prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#116657
semjul napisal/-a::D nisem ravno neodločne narave, ampak za tole se nikakor ne morem odločiti. V nedeljo se posvetujem še z Zdravkom v živo, (če pride na Pohorje) potem bom pa videl kam se prevesi tehtnica.

Ja, tehtnica se je že dobro obrnila. Celo 50cent (1/2 $) se je odločil udeležiti se tega podviga. Bi bila kar prava udeležba, pa nekdo reče, da je to pustna sobota. Pa saj je ja pustna povorka v naših krajih v soboto. Kaj pa te naj zaj?
Bomo mogli ponovit čez kakih 14 dni, če bo kdo pripravljen bit za stezosledca.
Uporabniški avatar
 Vreme
#116660
:-(( kaj zdaj to pomeni, da greste v soboto na pustno povorko in to soboto tek po Šentiljski poti odpade ???
Uporabniški avatar
 50cent
#116662
ZdravkoC napisal/-a: Ja, tehtnica se je že dobro obrnila. Celo 50cent (1/2 $) se je odločil udeležiti se tega podviga.


A res :shock: :shock: :shock: :?:
Kdaj sem se pa prijavil :?: .....zgleda da so učinki piva še kar delovali name od prejšnjega večera :lol: ....sicer pa Zdravko saj veš kako je sedaj z menoj...saj sploh nevem, če bom doma zaradi predsedovanja :?

Bomo še videli kako pa kaj ampak je ta trasa zame še prezahtevna......se mi zdi :wink: .

Lp :)
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#116679
Vreme napisal/-a:kaj zdaj to pomeni, da greste v soboto na pustno povorko in to soboto tek po Šentiljski poti odpade ???


To ni nihče rekel. Jaz le mečem kost za glodanje.

INOT napisal/-a:Tempo bo seveda počasen. Večino strmejših vzponov je najbolj smiselno prehoditi. Časovno je pot s postanki sigurno dolga od 6-7 ur. Tempo je težko napovedovati. Verjetno od 9-11 km/h


Predlagam start ob 6.00 in če do 13.00 ne pridemo na cilj, si naročim taxi :P
Uporabniški avatar
 INOT
#116686
Ob 6h bo v gozdu še mračno, čelne svetilke se mi pa ne da vlačit zraven. Zdi se mi boljše, da bi bil start vsaj ob 7. uri. Glede prehrane pa: ob poti je veliko turističnih kmetij kjer se da okrepčati. Osebno bi izbral kmetijo Gaube, ki je ravno nekje na 3/4 poti. Tako bi po malici že še nekako zmogli zadnjih 12-14 km poti :lol:
Uporabniški avatar
 semjul
#116688
:D
odločitev je padla :bum:

kdaj krenemo, kje bo start, pol pa :lauf:

nimam obvezne udeležbe na pustni povorki, tako, da imam časa cel dan, bom jo pa naredil tole "Šentiljsko", še lampo vzamem s sabo, pa ne za zjutraj, ampak za zvečer :rol:

fantje Semjul čaka na štart
Uporabniški avatar
 markor
#116716
Oj!
:arrow: mene zelo zelo mika, a še nisem povsem odločen al ja al ne.. se pa nagibam.. :roll:
:arrow: sem za čimbolj zgoden štart (rana ura moj grob press) :wink:
:arrow: torej velja 2.2. :?:
:arrow: pogrešam "bistriško sekcijo" :?:
lp
m
Uporabniški avatar
 Sebi
#116728
Če je še kakšen kandidat za kakšno krajšo razdaljo (tam med 20 in 25 km) se mu rade volje pridružim... Z*, S*, Vreme? Trasa (najboljše krožna)?
Uporabniški avatar
 Vreme
#116765
Če resno računate na malico pri kmetiji Gaube, bi priporočal, da se predhodno pokliče in naroči, definitivni nimajo stvari pripravljene v naprej za nenapovedane goste.

Kar se mene tiče sam ostajam pri trasi Sladki Vrh Šentilj. Vsekakor vas počakam v Sladkem Vrhu, od koder lahko nadaljujemo skupaj tisti ki boste štartali v Šentilju in boste pretekli krajšo progo preko Vranjega Vrha do Šentilja.

Vreme zaenkrat kaže, da bi se lahko vsaj SV Slovenje izognil prvemu poslabšanju vremena jutranje temperature od 3-4°C, dnevne do 10°C, še vroče nam bo:)
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#116789
Torej
:arrow: v soboto 2.2.2002 ops 2008
:arrow: ob 7.00 start (15 minut prej zbor)
:arrow: pri stari gostilni Belna, če se prav spomnim starih postov
:arrow: bidon z vodo s seboj - verjetno bo možno dotankati vodo ob poti?
:arrow: Kdorkoli bo poklical v katerokoli gostilno ipd. predlagam kakšne makarone, špagete, ričet ali kaj podobnega - seveda male porcije in v'l'ki pir
:arrow: Vreme povej, če si je treba kakšen dnevnik sprintat ali kaj za šentiljsko TRANSFERZALO? in če so štempli dosegljivi ...
:arrow: Še kaj? aja maske ...
Uporabniški avatar
 vencelj
#116805
vencelj napisal/-a: Edino Vreme je tisto, ki nam ne da nič vplivat, pol bomo pa vidli, kako bo.
lp, vencelj

"Napovedi za soboto pa kažejo na prihod zime". TVS 1- ravnokar. Upam, da ne bo v resnici tako, da bom lahko ob 6:45 na Šentilju. :?
lp, vencelj
Uporabniški avatar
 semjul
#116849
:( v slabih vremenskih pogojih (dež, sneg), odpovedujem udeležbo.
že v idealnih razmerah bi bilo vprašanje, če bi zdržal celotno traso, v slabih pa sploh ni mogoče, s tem da nimam tekaške obutve za mokre razmere.

Predlagam da v slabih razmerah prestavimo za en teden, ko imamo tri dni prosto in bi mogoče lahko šli že na petek.
Uporabniški avatar
 INOT
#116864
Glede na vremensko napoved bi bilo bolje prestaviti. Jaz imam sicer čas tudi v petek in če bo vreme ugodno bom turo za pokušino opravil že takrat.
Uporabniški avatar
 markor
#116866
Vreme napisal/-a:.... Sicer pa potek cele proge na Geopediji izgleda takole:

http://www.geopedia.si/#L728_F4196_T105 ... 171195_s12



oj Vreme,
malo primerjam tvojo karto s tisto na strani PD Paloma - je nekaj razlike (okrog Ceršaka, okrog Poličke vasi) - kaj je "bolj prav" :?:

:arrow: glede vremena - jaz osebno bi počakal do cca čet in se potem odločil.. če ne bo ravno padalo sem kandidat za to "akcijo" (ali pa kakšno drugo)
lp
m
Uporabniški avatar
 Vreme
#116886
:arrow: Najprej glede vremena. Čez noč se je spremenilo in bo tudi SV del naše deželice zajela vsaj kot kaže zima. Hmm zakaj že imamo pust??? Vseeno predlagam, da počakamo do četrtka do končne odločitve! Bi pa bili sedaj odlični pogoji za tek, teren se je fino posušil tako da skorajda ni več blata. Naslednji teden pa bo seveda čisto drugače, če bo čez vikend padel sneg!

:arrow: kar se tiče dnevnika si ga lahko sprintate:

http://pd.paloma.si/sentiljska%20pot/dnevnik.pdf

Sem pa naročil pri predsedniku PD Paloma 10 komadov trših dnevnikov, ki so po mojem priročnejši v primeru teka. Kar pomeni, da vas bom seveda čakal na štartu :)

:arrow: Predlagam, da imate za lažjo orientacijo zraven tudi vodnik po Šentiljski poti:
http://pd.paloma.si/sentiljskapot.htm

:arrow: Kontrolni žigi so na poti na razpolago pri domačinih ali pa so postavljene skrinjice, v katerih so žigi Šentiljske poti. Ni žiga edino na Novininah, ker ga je očitno ponovno nekdo ukradel. Boste dobili značko tudi brez tega žiga :)

:arrow: Kar se tiče karte je pravilna tista, katera je objavljena na strani PD Paloma! Dobro si to ugotovil markor! Po Ceršaku se gre še na Beli Vrh, pri Polički vasi je tudi narobe narisano. Torej skrajni čas, da Garminatorji opravite s potjo in določite pravilno dolžino, višino in še kaj :)
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 97

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA