prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
Uporabniški avatar
 INOT
#66697
ZdravkoC napisal/-a:Uživam, ko gledam kako se iščete. Tudi sam bi se kak popoldne pridružil Mariborski bandi pri lavfanju, samo sladoled moremo zamenjat za pir, čuj.
:toast:
Pa seveda ob 16h se res še ne morem vtrgat iz ketne. Predlagam ob ca 18h, da lahko še po svetlem posedimo na kaki terasi ali vrtičku. Mogoče že v ponedeljek?


Tokrat nisi ničesar zamudil.Cilj treninga je bil,da pomagamo Miryam,da nas spozna in dobi veselje do teka.Malo smo hodili pa malo tekli...Pa Začetnica ji je malo zagrenila življenje s stopnicami :D (Miryam upam,da ni bilo prehudo :? )
Mladine pa ne smemo pohujševati s pivom :!:
Sladoled je bil prav dober!
Jaz ne tečem več, tu in tam bom pa naredil še izjemo s kakšnim krajšim treningom.Ampak bolj v stilu hoja in tek...
Uporabniški avatar
 Tatjana
#66712
Tudi meni ob 18h bolj ustreza in za naslednji teden res kaka bolj kratka varianta - pod pogojem, da bo gleženj ok, drugače vas bom spremljala na biciklu ;)
Uporabniški avatar
 Z*
#66713
Ja kje vraga ste pa bili včeraj? :evil: Dirjava midve s S* včeraj ob pol štirih ko furiji iz službe, skočiva v tekaške cunjice in ob 15.45 odbrziva proti Pristanu, da ujameva bando, ki se je imela tamkaj nalimati ob 16h (štirih), a ne. Sva dirkali ko stekli lisici, podirali rekorde in prometne znake, preskakovali luže ob Dravi in se ob 16.03 zaleteli v Pristan. In, glej ga vraga, :shock: nikjer nikogar, ki bi vsaj malo dišal po teku. :shock: Sva šli pred vhod, pa okrog v smeri urinega kazalca, pa nazaj, pa še enkrat ločeno vsaka v svoji smeri, da ja nikogar ne spregledamo :hello: ; pa ves čas sva pronicljivo strmeli v vsakogar, ki se je tamkaj pojavil, da je bilo ljudem kar nerodno in so še dolgo preverjali, kaj je narobe z njihovimi oblačili... Pa nič. :nono: No, pol sem jaz divlajala na en sestanek, S* pa na solo tek. Hmm.. :--(
Uporabniški avatar
 INOT
#66714
Z* napisal/-a:Ja kje vraga ste pa bili včeraj? :evil: Dirjava midve s S* včeraj ob pol štirih ko furiji iz službe, skočiva v tekaške cunjice in ob 15.45 odbrziva proti Pristanu, da ujameva bando, ki se je imela tamkaj nalimati ob 16h (štirih), a ne. Sva dirkali ko stekli lisici, podirali rekorde in prometne znake, preskakovali luže ob Dravi in se ob 16.03 zaleteli v Pristan. In, glej ga vraga, :shock: nikjer nikogar, ki bi vsaj malo dišal po teku. :shock: Sva šli pred vhod, pa okrog v smeri urinega kazalca, pa nazaj, pa še enkrat ločeno vsaka v svoji smeri, da ja nikogar ne spregledamo :hello: ; pa ves čas sva pronicljivo strmeli v vsakogar, ki se je tamkaj pojavil, da je bilo ljudem kar nerodno in so še dolgo preverjali, kaj je narobe z njihovimi oblačili... Pa nič. :nono: No, pol sem jaz divlajala na en sestanek, S* pa na solo tek. Hmm.. :--(




Hja mogoče smo res začeli celo kako minutko prej.V bistvu zato ker pač nikogar nismo več pričakovali,da se bo pridružil.Pol smo pa lepo šli dol ob Dravi proti Koblerju....
Pa včasih so obstajali telefoni veš... :evil: Celo zraven sem ga imel!
 miryam
#66716
No pa sem le preživela, tu pa tam ko je bil kaki breg sem sicer ostala brez sape, pot navzgor po stopnicah je bla tud huda, je pa zato vse odtehtala dobra družba in sladoled, ne vem če se mi je kdaj bolj prilegel.?
Sem pa dobila ful voljo do teka, tak da začnem intenzivno, pazite se me ja :) pa še danes me ne boli čisto nič, nisem strechinga naredla ni blo časa.
Uporabniški avatar
 Z*
#66728
INOT napisal/-a:Pa včasih so obstajali telefoni veš... :evil: Celo zraven sem ga imel!

Nisva imeli telefona, žal. Sva se pa namučili z razmišljanjem, ali obstaja še kje kak drug Pristan ... :idea: Saj veva, da si hotel dekleti čisto zase, pa ste zato predčasno oddivjali, da se slučajno še kdo od kod ne prikaže ... :wink:
 začetnica
#66749
Ja hudica - kako nas niste nasli?
Jaz sem bila ze kake pol ure prej tam - pa nikjer nikogar - sicer pa smo startali okrog stirih - ljudje dragi - dajte me poklicat drugic, da vas pocakamo!

Inot pa kot vedno - najvecji gentleman - ne samo za laufanje, pomaga tudi, ko se hvalim, da bom castila sladoled, pol pa denar v avtu pozabim :oops:

Stenge so se vedno strme kot lani, sem skoraj spustila duso do gor, ampak - kar te ne ubije, te okrepi!

Torej v ponedeljek ob 18 bi slo! Predlagam, da smo vsi v npr. crnih majicah, da bomo barvno usklajeni, pa da se spet ne zgresimo! Al pa se spomnimo za kaki drugi razpoznavni znak!

P.S.: Samo res - v pon. jaz castim pivo pa sladoled!
Uporabniški avatar
 Tatjana
#66750
začetnica napisal/-a:Stenge so se vedno strme kot lani, sem skoraj spustila duso do gor, ampak - kar te ne ubije, te okrepi!


Baje ti je šlo odlično, Inot pa je skoraj dušo spustil ;)
 začetnica
#66753
Tatjana napisal/-a:
začetnica napisal/-a:Stenge so se vedno strme kot lani, sem skoraj spustila duso do gor, ampak - kar te ne ubije, te okrepi!


Baje ti je šlo odlično, Inot pa je skoraj dušo spustil ;)


Hja, Tatjana, ves, mi je Inot nekaj pravil, da sem prepocasna, pa da moram tempo povecat, ce hocem kaj napredovat - samo po moje ga ni skrbela moja fizicna kondicija - ampak je verjetno zelel, da bi vsaj malo pospesila, da ne bi mogla tolko govoriti :lol:

Kar se pa njega tice - mislim, da je neunicljiv!
Uporabniški avatar
 Sebi
#66759
No, pa se javljam še tukaj. Še ena začetnica. Pa ker mi je Tatjana že nekaj pomagala in ker bi šla rada naslednje leto na polovnični maraton. In ker imate vi več izkušenj. A se lahko kdaj pridružim oz. ne vem kako to gre, če niste preveč hitri zame...
Uporabniški avatar
 Tatjana
#66760
začetnica napisal/-a:Hja, Tatjana, ves, mi je Inot nekaj pravil, da sem prepocasna, pa da moram tempo povecat, ce hocem kaj napredovat - samo po moje ga ni skrbela moja fizicna kondicija - ampak je verjetno zelel, da bi vsaj malo pospesila, da ne bi mogla tolko govoriti :lol:

He he, meni dela isto :lol: Ampak če sem nekaj časa tiho, me pa sprašuje, če ne morem več :lol:


začetnica napisal/-a:Kar se pa njega tice - mislim, da je neunicljiv!

Jap, samo zadnje čase res nekaj dosti jamra da ne more, pa da je crknjen, ..., izpreže pa vseeno ne :lol:
Uporabniški avatar
 Tatjana
#66761
Sebi napisal/-a:No, pa se javljam še tukaj. Še ena začetnica. Pa ker mi je Tatjana že nekaj pomagala in ker bi šla rada naslednje leto na polovnični maraton. In ker imate vi več izkušenj. A se lahko kdaj pridružim oz. ne vem kako to gre, če niste preveč hitri zame...


Seveda lahko :D Vedno se prilagajamo najpočasnejšemu - ti naši teki so tak ali tak bolj družabnega značaj (čvek in sladoled), ne pa neki hudi trening.
Uporabniški avatar
 Sebi
#66762
iiiiii :D - super. Bom spremljala forum in se vam pridružim!
 začetnica
#66765
Sebi napisal/-a:No, pa se javljam še tukaj. Še ena začetnica. Pa ker mi je Tatjana že nekaj pomagala in ker bi šla rada naslednje leto na polovnični maraton. In ker imate vi več izkušenj. A se lahko kdaj pridružim oz. ne vem kako to gre, če niste preveč hitri zame...



Sebi - pa mi nismo za nikogar prehitri!
Jaz ze vem za sebe - ker so me v Radencih pol starejsi od mene z lahkoto prehitevali :oops:
Drugac pa se nismo nikogar izgubili - pa vsakogar pocakamo!

Sicer pa - se mi zdi, da bomo morali ustanoviti dve skupini - eno ta pocasno, pa eno, ko bolj na dosezeni cas gleda!

Jaz se bom pridruzila tisti, ki ima rada sladoled! :wink:
Uporabniški avatar
 INOT
#66767
Najlepše na treningu je ker ni treba nič govorit :D
za vse poskrbijo ženske...Samo tu in tam rečeš ja,aha, hm,seveda,ne,mogoče...misliš si pa svoje :twisted: :D
Glavno,da je sladoled na koncu... :D


No šalo na stran..

Lahko rečem samo to,da ste SUPER DRUŽBA in je užitek tečt z vami ! :D
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA