prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
Uporabniški avatar
 miroR
#82810
Ni kaj dosti več za dodati. V glavnem zelo zadovoljen in vesel,da nam
je uspelo :laola .Posebej se moram zahvaliti Zvonetu ,ki nas
je zelo uspešno vodil po Pohorskih dolinah in strminah.Sam,kaj večje
krize nisem imel,saj sem bil dobro pripravljen :hehe: ,kar mi daje
še večjo vzpodbudo,da dosežem cilje, ki sem si jih za letos zadal.
Upam,da še kakšno tako turo še ponovimo,seveda še v večjem
številu :TF) .

:lauf:
Uporabniški avatar
 klatez
#82816
ZdravkoC, super poročilo! Moje bo (če bo), ko bom imel malo več časa...

Evo nas:
Slika

Ostale fotke pa so tule: http://www.email.si/apps/es_gallery/a.php?id=31619
Nazadnje spremenil klatez, dne 08 Feb 2007, 01:09, skupaj popravljeno 4 krat.
Uporabniški avatar
 Dule
#82836
Tudi moj :cast: :cast: :cast: zimskim junakom Pohorja.

Hvala za poročila in slikce (jih požiram) :!:

Jaz čakam na nekoč na idealne razmere... :oops:
Uporabniški avatar
 mirko1
#82837
sedaj mi je še huje, ko vidim kaj sem zamudil. čestitke vsem.
lp ,mirko
 Rok_E
#82839
Najprej bi se zahvalil bataljonu da ste me vzeli seboj še posebaj ZdravkuC in njegovi ekipi(družini) za logistiko in slastno večerjo + sladico.

Glede da vremenska napoved za praznik ni najboljša sem se odločil da grem na jutranji praznični tek.
Trasa:Maribor(Arena)-Areh-Trije Kralji-Slov. Bistrica (cca.35km lahko tudi več)
Datum:četrtek zjutraj,
Vreme:ni pomembno

Če bi se kdo pridružil doborodošel!
Uporabniški avatar
 haupi
#82898
Zdravo mojstri...najprej čestitke za tale podvig.

Glede četrtka pa bom jutri videl točno napoved, ker neke hude opreme nimam v Mariboru za dež, sm na žalost vse v Velenju pustu. Se javim jutri.

Lp
haupi
Uporabniški avatar
 zvone
#82911
Pozdravljene "pohorske grče" in "gorenjski nagelj (Simona)"!

Da tudi jaz kaj dodam (če je sploh še kaj možno) o našem uspešno izvedenem zimskem teku
čez zasneženo Pohorje.Čeprav "zbrani z vseh vetrov" in "v zadnjem trenutku" smo delovali kot eden.
Nekateri smo se spoznali šele na štartu, toda to na teku ni bilo videti ali zaznati.
Na koncu izpadlo je kot da smo imeli "redni 10 km trening tek " in ne 10 urno prečkanje zasneženega Pohorja...
Kaj naj rečem po vsem?: Vsekakor nepozabno! V res veliko veselje mi je bilo biti v vaši izjemni družbi.
Hvala vsem, predvsem pa Zdravkotu C. in njegovi Anki za toplo pogostitev.

Lep in aktiven konec vikenda vam želim! Zvone

P.S. Ko bo kaj več časa, se spet dobimo.


.
 Simona T
#82989
Veseli me, da sem se lahko pridružila tej ekipi čez Pohorje. Čeprav sem bila doma skeptična, kako se bo to izšlo med samimi "hudimi" fanti, moram reči, da je bilo super :D .
Zato fantje še enkrat hvala za prjetno družbo in uvidevnost pri diktiranju tempa.

Zdravko in Anka, vama pa hvala, da je ta (tak) dan sploh "obstajal". Zaradi dobre ideje, ki je bila podprta z dobro logistiko ter na koncu okusne hrane :clap: , smo bili deležni še enega lepega trenutka.

Z veseljem še kdaj.

LP
Simona
Uporabniški avatar
 Damijan
#83064
Rok_E napisal/-a:Glede da vremenska napoved za praznik ni najboljša sem se odločil da grem na jutranji praznični tek.
Trasa:Maribor(Arena)-Areh-Trije Kralji-Slov. Bistrica (cca.35km lahko tudi več)
Datum:četrtek zjutraj,
Vreme:ni pomembno

Če bi se kdo pridružil doborodošel!


Da obelodanim: v četrtek smo ob 6,00 skupaj z Rokom in Haupijem tole zadevo v malce korigirani različici tudi izpeljali. Smer: Bistriški Vintgar - Areh - okoli Žigartovega vrha proti Šumiku - Vintgar. Odlično vreme (veter ni motil), snega še manj, kot zadnjič, luštna proga, dolga cca. 36 +/- max. 1km. Matej, drugič pa povej, da si Haupi... Nisem skužil vse do večera! Upam, da si užival na poti skozi Vintgar ter da noga ne trpi preveč.

Še kdaj, ne?
Uporabniški avatar
 haupi
#83071
Ka naj rečem. Naj bo vsak teden 1 tak praznik, ko je bil včerajšnji dan. Zjutri smo še v čisti temi odtekli v moje neznano-Rok hvala za lučko. Še dobr da nismo pri Inpolu štartali bi nas delavci tk čudno gledali tk ko sm jst njih ko so se spravlali v službo (na kulturni praznik?!...). Hitro prebijanje čez Vintgar, poba sta ga kr žgala, jst pa za njima kokr se je le dalo. No kmal smo pršli na cesto proti Trem kraljem pa Arehu, tam pa se je začel najbolj prijeten del včerajšnjega prazničnega teka-tek po snegu. V hotelu na Arehu še kratko praznjenje odvečne tekočine in polnjenje zalog vode, nato pa nazaj proti Bistrici. Tu pa se je začela moja borba z bolečim stopalom.

Poba hvala za tak lep tek in še lepši praznik.

Dans noga že velik manj boli. Upam pa da bo jutri že taprava, da bom lahk šel kaj mal krajšega odlaufat.

Damjan zaka pa nisi vprašu, da sm jst haupi :wink: ampak zdj je važno da veš!

Damjan upam, da boš kako slikco prpel - roka v elementu :lol:
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#83080
Fantazija, fantje, to je res praznik.
Jaz sem se imel pa fajn na skijanju v Obertauern-u.
Damjan pripopaj že par fotk, da se slina do konca scedi. Dolgo že nisem videl Areha-ha-ha.
Uporabniški avatar
 haupi
#83106
Damjan točno to :wink:

Lp
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#83137
Damijan napisal/-a:Zdravko, Areh pobira! V nedeljo moraš gor, če nočeš pozabit, kak sneg zgleda!

Nič bat, danes sem laufal s tekaškimi na 2. maratonu Tamar, jutri alpsko skijanje - športne igre naše firme - kje drugje kot na Arehu-hu-hu. MiroR je rekel, da bo pritekel gor pogledat. Bo edini???

Čuj, ono tihožitje je pa dobro. Nisi navedel avtorja, kot se za tak keramični izdelek spodobi.

Ajde ...
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA