prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#118760
Kaj bo treba novo temo odpret, ali bomo kar tu gor pisali?

Zimsko prečenje Pohorja 2008

Predlog:
:arrow: krenemo v soboto (ali nedeljo) 23.2.2008
:arrow: zbor kandidatov iz MB smeri kot običajno v Radizelu ob npr. 5.00
:arrow: prevoz v Sl. Gradec ali Dravograd - kjer bo štart
:arrow: na koncu cilj v Radizelu

Borza je odprta :wink:
Uporabniški avatar
 50cent
#118762
:arrow: zanimivo :wink:
:arrow: mikavno :)
:arrow: neroden datum (vsaj zame) :(
:arrow: sicer pa....itak še nisem "perajt" tak da nevem zakaj se oglašam.......grem jaz rajši spat :-(( :-(( danes je liga na Pohorje.



Lp :)
 Simona T
#118813
Super zadeva, žal pa meni ne ustreza vikend.
No pa kdaj drugič kje drugje. Zdravko glej, da ne pozabiš na mene, ko boš še kaj planiral :wink: .

LP
Simona
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#118817
Simona T napisal/-a: ... žal pa meni ne ustreza vikend...

:arrow: škoda Simona, sem pričakoval, da boš zraven, pa da bo Marjan enkrat vgriznil v pohorski sneg :D

@50cent se tudi ven vleče, ker se špara samo še za ligo

@miroR je danes na ligi povedal, da bi mu petek bolj ustrezal

@Zvone pravi, da bo glede petka še razmislil med tednom

:arrow: in kje ste ostali :?:
Uporabniški avatar
 zlopi
#118831
ZdravkoC napisal/-a:@miroR je danes na ligi povedal, da bi mu petek bolj ustrezal
@Zvone pravi, da bo glede petka še razmislil med tednom
:arrow: in kje ste ostali :?:


... v petek bi se še jaz pridružil.

Lp. zlopi
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#118840
zlopi napisal/-a: ... v petek bi se še jaz pridružil.


Odlično, spremljaj temo, da vidimo, kako se bo zadeva odvijala.
Uporabniški avatar
 tini
#118955
No, ce bi bila zadeva v petek, bi morda tudi mene zanimalo..

Zdravko, daj postrezi se z par podatki o trasi - za tiste, ki Pohorja se videli nismo (razdalja, vis.m., podlaga ipd..). :wink:
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#118956
tini napisal/-a: Zdravko, daj postrezi se z par podatki o trasi - za tiste, ki Pohorja se videli nismo (razdalja, vis.m., podlaga ipd..). :wink:


Prejšnjo zimo smo šli iz Slovenj Gradca do Maribora (Radizela). Največ izveš na peti strani te teme, kjer so poročila. Čas, razdalje, višine ...
Zvone predlaga letos start v Dravogradu, kar baje za slabi dve uri podaljša pot.
Tek čez Pohorje je fantazija, saj Pohorje je zakon.
Ko se enkrat povzpneš ni več spuščanja v nižino, temveč le gore-dole (glej profil, ki ga je Damjan prilepil na strani 5).
Tek po kopnem, po steptanem kompaktnem snegu in malo gaženja - odvisno od razmer.
Vodja prečenja je Zvone (upam, da bo potrdil).
Vsak je odgovoren za svojo pripravljenost, vendar je skupina vedno homogena. Če pa želi kdo teči naprej, je to njegova stvar.
To, da Pohorja ne poznaš, je pa že čas, da se konča.
LP :D
Uporabniški avatar
 semjul
#118973
:D

Vesel bi bil, če bi odhod iz Dravograda pustili za drugič, ko se vam pridružim.Tokrat zaradi obveznosti, res ne gre, me pa srce močno vleče, sploh po zadnji izkušnji s super teamom, in po izhodiščnem bregu v Dravogradu, katerega nam je pokazal Zvone.

Vsekakor pa vam želim lepo pot, veliko truda in veselje ob koncu ko boste za trud popolačani. :wink:
Uporabniški avatar
 INOT
#118978
Veliko užitkov na poti! V petek sem žal v službi.
#119035
Pozdravljeni!

Žal, načrtovano prečenje Pohorja v petek 22.2.2008 čez dan (za mene) odpade (službene obveznosti)

Ampak, obljubljen lep sončen vikend je nekako potrebno izkoristiti:

Razmišljam, da bi se na prečenje Pohorja (od Maribora do Dravograda) podal v soboto 23.2.2008 (štart v petek zvečer ob polnoč).

Predlagam naslednjo varianto:

1. štart: Maribor, petek 22.8.2008 zvečer ob 24 h pri spomeniku (začetek SPP- slovenske planinske poti (enka)).Tako bi do jutra prišli do "razglednega dela poti" in ob "obljubljenem sončnem dnevu" bi nadaljevanje dneva bilo prav "pravljično".

2. Prihod v Dravograd predvidoma okrog 14 (15 h)- odvisno od pogojev za tek in hojo.

3. Dalo bi se mogoče ujeti še kakšen (avtobus) za MB, da nam ni potrebno koga "zadolževati" za prevoz v MB.

4. Če bomo imeli še energije, volje in še kaj, lahko izkoristimo ostanek dneva (do teme) za vzpon na Košenjak, ali še naprej (o tem potem).

To je "predlog". Prosim še za vaše komentarje in predloge.

Lep dan še naprej! Zvone

P.S. V vednost, da vas ne bi zavajal: še ni sto procentno, da bom se tega
prečenja tudi udeležil, toda prepričan sem, da tudi brez mene ne boste imeli težav z navigacijo do Dravograda.
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#119060
Jaz sem za to varianto
Luna bo močna
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#119149
Zgleda, da ni velike gužve :D
Uporabniški avatar
 zlopi
#119153
zlopi napisal/-a:
ZdravkoC napisal/-a:@miroR je danes na ligi povedal, da bi mu petek bolj ustrezal
@Zvone pravi, da bo glede petka še razmislil med tednom
:arrow: in kje ste ostali :?:

... v petek bi se še jaz pridružil.


... žal imam v soboto druge nujne obveznosti do moje hčere.
Veliko pohorskih užitkov želim vsem hrabrim sodelujočim in nasvidenje ob prihodnji priliki.

Lp, zlopi
#119218
zvone napisal/-a:Pozdravljeni!

Žal, načrtovano prečenje Pohorja v petek 22.2.2008 čez dan (za mene) odpade (službene obveznosti)

Ampak, obljubljen lep sončen vikend je nekako potrebno izkoristiti:

Razmišljam, da bi se na prečenje Pohorja (od Maribora do Dravograda) podal v soboto 23.2.2008 (štart v petek zvečer ob polnoč).

Predlagam naslednjo varianto:

1. štart: Maribor, petek 22.8.2008 zvečer ob 24 h pri spomeniku (začetek SPP- slovenske planinske poti (enka)).Tako bi do jutra prišli do "razglednega dela poti" in ob "obljubljenem sončnem dnevu" bi nadaljevanje dneva bilo prav "pravljično".

2. Prihod v Dravograd predvidoma okrog 14 (15 h)- odvisno od pogojev za tek in hojo.

3. Dalo bi se mogoče ujeti še kakšen (avtobus) za MB, da nam ni potrebno koga "zadolževati" za prevoz v MB.

4. Če bomo imeli še energije, volje in še kaj, lahko izkoristimo ostanek dneva (do teme) za vzpon na Košenjak, ali še naprej (o tem potem).

To je "predlog". Prosim še za vaše komentarje in predloge.

Lep dan še naprej! Zvone

P.S. V vednost, da vas ne bi zavajal: še ni sto procentno, da bom se tega
prečenja tudi udeležil, toda prepričan sem, da tudi brez mene ne boste imeli težav z navigacijo do Dravograda.


Pozdravljeni!

Zdaj pa bi že bil čas za kakšno dokončno odločitev!

Varianta - štart danes zvečer (ob 23 (24) h) v MB in potem čez Pohorje proti Dravogradu ...

Potencijalno, oz resno zainteresirani:

1.

2.

3.

4.


Lep dan še naprej! Zvone

P.S. Priznam, da se še nisem dokončno odločil (imam določene obveznosti ...)
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA