prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#79892
Zdravo Štajerci in okolica

:arrow: predlagam, da se pred novim letom srečamo za kakšno urco
:arrow: vsi, tudi tisti, ki se ne poznamo, da se spoznamo vsaj tako
:arrow: tudi vsi stari borci, ki se skorajda več ne javljajo
:arrow: javite, če ste za to in
:arrow: predlagajte kraj - lokal
:arrow: predlagajte dan ali dva, npr. v torek, ko pri Račjem dvoru odlaufate, mogoče ob 18.00
:arrow: predlagajte teme čveka - da se v naslednjem letu bolje organiziramo - saj smo te vendar TF-jevci, za katere je dobra organizacija temelj druženja
:arrow: pa še sami se kaj spomnite
:toast: :toast: :toast: :TF) :toast: :toast: :toast:
Uporabniški avatar
 50cent
#79905
:arrow: Ideja je itak super in sem takoj za :)
:arrow: tudi jaz bi rad spoznal več TF-ovcev iz našega konca :)
:arrow: stari borci bi pa absolutno prišli v poštev na srečanju, da bi lahko nam "mladičem" in začetnikom v tem športu malo predstavili majhne skrivnosti in zvijače kar se teka tiče, saj se bomo tudi mi z njimi slej ko prej soočili in bi ob pomoči izkušenejših lažje premagovali ovire :)
:arrow: evo jaz se javljam 8)
:arrow: vsak svojo oštarijo hvali.....jaz sem za pohorsko kavarno ali pa promenado, kjer imajo 46 različnih vrst čaja(kot da bomo čaj pili na srečanju :rol: ....pa še natakarja poznam, ki bi nam brez problema rezerviral par miz 8)
:arrow: čas bi bil najbolj primeren seveda zvečer :wink:, ker pa imam zelo razgiban delovnik, kar sedaj povem, da bi lahko prišel(ta teden ki prihaja) v ponedeljek, pa čet. in petek. Torek in sreda njet možno :cry:
:arrow: teme čveka pa bi itak bile vse možne variante glede teka.... kot sem napisal bi predvsem rad zvedel od starejših(izkušenejših) tekačev, njihove izkušnje pri teku kar se dihanja tiče, potem kako se psihično pripraviti za premagovanje razdalj(42 in več), mogoče slabe strani teka :shock: , seveda po parih :toast: se lahko tudi pogovarjamo, kako se postavlja tegola na vrtu od sosedov :rol:
:arrow: no tako...jaz se ne spomnim več kaj dosti kar bi lahko še rekel oz. nakladal 8)

Mejte se.... in ne pozabite mi TFovci... :pivo:

PS: ZdravkoC, mi pa se itak jutri ob 10.00 vidimo pod Pohorjem :?: Seveda če nebo abraham prehud :twisted: !!
Uporabniški avatar
 INOT
#79909
Evo ga mene tam, samo rečte kdaj in kje :lol:
Pa upam,da ne bom ravno takrat v nočni :evil:
Uporabniški avatar
 haupi
#79912
evo mene tud...sam rečte kje pa kdaj...

Lp
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#79947
:arrow: Pa povejte, ste za ta teden, ali naslednji? Mogoče se zmenimo za ta četrtek?
:arrow: Katera ura bolj ustreza 18 ali 19? Pa recimo ob 19h?
:arrow: Pa naj 50cent zaposli svojega kelnerja - samo naj poda bolj točne koordinate lokacije!
:arrow: Me veseli, da si/se se/je INOT oglasil! Mogoče se oglasijo še solatka, motovolčica pa še kak repinceljček?
:arrow: Kje ste ostali/e MB/okolica forumovci? Javite se!
:arrow: Pa v Slovenski Bistrici imamo neke brzinske tekače - pa bi menda ja ne bilo pretežko (prenevarno) prit na kakšen pir :driver:
:arrow: Dajmo, tema je odprta, časa pa z'lo malo. Da nemo padli na izpitu, čuj?
Uporabniški avatar
 klatez
#79972
Hoj!

Ste pa res trofli dan - četrtek je še edini dan ta teden, ko nimam nobenega zaključka.
Sicer pa se za čvek in kakšno pijačo vedno najde čas.
Samo meni bolj pašejo čim bolj pozne ure (recimo ob 21h, je treba prej otroke dati spat).
Uporabniški avatar
 50cent
#79992
Kratek rezime do sedaj.......
Dobili bi se v četrtek
ob 20.00uri(zlata sredina :) )
Lokacija:..dajte par predlogov, da nebom samo jaz pritiskal :P
Sodelujoči(zaenkrat):
1. ZdravkoC
2. MiroR(?)
3. INOT
4. haupi
5. klatez
6. 50cent....
7. Tatjana

Dajmo to malo hitreje, jutri moramo imeti lokacijo in čas fiksen :)...sreda najkasneje :?

Lp
Nazadnje spremenil 50cent, dne 18 Dec 2006, 22:18, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Tatjana
#80000
Da ne boste sami fantje, pridem še jaz ;)

Kaj pravite na Tratorio Padrino pri 2. gimnaziji?
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#80009
Tatjana napisal/-a:Da ne boste sami fantje, pridem še jaz ;)

Kaj pravite na Tratorio Padrino pri 2. gimnaziji?

Odlično, samo pričakujemo, da boš kakšno mizo rezervirala?!
:clap: :toast: :argue:
Uporabniški avatar
 Kunguruj
#80012
Zdravo

vidim, da vam na srečanju primanjkuje moških :D :D pa še jaz pridem :D
Mene še ne poznate, sem Andrej oz. Kunguruj in tudi rad laufam. res bi bilo lepo, da se bi enkrat malo dobili, da vidimo kaj se tu pri nam dogaja. Res je malo žalostno :( , kar precej folka vidim ko teka po in okrog Maribora, organizacija štajercev vsaj tu na tekaškem forumu pa je bolj klavrna. Lepo bi bilo, da se dobimo, kaj spijemo in vidimo, če obstajajo kakšne možnosti, da se kaj naredi oz spremeni. Sigurno se bi kaj dalo.

Vidim, da se bi dobili v četrtek, ne vem še če bom lahko prišel, bom pa še definitivno kaj na forumu, tako da smo v stiku.

LP
Uporabniški avatar
 INOT
#80013
Četrtek bi bil tud zame ok.Priletim direkt iz službe.Pa še boljšo polovico bom skušal prepričati,da pride.
 RudiV
#80019
Čuj..
kaj te je pubeci...
če nebi bila prepozna ura bi še jaz prisopihal iz "Punkve"
res bi se morali spoznati Štajerci, saj brez nas ne mine nobeden tek!
Hej kaj pa Zvone, Jani, Stane in ostali ultraši, se vidimi pa rečemo kiro?
Dajmo se dogovorit kako uro prej kot je sedaj predvidena!
Pa zdravja vsem iz energetske Šalepke doline!
lp, rudi
Uporabniški avatar
 Sebi
#80020
Pridem Tatjani družbo delat, da ne bo edina punca...

@Inot: boljša polovica :oops:
Uporabniški avatar
 50cent
#80026
No danes že lepše kaže vse skupaj,le malo vas je treba z šibo po nagi riti :P
Torej...sodelujoči(zaenkrat):
1. ZdravkoC
2. MiroR
3. INOT
4. haupi
5. klatež
6. 50cent
7. Tatjana
8. Kunguruj(brez izgovorov :? )
9. RudiV
10. Sebi

Lokacija...trenutna....
http://zemljevid.najdi.si/search.jsp?q= ... &gy=156364

Če so kakšne druge želje...kot je rekel ZdravkoC...debata je odprta.....
Še za čas se dajmo dogovoriti.....vsak ima individualne želje pa bomo se zbrali takrat ko bo večina za določeno uro.....
Bom kar prvi....jaz bi lahko ob 19.00 ali 20.00 ali 21.00.....prej ne, ker grem na predbožično večerjo oz. pozno kosilo v mehiško restavracijo 8) :P
Sicer pa kaj kompliciram, od 19.00 ure dalje računajte name 8)


PS:............. :pivo:
Uporabniški avatar
 Tatjana
#80027
Bom naredila rezervacijo, ko bomo približno vedeli koliko nas bo. Edino za uro se še moramo zmeniti - ob 19h ali 20h? Meni bi bilj pasalo ob 19h ;)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA