prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
Uporabniški avatar
 Tatjana
#80255
50cent napisal/-a:Lepo sem se imel..... :D Hvala vsem za prijetno družbo....pa upam, da še kdaj.

Lp


Enako! :D
Uporabniški avatar
 INOT
#80259
Tudi jaz in Sebi se vam zahvaljujeva za družbo.Zdravko tebi bo pa žal za ono rebrco. :wink: Danes jo bo pa dobil nekdo drug... :lol:
Uporabniški avatar
 Damijan
#80266
INOT napisal/-a:Zdravko tebi bo pa žal za ono rebrco. :wink: Danes jo bo pa dobil nekdo drug... :lol:


...in z nje naredil :ignore: ?

Ja, prvi korak je bil storjen... Niknejmi so dobili face, upam, da se še kdaj dobimo, al na drinku al pa v patikah.
Uporabniški avatar
 Tatjana
#80272
Zdravko, kdaj jih boš dal gor?
Uporabniški avatar
 Damijan
#80274
Eeem, zaradi mene jih kar doli pusti!

Na ZS sem ti poslal mail naslov, se priporočam tam...
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#80275
Evo, vse je gori.
če kdo hoče, ga lahko tudi skenslam. :arrow: :?:
zdaj pa :shock:
Uporabniški avatar
 Damijan
#80282
Super si ti to zrihtal, Zdravko!
Uporabniški avatar
 klatez
#80284
Maaaa smo lepi! :--
Drugače pa super, da smo se dobili in...
Bo še treba kdaj ponoviti.

Edino, kar me malo skrbi - že drugič ta teden so me vrgli iz gostilne (baje naj bi jo že zaprli in so kelnarce hotele iti domov...). :roll:

Čuj, Ero kje si bil?
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#80286
INOT napisal/-a: ... Zdravko tebi bo pa žal za ono rebrco. :wink: Danes jo bo pa dobil nekdo drug... :lol:

Upam, da bo prišla v božje roke. Iz ene same male rebrce lahko naredi veliko podajalko jabolk - na dolgih nogah - kar je za tek OK ... a ne mladina, da je to OK :shock: :cast1:

Damjan napisal/-a: ...in z nje naredil ?

Kaj? Če jo dobi sosedov Floki, bo nrdil en drek iz tega. :rol:
Uporabniški avatar
 IvanČ
#80291
Bilo je prijetno v vaši družbi. Hvala vam, še bo treba ponovit :clap:
Zdravko slike so OK. čeprav ne ven kan sn gledo na skupinski sliki :roll:

Vsem skupaj vesel božič in srečno novo leto ( ter čimveč šrota v denarnici - mislin ojrekov )
Uporabniški avatar
 INOT
#80292
ZdravkoC napisal/-a:
INOT napisal/-a: ... Zdravko tebi bo pa žal za ono rebrco. :wink: Danes jo bo pa dobil nekdo drug... :lol:

Upam, da bo prišla v božje roke. Iz ene same male rebrce lahko naredi veliko podajalko jabolk - na dolgih nogah - kar je za tek OK ... a ne mladina, da je to OK :shock: :cast1:

Damjan napisal/-a: ...in z nje naredil ?

Kaj? Če jo dobi sosedov Floki, bo nrdil en drek iz tega. :rol:


Jebemti kaj vse rata iz ene rebrce :roll: Boljše,da sem jo jaz včeraj pojedel :D
Uporabniški avatar
 50cent
#80297
Ni kaj lepi smo 8)
Zdravko.....oprosti, da sem spet po polnoči na forumu :P ampak prej nisem mogel priti do računalnika :)

Lp
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#80299
50cent napisal/-a:Zdravko.....oprosti, da sem spet po polnoči na forumu :P ampak prej nisem mogel priti do računalnika

OK oproščeno... ampak to, kar si napisal zadnjič, lahko opere samo kri al pa gajba pira ... sicer pa še dobro, da to ni bilo mišljeno ...
Oprosti Ata......nebom več


... za mene ... čuj pubec :nono:
Je pa lepo, jaz vedno pravim hčerki "spoštuj starše" :cast1:
Uporabniški avatar
 Sebi
#80323
Zdravko: ime slike stari borci :D :D :D :twisted:

Lep Božič vsem!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA