prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
#92408
Pa je vèeraj padlo že tudi eno drevo.
Dela napredujejo, zajle so že speljane.

Jaz mislim, da je problem v tem ker akterji Mestne Uprave, Nadškofije, itd...ne poznajo pozitivnega stališèa, nas ki mislimo da mi potrebujemo gozd takšen kot je.

PRedlagam, da se èlani Tekaškega Foruma podružnice Maribor vsedemo skupaj in organiziramo ob prvem popoldanskem petku ali soboti ko je zagotovljena solidna vremenska napoved in organiziramo 6 ali 12 ali 24 urni tek s krogi po Bentavskem gozdu. Odvisno od potrebe po pozornosti simbolike. Tudi to bi bila simbolika z baterijami v krogu ponoèi heheh.
Lahko organiziramo tudi štafete - vsak 6 ali 12 ali 3 in se menjavamo.

Vsak organizira logistiko ( prehrana, voda, stolèek, klopco ) zase pa še za enega gosta.

Idejo bom vnesel tudi v "folder" MB podružnica.
#92464
tek_v_snegu napisal/-a:Jaz mislim, da je problem v tem ker akterji Mestne Uprave, Nadškofije, itd...ne poznajo pozitivnega stališča, nas ki mislimo da mi potrebujemo gozd takšen kot je.

Tudi jaz mislim, da je takole razmišljanje preveč naivno, Cerkvi ni mar, kaj o zadevi mislijo uporabniki površin, Cerkev hoče površine, ki jih je dobila, tržiti, kolikor se da, trenutna garnitura mestnih oblasti jo bo pa podprla, ker so politično na isti strani. Pa naj stroka (krajinarji ipd.) reče, kar hoče. :evil:
Kakršnokoli akcijo vseeno podpiram (čeprav žal ne računam na uspeh), se mi pa zdi, da bi jo bilo treba nekako spraviti v medije (Večer ipd. - če ima kdo zveze). Če nas bodo pri početju opazovali le drevesa in naključni sprehajalci, si pač ne moremo obetati nobenega haska ...
Uporabniški avatar
 gostincar
#92487
kljub izreku, ki pravi, da je važno le da se govori o tebi, pa četudi dobro, se večina vendarle izogiba negativni podobi v javnosti. nima smisla obremenjevati se koga bo dosegla akcija in kakšen bo odziv, treba je verjeti v prepričanje in napraviti kar je prav. podpiram pobudo in pridem že zaradi treninga, medije pa verjetno ni tak problem zbobnati.
lp
robert

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA