prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
 Tekačiča
#353049
Glede na trenutno zdravstveno stanje in tekaško formo se vedno bolj nagibam k temu, da se letos pridružim pohodniški ekipi na polovički.
Rajko, se pravi da sta izhodišče in cilj v Sladkem Vrhu?
V glavnem sem zraven, ali tekaško na polovički ali pohodniško.
Letos bo gužva kot zgleda. Super! :laola
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#353068
Seveda si natisnite dnevnike za štempljanje, ali bo morda Rajko nabavil originalne kartončke? :-)
Poštempljane kartončke z vpisanimi vsemi osebnimi podatki običajno jaz poberem (zberem) na koncu in jih pošljem na PD Paloma.
Polovičkarji pa drugič naredite drugo polovičko in boste imeli cel dnevnik poln :-)

Se vidimo ...
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#353069
Prva pavza je običajno v Sladkem Vrhu, trgovina, kavica v bifeju.
Opcija druge pavze je pizzerija Snežinka na Mariji Snežni, kjer smo že večkrat naročili po štirje skupaj eno pizzo.
Opcija tretje pavze je Turistična kmetija Gaube. Tam smo si že kdaj naročili gibanico ali pa pravo domačo juho.
Dodatek v paketu Premium-Prestiž: Kmetija Sirk, Kmetija Rajšp, Snežinka, Lovski dom, Gaube, Belna.
:laola
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#353070
Potegovanje za naziv "Narobe obrnjen" pa se odvija na kmečki mizi pri Gaubeju. Malo potrenirajte stojo na glavi. Trenutno vodita PeroM in Maryet.
Uporabniški avatar
 Vreme
#353073
Super, očitno nas bo tudi na pohodniški kar nekaj. Za štart v Sladkem Vrhu sem se odločil predvsem za to, da bomo naredili en prijeten krog obenem pa je izhodišče enako cilju pohoda.Kdor želi si bo lahko štempljal dnevnik, drugo leto bomo naredili drugo polovičko, tako da bomo dopolnili dnevnik. Dnevnik si skopirajte na uradni strani, povezava je na začetku te teme.

Sedaj pa moram samo še sanirati poškodbo stopala, katero sem si poškodoval po neumnosti, ampak glede na to, da je še več kot teden dni do pohoda ni bojazni, da nebi bil zraven.

Za gibanico ali juho pri Gaubeju pa tekačem priporočam, da si jo naročijo vsaj kakšen dan prej, pohodniki pa bomo to storili naslednje leto.
Uporabniški avatar
 zz topka
#353074
Ojej, sem vam fouš.... a, ni kej.... vam bom še naprej....
dan prej imam obletnico zaključka OŠ, kamor grem, če sploh preživim teden dni prej operacijo, ki bi morala biti že decembra,.... pa se je mal zavleklo... :shock: 8) :oops:
Ma, veš kaj; Vreme, bodi ti drugo leto tudi za pohod pripravljen, pa morda pridem drugo leto.... :D
Uživajte! :laola
Uporabniški avatar
 Vreme
#353080
ouka81 napisal/-a:Tudi jaz sem zraven.Prijava na samem štartu?


Nič se ni treba prijaviti, gre izključno za druženje, mimogrede pa se še teče :D
Če pa želiš še dobiti značko Šentiljske poti, pa potrebuješ dnevnik katerega boš napolnil med potjo z žigi. :wink:

zz topka ni problema, se vidimo drugo leto :clap:
  • 1
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 97

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA