prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
Uporabniški avatar
 Sebi
#66768
Kako to misliš, da za vse poskrbijo ženske? Za govorjenje? Potem sem jaz med njimi...

Jaz tudi padem v sladoledno skupino - ta počasno (če lahko tako rečem) :oops: .
Uporabniški avatar
 INOT
#66770
Sebi napisal/-a:Kako to misliš, da za vse poskrbijo ženske? Za govorjenje? Potem sem jaz med njimi...

Jaz tudi padem v sladoledno skupino - ta počasno (če lahko tako rečem) :oops: .



Kar pridruži se nam naslednjič.Saj v bistvu tečemo zaradi sladoleda :lol:
Uporabniški avatar
 Sebi
#66771
ok - potem je cilj ta pravi.
Uporabniški avatar
 INOT
#66777
Sebi napisal/-a:ok - potem je cilj ta pravi.


Cilji so vedno.Taksni ali drugacni.Vecinoma dosegljivi ce si ne zastavis res prehudih.
Tud ti bos dosegla svoj zastavljeni cilj.Pa Solatka,Miryam,Začetnica...kdorkoli bo pač prišel.Še vsakega smo motivirali in navdušili za tek.Znanja in izkušenj imamo tud dovolj.Sladoleda pa je letos tud baje dovolj za vse :D
Uporabniški avatar
 solatka
#66785
začetnica napisal/-a:Torej v ponedeljek ob 18 bi slo! Predlagam, da smo vsi v npr. crnih majicah, da bomo barvno usklajeni, pa da se spet ne zgresimo! Al pa se spomnimo za kaki drugi razpoznavni znak!

P.S.: Samo res - v pon. jaz castim pivo pa sladoled!


Jz tud, jz tud!!!! :)
A pred Pristanom al kje drugje? Pa kolk časa naj si rezerviram? :wink:
Uporabniški avatar
 INOT
#66787
Hm v ponedeljek spet napovedujejo dež cel dan...
Bomo vidli no kako bo...
Če ne pa-poletje je še dolgo.... :D
Uporabniški avatar
 Sebi
#66935
Jaz že komaj čakam, da vas vidim - mariborske tekače! Dež je pa napovedan do srede...
Uporabniški avatar
 INOT
#66975
Če bo le malo ponehalo naredim par kilometrov ob Dravi....
Uporabniški avatar
 solatka
#66995
Ste potem šli teči?

Tisti, ki imate TV kakšno vreme je napovedano za ta teden? A bo že kaj pred sredo tud kaj sončka pa suhih cest? Al bomo kr obsojeni na življenej med 4 stenami?
Uporabniški avatar
 INOT
#67004
solatka napisal/-a:Ste potem šli teči?

Tisti, ki imate TV kakšno vreme je napovedano za ta teden? A bo že kaj pred sredo tud kaj sončka pa suhih cest? Al bomo kr obsojeni na življenej med 4 stenami?


Nismo šli.Preveč je deževalo.Vmes je sicer nekaj nehalo in sem šel jaz na trening s kolesom (tak fajn me je pralo :D )
Pa zapomni si,ko boš nekaj časa redno tekla ne boš več obsojena na življenje med 4.stenami.Četudi bo slabo vreme te bo potegnilo ven.
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#67010
Zdravo MB band-a
Dva sva se ob 18-h nacrtala pred Pristanom. Deževalo je kar fajn. Ker sem to predvideval (verjetno sem potencialni prerok ?!!), so kopalke prav prišle. Po sistemu "itak boš moker", sva šla raje v Pristan, saj smo se na cesti okopali že včeraj v Jennersdorfu, ko je lilo ko iz čreve.
Denar za sladoled sem dal na stran, za drugič.
LP
:hello:
Uporabniški avatar
 Sebi
#67025
A imate določen termin (na primer vsak torek ob 18h pri Pristanu) ali se sproti dogovarjate kdaj se dobite?
 začetnica
#67125
Glede na to, da se je MB danes zbudil v soncno jutro, predlagam, da bi naredili spoznavno-rekreativni trening - danes na Lentu ob 17.00. Je kaj interesentov?
Uporabniški avatar
 Sebi
#67132
Jaz sem načeloma za.
Uporabniški avatar
 Sebi
#67135
Samo se najbrž prideva samo pokazati, ker sva danes že imeli trening (jaz in moja kosmata prijateljica)... Ali mislite, da je pametno, da grem kot začetnica še na en tek (zjutraj sem že cca. 5 km pretekla)?
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA