prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
Uporabniški avatar
 Samo:-)
#136512
Super! Hvala za nove ideje (plastenke v grmovje, tega se pa še nisem spomnil 8) )

Vidim, da imava kar podobno pot. Kaj ti iz Bistrice prideš laufat okoli Požega? Res bi se lahko kaj dogovorili, jaz sem se začel pripravljat za LM. Maratona še nisem pretekel.

Kdaj imaš naslednjič v planu tek tu okoli?
Uporabniški avatar
 Damijan
#136513
Včasih tudi iz Bistrice, a imam starše na Pokošah, tak da navadno tam
štartam. Ni pa problem do Polskave prit, in kreneva(mo) skupaj.

V bistvu že dolgo nisem bil doli, moja slika je stara že nekaj mesecev.
S podobnim tempom, kot si ga imel ti, se lahko kar kmalu zmeniva.
Več na ZS ali pa email?
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#136638
Damijan napisal/-a:Vèasih tudi iz Bistrice, a imam starše na Pokošah, tak da navadno tam
štartam. Ni pa problem do Polskave prit, in kreneva(mo) skupaj.

V bistvu že dolgo nisem bil doli, moja slika je stara že nekaj mesecev.
S podobnim tempom, kot si ga imel ti, se lahko kar kmalu zmeniva.
Veè na ZS ali pa email?


Mimogrede, kdaj bomo povezali Bistrico in Ruše preko grebena?
Uporabniški avatar
 Damijan
#136642
tek_v_snegu napisal/-a:Mimogrede, kdaj bomo povezali Bistrico in Ruše preko grebena?


Druga polovica avgusta?
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#136644
Damijan napisal/-a:
tek_v_snegu napisal/-a:Mimogrede, kdaj bomo povezali Bistrico in Ruše preko grebena?


Druga polovica avgusta?


Ja zveni izvedljivo...
Se beremo.
Uporabniški avatar
 areh
#147335
Vsi samo po hosti tečete..? Že nekaj časa ne srečam nobenega tekača :?: Hmm..
lpA
Uporabniški avatar
 markor
#147505
Ja zdravo Areh, a ti še sploh živiš?? :rol:
Sicer pa.. pri meni hosta bolj tak-tak, včeraj sem bil "okrog Rač" - in ravno sem se spraševal (glede na temo, po kateri sem laufal), če še poznamo kakšen "štikl" osvetljene ceste / pločnika v naši okolici, po katerem bi bil tek zvečer "prijetnejši"..
Kakšna ideja :?:
lp
m
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#147754
areh napisal/-a:Vsi samo po hosti tečete..? Že nekaj časa ne srečam nobenega tekača :?: Hmm..

No, nocoj ob ca 20.30 si pa rez z rdečo lampo na glavi laufal po glavni cesti. Če ne ti nas, pa vidimo mi tebe :wink:
Uporabniški avatar
 areh
#147784
Res je Zdravc,mater si ko Udba včasih-nič ti ne uide :lol: . Ni šlo prej, sem bil na trgatvi. MarkoR, tekel sem po glavni do Rač, čez cele Rače po osvetljenem pločniku :D do krožnega tam pa pri eni gostilni ostro levo in po samotni asvaltni poljski cesti(neosvetljeni :( )mimo hotinjskuh ribnikov čez osvetljeno Hotinjo vas do glavne cesti in po temi :( do Frama. Ka češ, drugač ne gre. Aja 11,2 km je vse skup. Drugih osvetljenih cest ne poznam.
lpA
Uporabniški avatar
 areh
#153104
Pa dobro, pa sem začel podnevi tud po hostah laufat. No v Framu "ravne" hoste ni :roll: , tak da se bolj po hribih preganjam. No zdejle ravno prišel s trase Fram-Varta-Rotke-preko travnika ob vikendih do začetka asvalta,tam pa strmo desno dol,dol,dol, preko Rančkega potoka pol pa še malo po hostni poti do asvalta pa spet do makadama, mimo Mikuša,v dolino do glavne ceste, malo po glavni pol pa desno mimo nekaj hiš in še okoli ogromne rumene bajte(tole bljižnico mi je enkrat MarkoR opisoval) znova čez Rančki potok mimo spomenika padlim borcem-Varta-Fram. 8,6 km. No enkrat mam namen laufat že do Radizela oz. gostilne Zupanc in potem gor do Šestob.Čakam če se bote zmenli za kako gorsko, da se pridružim če bom imel čas, če ne, se bom pač sam podal kaki vikend na to varjanto.Upam, da ne bom zalutu..spodaj je kar nekaj cest tako da.. :roll:
LpA
Uporabniški avatar
 areh
#155520
Zgleda, da nočete met kolesarjev zravn :roll: pa sem šel sam, že drugič, danes do Slivnice, mimo Zupanca gor pa po makedamki do Šestob,po cesti dol do Ranč, mimo Jegliča po planinski poti do Framskega potoka,mimo ribogojnic domov.Madona, tam okol motkros steze sem malo lutal takoda vsega skup nanesli 15km. Priznam, da me mal noge bolijo 8) .Mater je fajn po hosti laufat!
lpA
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#155598
Ej, @Areh
z veseljem bi laufal s tabo to traso, pa se trenutno spet malo navajam laufat v nizkih obratih zaradi poškodbe v desnem stegnu. Dodatno pa me je upočasnila še operacija na ušesu. Enkrat ti moram pokazat pravo špuro od Zupanca do Šajsdob. Seveda potem po stari navadi še :toast:
Uporabniški avatar
 klatez
#155796
areh napisal/-a:Zgleda, da nočete met kolesarjev zravn :roll: ...

Ma daj no - ti kolesar... :wink: Na biciklu te še nisem videl v živo... :roll:

areh napisal/-a:...Mater je fajn po hosti laufat!...

Tudi po cesti je. :wink:
A hočeš debato, kaj je bolje (kot npr. cestno ali gorsko kolesarjenje)? :roll:
Jaz prisegam na kombinacijo obojega... :wink:
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#155801
klatez napisal/-a: A hočeš debato, kaj je bolje (kot npr. cestno ali gorsko kolesarjenje)? :roll:
Jaz prisegam na kombinacijo obojega... :wink:


To dečki
Malo ceste in malo gozdne poti pa bomo kmalu okrog
Seveda govorimo na TF o laufanju :D in :toast:
Uporabniški avatar
 areh
#155866
klatez napisal/-a:
areh napisal/-a:Zgleda, da nočete met kolesarjev zravn :roll: ...

Ma daj no - ti kolesar... :wink: Na biciklu te še nisem videl v živo... :roll:

areh napisal/-a:...Mater je fajn po hosti laufat!...

Tudi po cesti je. :wink:
A hočeš debato, kaj je bolje (kot npr. cestno ali gorsko kolesarjenje)? :roll:
Jaz prisegam na kombinacijo obojega... :wink:

Ej,letos si me vidu enkrat spomladi v Bistrci;-),se spomniš?
Sicer pa do "usodnega" 8.12. bom samo tekel in nč kolesaril, saj bom pol imel predpisano terapijo kolesarjenje in najbrž prepoved teka.Res pa da letos nisem nagonil več kot 1800km :oops: Sem pa v 192ur(nov-nov) vsega treninga skupaj povečal delež teka.ja kar se tiče pa cesta-gozd, pa je pr men tako da po temi tečem po cesti, podnevi pa rajši po hosti(zadnji čas).Klatež, v nedeljo se pa itak vidmo na Pohorju, ne?
sej vem,da me boš kregal zakaj ne na kolo, ampak danes grem spet tečt proti Pohorju.Najbrž kr Fram-Slivnica-Šestdobe-Meglič-Fram.To je to. Ob kakih 15:00.Anyone?
lpA
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA