Stran 1 od 11

Peš na Pohorje - sezona 06/07

OdgovorObjavljeno:15 Nov 2006, 11:31
Napisal/-a klatez
Najprej debata iz teme Vzpenjača - hotel Bellevue, Maribor, 12.11.2006

klatez je napisal/a:
Tako, zdaj pa je dovolj...
Torej je kdo za to, da ponovimo zadevo ta vikend?
(če bo vreme)

ZdravkoC je napisal/a:
Z veseljem, čuj. Samo si pozabo, da je ta vikend Palmanova.
Predlagaj en teden kasneje - v soboto ob 10h npr. da spijemo pir pa smo še do kozila doma.
Še boljši predlog ... iz Pohorja se spustimo v Radizel, dam za pir ... Čuj, daj odpret novo temo, pa se nas bo menda kaj nabralo.

ZadniKING je napisal/a:
Moja malenkost se bom do konca leta še ene par krati povzpel gor na Pohorje! Proti družbi pa načeloma tudi nimam nič proti!! Z drugo besedo: seveda sem za! Ali prosto po Đoletu: "Računajte na me..."
Varianta s spustom v Radizel pa pride v poštev le v primeru, če mi bo omogočen še en panoramski sprehod po motocross stezi... Ob strokovnem vodenju koga, ki se na tamkajšnje brege spozna dovolj dobro, da ne bojo kak gospod kmet streljali name, čes da jim gazim po njihovih njivah...

areh je napisal/a:
Drugače hodimo kolesarji od vzpenjače na Belvi ob nedeljah ob 10.00 uri. Več al manj vsako nedeljo kdo pride.
lpA

klatez je napisal/a:
No, evo! Da ne bomo komplicirali, predlagam kar naslednjo nedeljo 26.11. ob 10h pri vzpenjači.
Lahko pa tudi kdaj gremo iz Radizela - ponudba je mamljiva.
Je pa fajn, da se vedno vrnemo na izhodišče, da ni potem problema z logistiko (kako priti do avta).

areh je napisal/a:
Ja, okej, se bomo spoznali "tekači" in "kolesarji". Ja, kolesarji hodimo gor, upam, da vi ne tečete. Drugač pa se strinjam da bi bila dobra tema -Peš na Pohorje- za take in podobne pogovore in zmenke na forumu Podružnica Maribor!
lPA


Tako, sedaj pa navali narod...

Peš na Pohorje - 26.11.2006

OdgovorObjavljeno:15 Nov 2006, 11:41
Napisal/-a klatez
Nedelja, 26.11.2006 ob 10h, pri vzpenjači:
1. Klatež
2.
3.

OdgovorObjavljeno:15 Nov 2006, 11:44
Napisal/-a areh
Nedelja, 26.11.2006 ob 10h, pri vzpenjači:
1. Klatež
2. Jz
3.
lpA
ps Nisi mi odgovoril, a laufate gor ali hodite?! Mi , s kolesarskega foruma, ki se že zdaj dobivamo, namreč hodimo gor okoli ure :wink: .

OdgovorObjavljeno:15 Nov 2006, 14:15
Napisal/-a klatez
Jaz bom kar hodil - grem namreč prvič :oops:

Naslednjič pa... :roll:

OdgovorObjavljeno:16 Nov 2006, 10:51
Napisal/-a areh
Ta teden bo itak dež. Upam, da bomo imeli ob dogovorjenem terminu več sreče z vremenom.Klatež, kako to misliš prvič peš na Pohorje :?:
Aja, pa ne se vstrašit, jaz ponavadi s sabo vzamem še pasjega sina. Ni hudi.
LpA

OdgovorObjavljeno:16 Nov 2006, 13:11
Napisal/-a klatez
areh napisal/-a:Ta teden bo itak dež. Upam, da bomo imeli ob dogovorjenem terminu več sreče z vremenom.Klatež, kako to misliš prvič peš na Pohorje :?:
Aja, pa ne se vstrašit, jaz ponavadi s sabo vzamem še pasjega sina. Ni hudi.
LpA


Ja nisem iz Maribora, pa še nisem šel peš od vzpenjače do Belvija. Na Pohorju pa sem seveda že bil (tudi peš). :wink:
Tekom na Pohorje pa sem se izogibal predvsem zaradi spusta in problemov s koleni.

Sicer pa se sedaj kar v dveh temah pogovarjamo o tem :twisted:!
Da se ne bo pri tako intezivnem dogovarjanju tresla gora, rodila pa miš (beri vse skup padlo v vodo ali pa dež odplaknil) :nono:.

OdgovorObjavljeno:16 Nov 2006, 22:15
Napisal/-a ZdravkoC
klatez napisal/-a:Sicer pa se sedaj kar v dveh temah pogovarjamo o tem
Ja, ne vem, kako to, da sem nadaljeval tam, če sem sam predlagal novo temo ... evo ... prelepljeno

Zdravo dečki in ... Z*
V nedeljo (naslednjo) se verjetno vidimo ob 10h.
Moj predlog je bil, da bi iz Bellevue-ja krenili dol po daljši progi (ca 13 km), ki bi se končala v Radizelu. Progo bi tako spoznali navzdol. Prevoz nazaj do spodnje vzpenjače bi organiziral jaz - z lahkoto. To je samo predlog, se še dogovorimo. Drugič bi lahko krenili iz Radizela navzgor po isti progi ali po drugi, saj jih je veliko.

Glede tempa pa, kakor kdo, jaz bom probal navzgor čim hitreje, npr. vsaj 45 min. če bo še kdo za. Drugače pač 1 urca, tudi super.

OdgovorObjavljeno:16 Nov 2006, 22:30
Napisal/-a ZdravkoC
ZadniKing je napisal (v drugi temi):
Varianta s spustom v Radizel pa pride v poštev le v primeru, če mi bo omogočen še en panoramski sprehod po motocross stezi... Ob strokovnem vodenju koga, ki se na tamkajšnje brege spozna dovolj dobro, da ne bojo kak gospod kmet streljali name, češ da jim gazim po njihovih njivah

Čuj, saj se motokros ne vozi po njivah. Progo si lahko ogledamo, če bo kdo začel streljat, ti pa prav pride, če znaš hitro letet. Saj poznaš ono iz druge svetovne vojne, ko sta bila Mirko i Slavko v strelkem jarku, pa streljata na Nemce. Naenkrat pa pravi Slavko: "Mirko, pazi metak!" Mirko skloni glavo in pravi: "Hvala Slavko, spasio si mi život."

OdgovorObjavljeno:18 Nov 2006, 08:11
Napisal/-a 50cent
Jutri 18.11 gre kdo gor do Belvija?
Bi se vam kot novinec pridružil, pa bi služil kot "zajec" s to razliko, da bom odzadaj in upočasnjeval tempo :oops: ....aja...pa za rundo bi tudi dal :D

Ups :oops: ....jutri 19.11

OdgovorObjavljeno:20 Nov 2006, 07:42
Napisal/-a areh
Kolesarji so bli-brez mene-drugač pa po planu se dobimo to nedeljo.
LPA

OdgovorObjavljeno:24 Nov 2006, 10:44
Napisal/-a areh
Pol v nedeljo ob 10.00 nad parkiriščem-na začetku makadamke! Moj razpoznavni znak bo črn labradorc, ki naskakuje mimoidoče (od veselja). :wink:
lpA

OdgovorObjavljeno:24 Nov 2006, 18:18
Napisal/-a 50cent
OK Jaz pridem, bom "pacemaker" :oops:

OdgovorObjavljeno:25 Nov 2006, 11:48
Napisal/-a ZdravkoC
Torej, ob 10h. Namesto pesa pa bom vzel s seboj nahrbtnik in pohodne palice. :juhuhu:

OdgovorObjavljeno:25 Nov 2006, 17:19
Napisal/-a 50cent
ZdravkoC, upam, da nam neboš z palicami diktiral tempo tako kot pastirček svoje ovčke s šibo. :D :D

Jaz pa nebom mel zraven ne pesa, ne nahrbtnika in ne palic.......bom pa vzel denarnico zraven 8)

OdgovorObjavljeno:25 Nov 2006, 20:47
Napisal/-a areh
Kolesarjev bo kar dosti. Zgleda da se obeta "božja pot".
lPA