prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
Uporabniški avatar
 zvone
#252019
MančaPomaranča napisal/-a:Zvone, hvala za koristne informacije! :wink:

Bom trenirala, še kaj prebrala, potem pa da vidimo. Ali bo letos padel K24 ali pa najkasneje drugo leto... 8)


Pozdravljena Manča!

Super, toda...

Za takšne kot ti "je zdravilo Petrolova reklama": Takoj - nič čakat!

Ker je "sezona šele začela... predlagam, da si zastaviš cilj: K-24 -še letos!

Škoda bi bilo "zamuditi" lepote tega izziva "za eno leto"!

Jaz pravim, škoda je zamuditi lepote tega izziva "že za en sam dan"!

Bomo že "pomagali" koliko bo potrebno!

lp. Zvone
Uporabniški avatar
 zvone
#252020
ZdravkoC napisal/-a:Jaz pa že kar nekaj let govorim: "Letos pa bo K-24" in res je vsako leto, samo mene ni zraven


Pozdravljen ZdravC!

In tudi letos ne bo šlo, če se boš udeležil vseh dogodkov iz tvojega tekaškega koledarja!

Enemu se boš moral odpovedati!

Jaz "kmalu" grem - vabljen!

lp. Zvone
Uporabniški avatar
 zvone
#252024
nana napisal/-a:Jaz to isto govorim za Uršljo goro in Peco... tudi že nekaj let :D
Knjižica SPP pa kar kliče po teh štempljih :wink:


Pozdravljena Nana!

Narediš K-24 in z enim trekom "ubiješ" več muh SPP : Uršljo goro- Smrekovec- Smrekovško pogorje- Raduho- Olševo in Peco (razširjena SPP)!

Zelo priporočam junij/julij, čeprav je v vsakem času prav čudovito.

Lep pozdrav! Zvone
 nana
#252025
zvone napisal/-a:Narediš K-24 in z enim trekom "ubiješ" več muh SPP : Uršljo goro- Smrekovec- Smrekovško pogorje- Raduho- Olševo in Peco (razširjena SPP)!

No, tole ne bi šlo niti v 48 urah :oops:
Jaz že to razmišljam, kako bi pod kapo spravila Poštarski dom, Uršlo in Smrekovec, ne da bi se vračala po isti poti (in da ne bi trajalo 24 ur :D )
Uporabniški avatar
 zvone
#252026
nana napisal/-a:
zvone napisal/-a:Narediš K-24 in z enim trekom "ubiješ" več muh SPP : Uršljo goro- Smrekovec- Smrekovško pogorje- Raduho- Olševo in Peco (razširjena SPP)!

No, tole ne bi šlo niti v 48 urah :oops:
Jaz že to razmišljam, kako bi pod kapo spravila Poštarski dom, Uršlo in Smrekovec, ne da bi se vračala po isti poti (in da ne bi trajalo 24 ur :D )


Pozdravljena Karin!

To pa je že "podcenjevanje lastnih sposobnosti"!

Tvoji sportni "dosežki" to vsekakor "potrjujejo".

Z nekoliko resnejšimi "pripravami" bi ti lahko uspelo v limitu!

Priporočam!

lp. Zvone
Uporabniški avatar
 pjeb
#262678
Zdravo, imam eno vprašanje.
Ali lahko štartaš kje drugje kot v Črni ali je to "must be Črna". Konec koncev prehoditi je potrebno v vsakem primeru enako število kmjev in višincev. Za kakšna dva tri tedne štartam odvisno mal od vremena. Štartal bi na Slemenu v kontra smeri (Uršlja, Peca).

lp
Uporabniški avatar
 jan_jan
#262687
Načeloma se starta pri spomeniku v centru Črne, vendar je dovoljeno začeti tudi drugje, npr. na Slemenu, kakor v tvojem primeru. Tudi smer poti ni pomembna. Pomembno je le, da obiščeš vse točke, ki so navedene v pravilniku Kluba24. Žal je njihova spletna stran trenutno neaktivna, zato naj ti jih naštejem:

Spomenik v centru Črne - Žerjav - Koča na Naravskih ledinah - cerkev na Uršlji gori - Dom na Slemenu - Koča na Smrekovcu - Koča na Loki pod Raduho - vrh Raduhe - Bukovnikovo sedlo - vrh Olševe - kmetija Kumer v Koprivni - vrh Pece - spomenik v centru Črne.

Želim ti veliko uspeha na poti in čim manj izgubljanja. :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA