prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
Uporabniški avatar
 majcka
#346293
klas napisal/-a::D
kaj pa, če naletiš na hov hov vegetariance? :lol:

Tisti pa ne letajo po dvoriščih, ampak ordinirajo po stanovanjih. Tam pa menda ni žigov. :--
 klas
#346294
ah daj Majcha...ti vegiji so še hujši :) oni še bolj strumno stražijo svoje domove zunaj ...pa pejd ti mimo z vrečko hrenovk...se enostavno ne izzide,


:rol:

ne sem pa mislil, da nardimo res eno fajn (tekaško) odpravo po celi šentiljski z namenom raziskave, kje, koliko in zakaj napadajo ...popisali bi kužke na poti, pa lokacije napadov, vnesli v geopedio ipd. :wink:
Uporabniški avatar
 markor
#346300
..moje mnenje..
..tudi 8.2. so nas "obletavali" psi, eni so se celo "grupirali" v skupino in nam kao sledili.. :wink:
.."glavna pasja ovira" je menda "odstranjena", za zaprtimi vrati je takrat le lajal nekaj pudlu podobnega.. 8)
..je pa stvar - po mojem mnenju - precej "lokalno in časovno" pogojena - včasih jih je več, včasih se celo gonijo in so bolj "dovzetni" itd.
..se mi pa vseeno zdi, da tolikokrat ŠPP le ne gre direkt čez dvorišča - za razliko od npr. Svečinske..
Uporabniški avatar
 semjul
#346314
:D

psi na Šentiljski so kot vreme, včasih sitni, včasih prijazni, vendar mislim da sta dva nasilneža, ki smo ju vsi poznali že odšla v nebeška lovišča. S psi se srečujemo vsi trail tekači in ni veliko drugih možnosti ali postaneš hiter ali se jih ne bojiš. No v 13 krogih po tej poti me ni ugriznil še nobeden.
Drugače pa mislim da Šentiljska res ni kaj posebnega glede tega, večina obhodnic, recimo Svečinska, Rokovnjaška ima kar gosto posajene čuvaje, razen ene, Knapovska pot s tem nima problemov. Torej...
Uporabniški avatar
 Vreme
#346321
ZdravkoC napisal/-a:Jaz grem v kratkem na ŠPP in prosim Vreme, da mi zrihtaš kakšno vrečo klobas :-)


Kdaj greš že desetič :clap: ? Jaz nameravam predvidoma za Velikonočno soboto (razen če ne bo prišlo kaj vmes) opraviti še z manjkajočo polovičko, ki jo še nisem prehodil v letošnjem letu. In zakaj za Velikonočno soboto? Nebo treba nositi celo vrečo klobas s seboj, bodo takrat imeli psi viška vonjav mesnih dobrtot svojih gospodarjev in predvidoma ne bodo tako napadalni :mrgreen:

Aja za Gaubejovega psa pa je tako ali tako treba imeti sendvič zraven, če ne te "revež lačen" gleda tako otožno ko odhajaš :wink:

Slika
 Ninđa
#346323
klas napisal/-a:ah daj Majcha...ti vegiji so še hujši :) oni še bolj strumno stražijo svoje domove zunaj ...pa pejd ti mimo z vrečko hrenovk...se enostavno ne izzide,


:rol:

ne sem pa mislil, da nardimo res eno fajn (tekaško) odpravo po celi šentiljski z namenom raziskave, kje, koliko in zakaj napadajo ...popisali bi kužke na poti, pa lokacije napadov, vnesli v geopedio ipd. :wink:


:--

Slika
Uporabniški avatar
 majcka
#346325
Ninđa napisal/-a:
klas napisal/-a:ah daj Majcha...ti vegiji so še hujši :) oni še bolj strumno stražijo svoje domove zunaj ...pa pejd ti mimo z vrečko hrenovk...se enostavno ne izzide,


:rol:

ne sem pa mislil, da nardimo res eno fajn (tekaško) odpravo po celi šentiljski z namenom raziskave, kje, koliko in zakaj napadajo ...popisali bi kužke na poti, pa lokacije napadov, vnesli v geopedio ipd. :wink:


:--

Slika


Evo, Klas...vnašaj v Geopedio. Verjetno ti pa Nino tudi dovoli, da prej preveriš. :clap: :clap: :clap:
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#346338
Vreme napisal/-a:Kdaj greš že desetič :clap: ? Jaz nameravam predvidoma za Velikonočno soboto (razen če ne bo prišlo kaj vmes) opraviti še z manjkajočo polovičko, ki jo še nisem prehodil v letošnjem letu.

Težko rečem kdaj, vsak dan moram prilagajat plane ... :-)
Uporabniški avatar
 bor©
#346345
ZdravkoC napisal/-a:
Vreme napisal/-a:Kdaj greš že desetič :clap: ? Jaz nameravam predvidoma za Velikonočno soboto (razen če ne bo prišlo kaj vmes) opraviti še z manjkajočo polovičko, ki jo še nisem prehodil v letošnjem letu.

Težko rečem kdaj, vsak dan moram prilagajat plane ... :-)


Če greš po postu, se ti pridružim :wink:
 Tekačiča
#346552
Vreme napisal/-a:
Tekačiča napisal/-a:Če mi bo termin ustrezal, bi šla še jaz zraven. :D


Kaj zdaj, a grete ???


Jaz sem naslednje 3 vikende že "tekaško" zasedena....ta vikend pa počivamo. :wink:
Uporabniški avatar
 Vreme
#346564
Tekačiča napisal/-a:
Vreme napisal/-a:
Tekačiča napisal/-a:Če mi bo termin ustrezal, bi šla še jaz zraven. :D


Kaj zdaj, a grete ???


Jaz sem naslednje 3 vikende že "tekaško" zasedena....ta vikend pa počivamo. :wink:


Tudi sam bom predvidoma naslednje vikende zaseden (pa ne tekaško), zato pa bom kar izkoristil tale podaljšan vikend :D
Uporabniški avatar
 Vreme
#346583
Tako pa sem še včeraj opravil še z tretjim delom Šentiljske poti. Novembra lani ko sem začel z "ni dneva brez hoje" se mi niti sanjalo ni, da bi jo letos obhodil, pa čeprav v treh delih. Išijas je tako očitno res za mano, je pa od včeraj ostal muskelfiber, kar je definitivno boljša bolečina. :D

Je pa bilo včeraj vse v znamenju žegnanja velikonočnih dobrot. Kar pri dveh sem bil prisoten ob poti. No v resnici sem oba zamudil le za malo, mi je pa zato župnik ponudil kozarec rujnega :wink:

Če pogledam celotno pot, z "štirinožnimi prijatelji" nisem imel problemov, kar pa ne pomeni,da jih ob poti ni bilo.

Žal pa moram napisati, da sem pri kmetiji Gaube naletel na pogorišče. Zagorelo jim je v kotlovnici in praktično uničilo celotno hišo. Ironija pa je v tem, da jim je praktično ostala nedotaknjena samo soba, v kateri so hranili žig Šentiljske poti.
  • 1
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91
  • 92
  • 97

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA