vem če spada tema sem gor (sem prvič na forumu). pa jo boste že postavli tja kamor spada.

Lani sem se (po spletu (ne)srečnih naključij al pa predolgega jezika) udeležila maratona v Radencih (5,5km).

No ob tem se mi je tek nekako priljubil in ga v teh mrzlih dneh en malček pogrešam.
Ker pa človeku ni dobro samemu biti, sem se odločila, da poiščem družbo pri teku. :)

A obstaja tu gor kdo, ki tud rabi družbo pri teku?
Uporabniški avatar
 INOT
#60135
Motovilčica pozdravljena v MB bandi :D
Hja zadeva je takšna.Zdaj pozimi trenutno nekih skupnih treningov nimamo.Vsak trenira sam zase.Poleti se pa seveda tud zberemo skupaj,pol pa razturanje pa Mb in okolici pa palačinke,sladoled... :D
Boš se pa morala do takrat natrenirat do te mere,da boš lahko pretekla brez težav 10-15 km.Mogoče je to zate še veliko,toda do poletja...Koliko pa sploh sedaj že pretečeš v enem kosu in v kakšnem tempu?
Pa s katerega konca sploh si?
V glavnem ni panike,upam se ti bo kdo javil,če ne pa se bomo že dogovorili za kakšen skupen trening.
 matovilcica
#60143
Aha... no vidiš tega sem se bala.....
Ste sami profiji tu gor :?

Torej stvar je taka. V enem kosu sem nazadnje ko sem tekla pretekla ene 6km. Moj tempo je jako jako počasen... pa tud kondicijsko nisem ravno najboljša....
Tako torej iščem nekoga, ki bi bil počasen :oops: :lol: (zelo!) :oops: pa kondicijsko ne preveč dober.

Če ti povem da sem lani v Radencih pretekla 5,5 km v 40 min pol si znaš predstavljat a ne?

Sicer pa nisem iz mb, ampak sem samo čez teden v MB.
Uporabniški avatar
 INOT
#60190
Nismo mi nobeni profiji.Pač malo dalj časa tečemo kot ti.
Odkrito povedano boš težko našla koga,ki bi lahko tekel tako počasi.Tu na forumu imaš veliko napisano o treningu,povečevanju razdalje...
Malo po malo pa boš brez problema prišla do 10 ali 15 km neprekinjenega teka.
Uporabniški avatar
 mirko1
#60191
živjo motovilcica
na žalost si naletela ravno na inota. on je pač tu na forumu v sami špici, zato ti objektivnega odgovora ne bo dal. lahko pa mu polomimo nogi, pa bo videl, kako se teče 5,5 km 40 min. :D
lp,mirko
 matovilcica
#60193
mirko1 napisal/-a:živjo motovilcica
na žalost si naletela ravno na inota. on je pač tu na forumu v sami špici, zato ti objektivnega odgovora ne bo dal. lahko pa mu polomimo nogi, pa bo videl, kako se teče 5,5 km 40 min. :D
lp,mirko


kaj si mislilm s tem? je to grožnja INOTU al posmehovanje meni? :wink:
meni bolj sliči na ta drugo :lol:
Uporabniški avatar
 INOT
#60197
matovilcica napisal/-a:
mirko1 napisal/-a:živjo motovilcica
na žalost si naletela ravno na inota. on je pač tu na forumu v sami špici, zato ti objektivnega odgovora ne bo dal. lahko pa mu polomimo nogi, pa bo videl, kako se teče 5,5 km 40 min. :D
lp,mirko


kaj si mislilm s tem? je to grožnja INOTU al posmehovanje meni? :wink:
meni bolj sliči na ta drugo :lol:


Ma pusti ti Mirkota provokatorja :D Malo pretirava :lol:
Ampak provokacija mu je uspela.Torej kdaj,kje koliko?
Mora pa bit vsaj 7 km :wink:
 matovilcica
#60246
No sej se mi je zdelo da tule gor ne bom dobla družbe.

veselo lavfanje še naprej!
Uporabniški avatar
 Z*
#60255
Kaj se zdaj izmikaš, motovilka? :nono: Inotova ponudba je poštena in, kar je res, če on kaj ponudi, to tudi drži (vse od 7-100 km) :cast1: . Sprejmi ponudbo, s tekom v tvojem tempu boš dobila tudi veliko koristnih napotkov in opisov zanimivih dogodkov ... Sama ne boš vedela, kako hitro bo minilo 7 km! :wink: Tekaški forum je vedno prava družba, samo da nekateri tega še ne vedo! :piti: :TF)
 matovilcica
#60278
Z* napisal/-a:Kaj se zdaj izmikaš, motovilka? :nono: Inotova ponudba je poštena in, kar je res, če on kaj ponudi, to tudi drži (vse od 7-100 km) :cast1: . Sprejmi ponudbo, s tekom v tvojem tempu boš dobila tudi veliko koristnih napotkov in opisov zanimivih dogodkov ... Sama ne boš vedela, kako hitro bo minilo 7 km! :wink: Tekaški forum je vedno prava družba, samo da nekateri tega še ne vedo! :piti: :TF)


Sej se ne izmikam... sam smilite se mi vi profiji (pa rečte kakrkol hočte :lol: ) da bi mogli tako počasi lavfat kot je moj tempo.

Sicer pa.. za dvoboj jaz rabim vsaj ene 14 dni treninga da bom vsaj približno lahko tekla 7 km :roll: :wink:
Uporabniški avatar
 INOT
#60292
matovilcica napisal/-a:Sej se ne izmikam... sam smilite se mi vi profiji (pa rečte kakrkol hočte :lol: ) da bi mogli tako počasi lavfat kot je moj tempo.

Sicer pa.. za dvoboj jaz rabim vsaj ene 14 dni treninga da bom vsaj približno lahko tekla 7 km :roll: :wink:



O kakšnem dvoboju pa govorimo :?: :shock:

Mislim,da ti lahko že jutri tečeš 7 km,verjetno celo 10.Samo treba se je spravit tečt...
 matovilcica
#60297
Ups napača... nisem hotla napisat dvoboj :oops: Hotla sem napisat "skupni tek"


Em.. jaz ne bi bla tako ziher, da lahko že jutri pretečem 7km....
za radence sem mogla kr ene 14 dni vsak dan trenirat, pa še potem sem bla čist adijo :roll: :wink:
Uporabniški avatar
 INOT
#60299
matovilcica napisal/-a:Ups napača... nisem hotla napisat dvoboj :oops: Hotla sem napisat "skupni tek"


Em.. jaz ne bi bla tako ziher, da lahko že jutri pretečem 7km....
za radence sem mogla kr ene 14 dni vsak dan trenirat, pa še potem sem bla čist adijo :roll: :wink:



Ti povem,da nas je večina morala trenirat za Radence :D Eni bolj drugi manj...
V bistvu ne vem če redno tečeš,ampak vseeno upam stavit,da pretečeš 10 km :wink:
Uporabniški avatar
 solatka
#60302
INOT napisal/-a:
Ti povem,da nas je večina morala trenirat za Radence :D Eni bolj drugi manj...
V bistvu ne vem če redno tečeš,ampak vseeno upam stavit,da pretečeš 10 km :wink:


Ja logiš da ste morali trenirat... za maraton (42km) :lol:
jaz sem pa tekla samo 5,5km

Ne, ne tečem redno... po pravici povedano nisem tekla že od oktobra (ok ne štejem teka na avtobus :wink: )
10 km pa še na treningih za Radence najbrž nisem pretekla, tako da bolj težko boš dobil stavo. :wink:
Uporabniški avatar
 INOT
#60303
solatka napisal/-a:
INOT napisal/-a:
Ti povem,da nas je večina morala trenirat za Radence :D Eni bolj drugi manj...
V bistvu ne vem če redno tečeš,ampak vseeno upam stavit,da pretečeš 10 km :wink:


Ja logiš da ste morali trenirat... za maraton (42km) :lol:
jaz sem pa tekla samo 5,5km

Ne, ne tečem redno... po pravici povedano nisem tekla že od oktobra (ok ne štejem teka na avtobus :wink: )
10 km pa še na treningih za Radence najbrž nisem pretekla, tako da bolj težko boš dobil stavo. :wink:


Niso ti povedali,da redko zgubljam stave :twisted: ,pa solate imam tud rad :D

Tek za avtobusom je koristen;še posebej če tečeš za njim 3-4 postaje :lol:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA