prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#346585
Vreme napisal/-a: Kaj zdaj, a grete ???

Jaz bi z veseljem, sem imel tri vikende fraj, pa me je nekaj zaustavilo - fsekao :evil:
sedaj pa spet brez treningov Zagreb-Čazma, Istrski maraton ... trpljenje
Uporabniški avatar
 Vreme
#348646
Včeraj je PD Paloma praznovala 40. obletnico planinskega društva Paloma in 15. obletnico Šentiljske poti. V sklopu praznovanja je bil organiziran pohod po Šentiljski poti od Gaubeja do Vranjega Vrha.

Na zaključni prireditvi na Vranjem Vrhu smo med drugim podelili tudi pokal za deset krat prehojeno (pretečeno) Šentiljsko pot v enem dnevu, ki jo je dobil kot prvi Semjul. Čestitke :clap:

Slika
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#353008
Kaj čakamo?
8.2.2017 se bliža. Tradicionalno na Prešernov dan :-)
Start ob 7:00 pri stari gostilni Belna ozirona na parkirišču zraven.
Kdo gre?
1. ZdravkoC
2. Samo:-)
3. Semjul
4. Maryet
5. Sreč
6.
... še nekaj jih je v igri ... čakamo

Tempo bo srednje težek, glede na to, kako si pripravljen. Jaz sem slabo in zato bom skrbel za zaviranje tempa :-)
Uporabniški avatar
 vencelj
#353009
ZdravkoC napisal/-a:Kaj čakamo?
8.2.2017 se bliža. Tradicionalno na Prešernov dan :-)
Start ob 7:00 pri stari gostilni Belna ozirona na parkirišču zraven.
Kdo gre?
1. ZdravkoC
2. Samo:-)
3. Semjul
4. Maryet
5. Sreč
6.
... še nekaj jih je v igri ... čakamo

Tempo bo srednje težek, glede na to, kako si pripravljen. Jaz sem slabo in zato bom skrbel za zaviranje tempa :-)


Zdravko je vrgel (zelo okusno) kost... :roll:
Uporabniški avatar
 markor
#353014
..Zdravc prištej mene zraven.. predvsem ti bom pomagal pri tvojem tempu, da ne boš čisto "zdivjal".. :D
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#353019
markor napisal/-a:..Zdravc prištej mene zraven.. predvsem ti bom pomagal pri tvojem tempu, da ne boš čisto "zdivjal".. :D

MarkoR midva bova držala bremze, ker drugi nimajo pojma o tempu :-)
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#353020
semjul napisal/-a::D

ja gremo seveda, z menoj pride kar nekaj tekaških prijateljev. Jih pofočkam ko se pofočkajo pri meni :D

Dobrodošli knapi :-) krampov in cepinov ni treba zraun jemat, floharca je zaželjena :-)
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#353021
Samo:-) napisal/-a:JUHU!!!!
:laola

Odlična priložnost za trač s tekaškimi kolegi! To seveda pomeni ultra pogovorni tempo :drink

Kolikor vidim, da boš drvel s Pivecom in boš bolj malo čvekal :-)
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#353022
Zdravko je vrgel (zelo okusno) kost... :roll

kaj Vencelj, greš zraven glodat :-) kost je velika za vse :-)
Uporabniški avatar
 Vreme
#353023
Glede na to,da še nisem v formi, da bi opravil celotno pot v enem dnevu, bom tudi letos opravil s polovičko poti, tako kot lani. Štartal bom iz Sladkega Vrha uro kasneje kot lani, tako, da upam,da me boste letos dobili, lani vam ni uspelo :lol:

Torej če gre kdo zraven vabljeni.

Štart izpred OŠ Sladki Vrh (tisti, ki ste bili na Sladkih6 že veste kje je to) pri trgovini Jager ob 8 uri. Gre izključno za pohodniško varjanto, tekli ne bomo. Prosim vpišite se,da vemo koliko nas bo.

Trasa pohoda: https://connect.garmin.com/modern/activity/1043512739 , bomo dodali vzpon do kmetije Sirk za tiste,ki boste štempljali dnevnik.

1. Vreme
  • 1
  • 89
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 97

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA